Тоз-34 20/70 к. Експортний

Статус
Закрита.

Игорь3006

Новачок
Продам ежекторний Тоз 34 20 к. в доброму станi, експортний 11.02.2005 р.в. Зареэстрований у Вiнницi. Стволи чистi баз сипу, раковин. Шат вiдсутнiй. Настрiл думаю невеликий. Не воронилось. Видно невеликi слiди експлуатацii. Вага 3350. На колодку лягають стволи 12 та 28 к. Я други власник з 2010 р. Перший власник, порядний чоловiк, також з Вiнницi. Паспорт та запаснi пружини в наявностi. Причина продажу не повязана зi зброэю. Цiна 16000 грн. Т. 0975053049
 

Вкладення

Смак

Мисливець
Таки більш полюбляють у нас 12кал, а вага 3,350кг у 20кал лякає мисливців, сам мав чимало рушничок у малій вазі ,до 3кг (тільки 16кал), да ходити з ним класно, а от стріляти стандартними набоями, після десятка вистрілів хочеться "до столу", зараз маю 16ку, приблизно у такій вазі, вистріл-насолода, цікаво відчути вистріли на плечі від 20ки.
 

Игорь3006

Новачок
Нажаль з осипом повноi i обгрунтованоi вiдповiдi я надати не можу. Стосовно вiдчуття пострiлу, пан turist правий. Пострiл мякий та приэмний.
 

VIKOND71

Новачок
Не забывайте!,что орех, прочней потому и тяжелей бука, кто хочет, легче?, ходите с буком!. дело личное:D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не забывайте!,что орех, прочней потому и тяжелей бука, кто хочет, легче?, ходите с буком!. дело личное:D
Очень-очень субъективно, тем более касательно ореха. Есть тяжелый, плотный, качественный, а есть легкий, пористый, не зрелый, современное гов...
 

VIKOND71

Новачок
Очень -очень субъективно,к современному буку,или другому дереву!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не забывайте!,что орех, прочней потому и тяжелей бука
нікому ту херню не кажіть більше. горіх легший за бук. особливо після повної сушки та витримки. на приклад відбирається заготовка з вологістю 6-8%.
Очень-очень субъективно
Гена, тут не треба думати суб'єктивно. є таблиці
pl-3.jpg
 

VIKOND71

Новачок
нікому ту херню не кажіть більше. горіх легший за бук. особливо після повної сушки та витримки. на приклад відбираєтьс

Гена, тут не треба думати суб'єктивно. є таблиці
Переглянути вкладення 441158
Всю жизнь- живи всю жизнь-учись!, согласен! но кто,и на каком участке древесины(на той что.для приклада?), делали пробы!?,для столярных робот или для оружейных, делались замеры? .дерево в разных местах, разной плотности ,для разных целей. Ув. Ветеран-форума!, а таблицу "тактичного общения",можете предоставить, в студию!?:cool:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а таблицу "тактичного общения",можете предоставить, в студию!
ні. тому що задовбує щоразу пояснювати прописні істини шановним Новачкам, які лінуються прочитати те саме в сусідніх темах. + зі свого досвіду можу розказати яке дерево легше піддається обробці. тай з тих рушниць, що я мав і що є на ринку - з буковим деревом завжди тяжчі, то доведено. і найцікавіше
,для столярных робот или для оружейных
якщо на ТОЗах і ІЖах стоїть не "столярне дерево" - то я іспанський льотчик.

ТС прошу вибачення за флуд.
 

VIKOND71

Новачок
Задолбало!?, ,не объяснайте,не тратьте время и нервы ,это форум ,каждый выражает своё мнение,не я затронул тему веса, и не факт что в тех темах всё что пишут правда!,и не на всех ТОЗах і ІЖах стоїть "столярне дерево"!, удачной посадки!
ТС прошу вибачення за флуд.
 
Статус
Закрита.
Зверху