Тоз 66,12к vs Иж-58, 16к

Тоз-66 чи Іж-58

  • Тоз,12 калібр

    Голосів: 11 50,0%
  • Іж,16 калібр

    Голосів: 11 50,0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    22

Hunterjb

Новачок
Всім привіт)
Настав час покупки першої рушниці, прошу досвідчених мисливців проконсультувати, цікаво почути плюси та мінуси цих прекрасних рушниць.
І так перша рушниця з якою познайомився то був Тоз -66 12 калібра, курковка 1974 року, в нормальному стані 4 з 5 балів, приклад горіховий із слів власника лівий бой м'якший, так налаштований. В стволах є кілька раковин.

Та Іж-58, 16 калібра 1963 року із слів власника в оригіналі, є кілька раковин в стволах. Стан на 4 з 5.
Чекаю від Вас коментарів, можливо в кого є такі рушниці, усім гарного дня!!
 

ATIS

Снайпер
А що тут коментувати, я за Тоза, бо просто не терплю 16 кал. Плюс сам, в тому році, став власником Тоза - 66го. Скажу так бій подобається більше ніш в іжаків, але нічого захмарного як часом пишуть. Попав падає, ні, далі побігло. Сподобалось що рушниця не важка і прикладиста.
 

kef

Зброяр
У хромованих стволах раковини, то не є добре і стан на 4..Або з них гатили добряче всім підряд.Або погано зберігалося і не чистились трубки стволу після стрільби...
За нормальні гроші навіть тут на форумі багато ще є рушниць.
А між 16к. та 12к. не така вже і велика різниця.
Потрібно визначитись для якого полювання і на яку дичину маєте полювати.Якщо ніколи не користувались рушницями то важко щось пропонувати.
Я починав з Іжа 18 у 12к. і .т.д.
 

Leodr

Снайпер
Как владельцу и Ижа и Тоза, скажу что нравится и то и другое. Выбор за вами но для начинающего берите 12калибр.
 

kef

Зброяр
Є і 0.5 нижній і 1 верхній..і ще можуть бути різні..бо п.чок і чок.то є умовне позначення звуження стволу. А у деяких навіть вибито ті звуження цифрами..
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Да, но незабываем о сужении у ТОЗ ов!
у Т-66 такого не було (я не зустрічав), там взагалі були рушниці з 0,0 мм та 0,5 мм (правий/лівий), а от Т-54 уже страждала посиленням чоків.
В стволах є кілька раковин.
є кілька раковин в стволах
то вже стан на добру "3" і це зі старту. там ще й шат буде в обох, якщо молотком не погепали де треба. а взагалі, якшо питаєш поради то вистав предмети на огляд - дай чіткі фото, тоді буде розмова. ну і націкавіше - ціна!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Лично я не против ТОЗов или ИЖей в этих калибрах,я против раковин...А если есть раковины,то это уже хлам.
 

kef

Зброяр
Яку придбати рушницю -то є окрема тема.
А ці дві з кратерами лишити у спокої.Краще вже сип мала не хай буде .а не пейзаж поверхні місяця.
 

ATIS

Снайпер
Яку придбати рушницю -то є окрема тема.
А ці дві з кратерами лишити у спокої.Краще вже сип мала не хай буде .а не пейзаж поверхні місяця.
Може там ціна копійки. Як для першої і за гарну ціну то пару раковинок то не біда. Постріляє, зрозуміє що йому потрібно і купить щось достойне.;)
 

kef

Зброяр
Одна до одної в" нагрузку".Не має навіть уяви які вони ті рушниці .ні фото.ні опису.Так що можна цілу епопею написати..:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Як для першої і за гарну ціну то пару раковинок то не біда
ну то й женитись треба за таким принципом - спочатку на старій потраханій ондатрі, а потім навчиться трахатись, то вже можна на молоді та красиві!
 

ATIS

Снайпер
ну то й женитись треба за таким принципом - спочатку на старій потраханій ондатрі, а потім навчиться трахатись, то вже можна на молоді та красиві!
От женитись якраз потрібно на файній, а до весілля трощити все підряд;):D:D
 
Зверху