Турецький н/а Ятаган 212.

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Доброго дня. Зацікавила дана рушниця.Представлена у трьох варіантах матеріалу ложі: пластик,дерево і пластик камуфляж,що буде більш практичнішим саме на полюванні.?Ціна 16500-20000 грн в залежності від матеріалу ложі. Можливо серед форумчан є власники. Або просто пропоную обговорити дану модель рушниці.


Yatagan 212 - класичний гладкоствольний напівавтомат інерційного типу. Створювалась ця рушниця з розрахунку простоти і надійності для різних умов, при вдалому співвідношенні ціни і якості. Вона легко працює практично з будь-якими патронами з навіскою дробу від 28 г, і є відмінним вибором не тільки для початківців і мисливців, але так само і для професіоналів.

Рушниця має гарний дизайн, якісне оздоблення і відмінну ергономіку, глибоке чорне вороніння (крім затвора). Комплектується змінними чоками, придатними для більшості мисливських і спортивних завдань.


Гладкоствольна зброя
Підкатегорія: Напівавтоматична
Артикул: 212-K-W
Гарантія: 12 месяцев
Виробник: Yatagan
Модель: 212
Калібр: 12/76
Гладкоствольна зброя: Напівавтоматичне
Система перезарядки: Інерційна
Приклад (ложа): Дерево
Вага: 2.9 кг
Кількість патронів: 4+1
Конструкція магазину: Підствольний трубчастий
Прицільні пристосування: Прицільна планка з мушкою
Комплектація: Інструкція (1), Ключ для чоків (1), Чок (4), Прокладка для зміни
Додаткова інформація: Патронник 76 мм
Довжина ствола, см: 76
Країна виробник: Туреччина
 

Вкладення

KFoR

Зброяр
Доброго дня. Зацікавила дана рушниця.Представлена у трьох варіантах матеріалу ложі: пластик,дерево і пластик камуфляж,що буде більш практичнішим саме на полюванні.?Ціна 16500-20000 грн в залежності від матеріалу ложі. Можливо серед форумчан є власники. Або просто пропоную обговорити дану модель рушниці.


Yatagan 212 - класичний гладкоствольний напівавтомат інерційного типу. Створювалась ця рушниця з розрахунку простоти і надійності для різних умов, при вдалому співвідношенні ціни і якості. Вона легко працює практично з будь-якими патронами з навіскою дробу від 28 г, і є відмінним вибором не тільки для початківців і мисливців, але так само і для професіоналів.

Рушниця має гарний дизайн, якісне оздоблення і відмінну ергономіку, глибоке чорне вороніння (крім затвора). Комплектується змінними чоками, придатними для більшості мисливських і спортивних завдань.


Гладкоствольна зброя
Підкатегорія: Напівавтоматична
Артикул: 212-K-W
Гарантія: 12 месяцев
Виробник: Yatagan
Модель: 212
Калібр: 12/76
Гладкоствольна зброя: Напівавтоматичне
Система перезарядки: Інерційна
Приклад (ложа): Дерево
Вага: 2.9 кг
Кількість патронів: 4+1
Конструкція магазину: Підствольний трубчастий
Прицільні пристосування: Прицільна планка з мушкою
Комплектація: Інструкція (1), Ключ для чоків (1), Чок (4), Прокладка для зміни
Додаткова інформація: Патронник 76 мм
Довжина ствола, см: 76
Країна виробник: Туреччина
В знайомого є така. за рік експлуатації нарікань немає, правда настріл до 200.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Шановні форумчани які вже мають досвід спілкування з Турецькими напіватоматами,допоможіть з вибором.;) Не знаю що краще взяти АТА АРМС НЕО 12 чи Ятаган 212. Обидві рушниці інерційні,характеристики теж приблизно однакові. Перерив уже багато сайтів,відео огляди дивився,більше інформації по НЕО 12,відгуків багато і хороших. Але чомусь мені більше подобається Ятаган,якось краще в руках лежить. Не хочу помилитись з вибором,бо це буде перший напівавтомат,допоможіть молодому мисливцю..:D:D
 

KFoR

Зброяр
Якщо подобається то беріть:)
Як на мене то я б краще взяв нео 12 в камо макс4. Це я як власник нео 12 в дереві говорю)
 

Budulay

Мисливець
Без сумніву буріть АТА . Не пошкодуєте.Вибирали в магазині товаришу рушницю йому теж краще лягала АТА CY газовідвід.Переконав його взяти НЕО 12, 2013го року, який взагалі йому не лягав.Зараз дякує за пораду.В магазині моделі які гірше продаються всі прикладисті, а які краще навпаки.І продавець буде впарювати що гірше.В них в магазинах ще НЕО 2010го року на вітринах є, а АТА НЕО12 в пластику чи в камуфляжі на сьогодні не знайдете.Подумайте чому?
 

ATIS

Снайпер
Я б порадив ще глянути Кхан Матрікс, при дешевшій ціні нічим не гірший за нео 12. Коли вибирав собі напівавтомат то мав брати саме Матрікса але підвернулась по гарній ціні аффініті.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Я б порадив ще глянути Кхан Матрікс, при дешевшій ціні нічим не гірший за нео 12. Коли вибирав собі напівавтомат то мав брати саме Матрікса але підвернулась по гарній ціні аффініті.
Також думав за цю рушницю і ще за Стоеджер 2000. Дилема ціла виходить,рушниць багато характеристики однакові ,а відгуки різні про кожну. Можливо вибрати Стоеджер 2000 вже провірений варіант.?
 

ATIS

Снайпер
І та і та нормальні робочі рушниці, беріть ту яка краще лягає, ну і звичайно дешевша. Матрікс в пластику має порадувати і прикладністю і ціною.
 

Donaldhunter

Новачок
Рiзниця мiж ятаганом, штогером та нео 12 у тому, що у перших пружина вита на магазинi, а у нео у прикладi. На магазинi зручнiше обслуговувати, у прикладi - кращiй баланс. Я за нео. Подивiться ще на Girsan.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Зараз вибираю між Кханом і Стоеджером..Ятаган вже напевно відпадає..ціна майже як в Нео..а інформації ще маловато про нього.
 

ATIS

Снайпер
Щоб ви не вибрали то не прогадаєте, те і те нормальна зброя, але я б взяв кхана;)
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Щоб ви не вибрали то не прогадаєте, те і те нормальна зброя, але я б взяв кхана;)
Швидше за все прислухаюсь до Вашої поради..;) тим більше надивився відеооглядів,то найбільше Кхан рекомендують. Якісно говорять виконаний.
 

ATIS

Снайпер
Мій Кум працює в нас в Рівному в мисливському магазині, не поганий спеціаліст по зброї, Кхани також хвалить. Він є на форумі, можливо сам відпишеться.:)
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
І виглядає Кхан якось краще ніж Стоеджер і Ятаган. Так що вибір зроблено. Дякую усім хто допомагав і прийняв участь в обговоренні. Коли куплю відпишусь..похвалюсь..;):D:D
 

Вкладення

Dimastiy

Мисливець
Я б радив Кхан. Зроблений дуже не погано. Але не забувайте що за пружиною зворотньою, та що в прикладі, доглядати треба, і це не легко.
 
Останнє редагування:

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Я б радив Кхан. Зроблений дуже не погано. Але не забувайте що за пружиною зворотньою, та що в прикладі, доглядати треба, і це не легко.
Якщо можна то розкажіть докладніше про догляд за пружиною у прикладі.
 
Зверху