Тихе полювання

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ахренеть можно!!! :eek:
Где такое есть, блин?!:eek:
У нас в лесу окромя гадюк и ментов нихрена на свою заднюю часть не найдешь.
Совести у Вас нету! Ну нельзя такое на ночь глядя выкладывать! )
Вовка а ты пока не ложись спать,рано еще...;););)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вовка а ты пока не ложись спать,рано еще...;););)
Ты тоже думаешь, что в самый раз за грибами выдвигаться?
Говорил мне как-то один дед у костра сидя, что за грибами ночью нужно ходить..они, мол, ночью ростут, причем так ростут, что аж слышно. Прям поют. Вот их на эти вопли и ловишь. Это не то что утром, когда они сидят и тихо сопят себе в шляпку. Что ещё приятно, что они в зависимости от сорта по разному поют. Ну или воют, кто как, короче.
Ну, т.е. белый звучит совсем не так как маслёнок. Поэтому можно не отвлекаться на всякую дребедень и ловить только белых, например. Ну или кто что любит.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сегодняшняя прогулка в лес принесла вот такой небольшой результат...На выходных грибники лес почистили основательно.
20181022_123844.jpg
20181022_125125.jpg
20181022_125504.jpg
20181022_133101.jpg
20181022_124829.jpg
20181022_133240.jpg
20181022_135653.jpg
20181022_141152.jpg
20181022_135705.jpg
20181022_135721.jpg
20181022_145035.jpg
20181022_145430.jpg
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
В нас опеньків "море".І різні- літні та осінні.Листя майже все обпало та суцільним різнобарвним покривалом на землі лежить...Інших грибів взагалі не має.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Колективне тихе полювання!

Після першої вдалої поїздки на тихе полювання, жінка загорілась не на жарт!
І вся неділя пройшла в повторювання однієї фрази… Коли ми поїдемо в ліс?
Сказав на полювання – значить на полювання, а яке воно, тихе чи ні то вже не важливо!
Виїзд заплановано на ранок суботи.
О п‘ятій нуль-нуль я вже був біля машині, а жінка була в повній бойовій готовності, ножі заточені, чай заварений…
Темінь, дорога, очікування…

Дивлюсь на неї і радуюсь, бо такий азарт в мене кожного разу коли виходжу в болото, поле…
Ось вже й на місці, людей, на диво немає! Погано чи добре? Будуть трофеї, чи ні?
Чого гадати!

Вихід і тихенько починаємо розставлятися по «номерах» і починати загонку )))!
Перший трофей у вигляді красеня білого був помічений жінкою і вдало добутий без лишніх дьоргань! Радість та азарт зашкалюють!



Поздоровлення з «полем», по грибу ні-ні, за руль!
Вперед і продовжуємо полювання!
Знову фортить жінці, і знову трофей, помітити було складно! Ретельно ховався, але пильність «полювальниці» була на висоті! )))


Наступний трофей був помічений мною, але вміло підвів жінку і дав змогу їй знову порадіти!
Дивлюсь на неї і сам радію!


А далі пішло і поїхало…!
Замасковані… Скриті… Групові та поодинокі…







Вдача посміхнулася мені, з під одного дерева вдалося знайти оцих красенів!


Зеленушка ховалась занадто гарно, але від досвідчених тихих мисливців їй не сховатись! Доводилось викопувати з під піску!


Розумію, що вже достатньо, але зупинити другу половинку ой як важко!
І навіть страх порсатись з ними всю ніч її не лякають!

Фото на згадку!


Новомодне селфі…


Подякували Хазяїну лісу, і додому…
Адже тепер ці всі трофеї треба переробити, але то вже зовсім інша історія!
 

КДН

Слідопит
З "поляками" зав'язав,"розв'язав" опеньки.
Вдвох за три години сім відер.
Дуже багато переростків. Знаходив пеньки повністю заліпляні грибом!!!:eek:
 

КДН

Слідопит
Вискочив на годинку. Навіть дощ не завадив побродити по осінньому лісі...:):rolleyes:
Таких як на першому фото не брав,просто зробив фото для форума. І таких пеньків чимало,ех :(...



 

kef

Зброяр
Відварити з сіллю .перемолоти. Змішати з тушкованою капустою ,додати спеції.і все в банки .Стерілузувати як просту "тушонку".:D.:rolleyes:.
Або відварити в солоній воді два рази по 10 .15 хв...Та в банки .Теж довго зберігається. Вийняв скільки потрібно .відмочив .і готуй, що бажаєш.

Я то лише засолив і коробку сушених зібрав на зиму .:):D.

Зараз ще ростуть і маслюки та опеньки.Бо немає морозів.В тому році я збирав навіть по снігу.Десь ще фото виставляв.;)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Да Витя а рецепт???:rolleyes:
 

kef

Зброяр
Він в кожного свій./паштет/Всерівно хтось таки своє до рецепту добавляє ;).
 

hanter1982

Слідопит
Ну у нас не такие размеры!!!:eek::eek::eek: Но мы берём количеством!!!;)
IMG_20181028_095840.jpg
IMG_20181028_111109.jpg
IMG_20181028_135856.jpg
IMG_20181028_143751.jpg
долгими холодными вечерами откроешь баночку- другую грибочков да с лучком, да под рюмашечку.... И розговор душевный про былые и будущие охоты!!!:rolleyes: Вотето я понимаю отдых!!!;)
 

Вкладення

Зверху