Тихе полювання

andremon

Мисливець
І це у вас у квітні місяці таке щастя ;) ? Або фото ще торічне :) ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Rapshits

Слідопит
Уже есть?!
А у нас, пока, тихо...вроде ( по крайней мере агенты молчат. Может шифруются?:cool:).
Пора самому делать объезд заповедных мест...
Взагалі перші гриби в цьому році знайомий знаходив на початку травня,
Є але небагато :).
Знайомий ще напочатку травня знаходив!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
В субботу ездил! На троих десяток!


Первый раз вижу чтоб гусень сосну поедала!


И походу подшумели и козлика вспугнули! Тренировался!
 

Dantist1982

Мисливець
Їздив в суботу по своїх місцях,зпізнився,всі маслята великі,червиві та сухі.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Был на выходных на границе Киевской с Черниговской областью.грибами и не пахнет лес сухой+ разлив Десны очень слабый.зато щавеля набрали много.
 

kef

Зброяр
В середині травня в молодих "самосівах" сосон,я назбирав майже відро маслюків.Довелось шукати під самим гіллям дерев,бо ті що були під відкритим небом-були пошкоджені черв"яками або "підсушені" сонцем.Як індекатор появи грибів "маслюків" я використовую посаджені 5-ть років тому молоді дерева сосни.,які ростуть неподалік мого будинку.Під них я декілька років підряд висипаю перебірки з грибів або підкидаю старі гриби.І вже другий рік під ними виростають маслюки по декілька разів на рік.В тому році останній "урожай" був на кінці жовтня.Також під старими березами вже давно з"являються так звані умовно-їстивні гриби :сироїжки,вовнянки,свинушки.Незнаю, чи це результат підкидання грибних спор,чи самі дерева створюють такі умови для зростання грибів. В цьому році під березами вже були свинушки.,правда я їх для приготування грибних блюд, не використовую.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго всем дня!!!Вчера наконец то выбрались в лес...Вообще то я грибником никогда не был а тут выехал пару раз в лес в прошлом году и начало нравится это дело,мало того можно сказать что потихоньку затягивает.Конечно похвастать чем то выдающимся пока не могу,но мы будем над этим работать.
20170619_153719.jpg
20170619_163337.jpg
20170619_163326.jpg
20170619_165017.jpg
 
Зверху