Тоз 34, Іж 27 Дніпропетровська область

Статус
Закрита.

labrador58

Новачок
Доброго дня! Бажаю придбати для себе рушницю ТОЗ-34 або ІЖ-27 , 12 к. у відмінному стані. До 6000грн( вибачте якщо когось образив ціною, я ж хочу купити,а не продати). Через дозвільну, бажано Дніпропетровська обл. 0950000362
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
 

Panters

Снайпер
Доброго дня! Бажаю придбати для себе рушницю ТОЗ-34 або ІЖ-27 , 12 к. у відмінному стані. До 6000грн( вибачте якщо когось образив ціною, я ж хочу купити,а не продати). Через дозвільну, бажано Дніпропетровська обл. 0950000362
Теж вибачте, але 6000гр. за тоз 34 або іж 27 це ціна за металолом! Бажайте далі, може й пофартит!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Не має нічого простішого, ніж витягти тис. 10-15 і придбати))
Ну, если следовать Вашей логике, то нет ничего проще, чем выдурить у пожилого человека либо дамы, ружье за
, при его рыночной стоимости
Вот - это называется найти лоха!

И многим - это удается, в основном так зарабатывают особы приближенные к разрешительной системе....
Но благодаря таким сайтам, как наш, многие люди перестают вестись на подобные разводы и продают ружья по рыночной стоимости.
Пенсионеры не от хорошей жизни продаю свое оружие, да и не легко им с ним расставаться.
 

Panters

Снайпер
Не вижу никакого подвоха в том, чтобы купить ружье себе как можно дешевле.
Звичайно бувають варіанти що люди продають по гострій необхідності(відповідно і ціна занижена),
але на це потрібно час і везіння! Другий варіант - некомпетентність продавця!
 

labrador58

Новачок
Звичайно бувають варіанти що люди продають по гострій необхідності(відповідно і ціна занижена),
але на це потрібно час і везіння! Другий варіант - некомпетентність продавця!
Другий варіант - навряд чи, зараз в кожного є можливість зайти в інтернет і промоніторити цінову ситуацію. Вперше хочу придбати рушницю, є пара варіантів на приміті, та поки є час( дозвіл до середини січня ) буду сподіватися. Було б добре придбати не із-за фінансових негараздів продавця( бажаю всім власникам зброї матеріального благополуччя!!!), а із-за банальної непотрібності в девайсу.
 
Статус
Закрита.
Зверху