Товщина порохової прокладки.

SAB

Мисливець
Я вже колись писав, зараз не згадаю в якій темі, про свій експеримент з різними пижами. Так от. Споряджав патрони 20 калібру в латунки на центробої порохом крук 1,9г і 24г дробу. І трьома видами пижів. І відстпіояв це все через хрон і на кучність. Вийшло так: 1. Пластиковий пиж амортизатор 16 калібру 415-418м/с (осип більш-менш але віддача вже відчутна, більше такі патрони не роблю) . 2. Обтюратор, картонка 2мм, 15мм коркового пижа, картонка 2мм, дріб 408-410м/с ( сама стабільна швидкість і рівномірність осипу, звук різкий ( мій основний мисливський патрон в 20к). 3. Обтюратор, картон 2мм, 20мм пінополістироловий пиж зжатий до 18мм, картон 2мм, дріб 380-390м/с ( найбільший розліт по швидкості, але кучність нічого. Зато слабка віддача, на ті види полювання де великої кучності не треба піде.)
Я вибачаюсь , а то не багато крука 1,9 на 24 грама дробi? ,З повагою.
 

Patso

Снайпер
Так обтюратор или картон 2мм? Или и то, и другое одновременно? Или Вы имеете в виду, что картон 2мм - это и есть обтюратор?
Обтюратор, на нього картон2мм. Це для плотності- щоб крук не просипався і на випадок прориву обтюратора на мороз.
 

Patso

Снайпер
Я вибачаюсь , а то не багато крука 1,9 на 24 грама дробi? ,З повагою.
Я кожен раз це питання чую коли ділюсь рецептом свого патрона. Часто всі пишуть що багато. Але постріл комфортний, кучність нормально, негативного впливк на рушницю за кілька сезрнів не помітив. Нікого не закликаю так робити, але в мене виходить добре.
 

SAB

Мисливець
Я думаю для моэйi мц20-01 то багато.
Я кожен раз це питання чую коли ділюсь рецептом свого патрона. Часто всі пишуть що багато. Але постріл комфортний, кучність нормально, негативного впливк на рушницю за кілька сезрнів не помітив. Нікого не закликаю так робити, але в мене виходить добре.
 
Зверху