Турецьй полуавтомат Ata Arms NEO12 Walnut кал. 12/76

Kruppscner

Мисливець
Доброго дня всiм небайдужим.
Вчора на полюваннi я помiтив, що у товариша не все гаразд з рушницею Турецького виготовлення,а саме повний пробiй капсуля на гiльзi.
За обiдом всi учасники полювання були вислуханi cтосовно вище сказаного. I тут думки всiх роздiлилися починаючи з якостi виробництва закiнчуючи клiматичним поясом..))) Прошу Вас фахiвцiв, учасникiв..., що робити??
Ata Arms NEO12 Walnut кал. 12/76
I до чого подальше використання без ремонту може призвести, бо затримок пiд час стрiльби немае.

З повагою, дякую.
 

CheshireCat

Мисливець
Подальше використання без втручання мастера загрожує прискоренням руйнування рушниці.
Пробиття капсулів вивільняє агресивні речовини капсулю, які тепер безпосередньо діють на затворну групу.
Далі буде гірше.
Звертайтесь в майстерню.
 
Доброго дня всiм небайдужим.
Вчора на полюваннi я помiтив, що у товариша не все гаразд з рушницею Турецького виготовлення,а саме повний пробiй капсуля на гiльзi.
За обiдом всi учасники полювання були вислуханi cтосовно вище сказаного. I тут думки всiх роздiлилися починаючи з якостi виробництва закiнчуючи клiматичним поясом..))) Прошу Вас фахiвцiв, учасникiв..., що робити??
Ata Arms NEO12 Walnut кал. 12/76
I до чого подальше використання без ремонту може призвести, бо затримок пiд час стрiльби немае.

З повагою, дякую.
Лечится использованием патронов с капсюлем Жевело;)
Если таковые не используются, тогда укорочение и закругление кончика бойка, но лучше опытным мастером:)
 

KFoR

Зброяр
Вона так з коробки лупила чи після якигось маніпуляцій?
 

Kruppscner

Мисливець
Да вiн не звертав уваги. Настрiл приблизний 200 шт. Куплена 15.07.17. Але iiсть всi патнони.
 

ToxaRat

Мисливець
патрон заводской или релоад?
 

Pashochek

Мисливець
Обычно эти ружья имеют визуально слабый накол капсуля, но для выстрела хватает. Тут все наоборот. Если с ружьем ничего не делали самостоятельно-смело обращайтесь в сервис. Гарантия на АТА ARMS- 36мес. С уважением Павел.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...эти ружья имеют визуально слабый накол капсуля...
Вот где ключевые слова!
Если ружьё покупалось с рук,то большая вероятность того,что предыдущий хозяин был не удовлетворён слабым наколом и поставил само точенный удлинённый ударник(боёк),отсюда вытекает ответ на вопрос ТС!
Если же ружьё покупалось в магазине,то просто банально просела пружина ударника...
IMG_20170219_152602.jpg
 

huntumy

Зброяр
На всех инерционках стоят боевые пружины не более чем "определенное усилие" иначе будет неперезаряд!!! Т.е. поставить пружину мощнее ружье перестанет перезаряжать. Это уже проверено. На свою инерционку ставил пока не подобрал совершенное случайно. Товарищам ставил тоже. Чуть мощнее нет взвода.
Но не доходило до такого.
Тут скорее 2 фактора.
Навеска дроби какая была в этих патронах?
 

василь довжик

Слідопит
Поможить вияснить проблему,Ata arms NEO 12 низить ружье,може хтось знает причину буду сильно вдячний.
 

охотник из Сум

Мисливець

Malgrum

Мисливець
Поможить вияснить проблему,Ata arms NEO 12 низить ружье,може хтось знает причину буду сильно вдячний.
Який діаметр мушки?На дистанціі в мене перекривала мішень,підсвідомо опускаєте ствол щоб іі бачити,поставте діаметром 1,5мм,або вчіться стріляти з відкритою планкою,з повагою.
 

василь довжик

Слідопит
До цього стріляв тоз34,іж 27.Цілився закритою планкою.А с А ТА АРМС нео 12 замітив,що при такому вицілювані заряд лягае нижче.Питання полягає в тому чи можна прикладом маю на увазі прокладками підняти чи опустить приклад. Також підскажіть хто які ставив.Дивився в ютубі так там рекомендації ставиться перша під правшу а друга погиб65 градусів до низу.Дякую ,що відгукнулися.
 

Malgrum

Мисливець
До цього стріляв тоз34,іж 27.Цілився закритою планкою.А с А ТА АРМС нео 12 замітив,що при такому вицілювані заряд лягае нижче.Питання полягає в тому чи можна прикладом маю на увазі прокладками підняти чи опустить приклад. Також підскажіть хто які ставив.Дивився в ютубі так там рекомендації ставиться перша під правшу а друга погиб65 градусів до низу.Дякую ,що відгукнулися.
В мене neo engraved 11-го року,йшла без проставок під приклад,у вашій комплектаціі є? Думаю ними можна змінити ситуацію,з повагою.
 

василь довжик

Слідопит
Який діаметр мушки?На дистанціі в мене перекривала мішень,підсвідомо опускаєте ствол щоб іі бачити,поставте діаметром 1,5мм,або вчіться стріляти з відкритою планкою,з повагою.
Дякую за пораду.А як у вас на рахунок коли стріляете по качці не вицілюючи тобто на вскидку.Я раніше замічав,ціль попав потом себе на думці ловить що навіть і не зцілився а попав.
 

василь довжик

Слідопит
В мене neo engraved 11-го року,йшла без проставок під приклад,у вашій комплектаціі є? Думаю ними можна змінити ситуацію,з повагою.
Так саме це хочу спробувати.Взяти весь комплект проставок і відстріляти .Дякую
 
Зверху