УВАГА Remington 700 i всi iхнi моделi з системою УСМ X-MARK PRO

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вiтаю всix форумчан
вчора дивився передачу про модель 700(я зараз в Канадi) неприемна рiч получаеться з спусковим механiзмом(курком)
карабiн може робити самовiльнi пострiли
вважаю доцiльним поставити власникив зброi,а також i майбутнix потенцiйних покупцiв до вiдому про небезпеку використання даного карабiну з курком системи X-Mark Pro
нижче привожу ссилки на вiдео з YOUTUBE, офiцiйну сторiнку фiрми REMINGTON MODEL 700,а також всi моделi з системою спускового механiзму X-Mark Pro,де кантора вiдкликае зброю на замiну даноi системи на iншу
Внаслiдок чого в США загинуло чи було поранено декiлька осiб(це тiльки тi випадки,коли клiенти судилися з Рем)
Власникiв даноi зброi прошу,в наданiй нижче ссилцi,ввести свiй номер карабiну,для визначення чи пiдпадае даний девайс пiд замiну УСМ
http://xmprecall.remington.com/

Система X-Mark Pro була запатентована в 1948р,а проблеми з УСМ фiрма визнала лише пару рокiв тому,внаслiдок мiльйонних судових компенсацiй
Вдумайтесь i будьте надзвичайно уважнi з даними апаратами
Бажаю всiм вдалих i безпечних пострiлiв
 

crp

Мисливець
ну я звичайно не експерт в англійській та у тому відео якщо не помиляюсь висновки зовсім навпаки говорять що постріли відбувались тільки при умові що людина зачіпала спусковий курок... хіба не так?
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
ну я звичайно не експерт в англійській та у тому відео якщо не помиляюсь висновки зовсім навпаки говорять що постріли відбувались тільки при умові що людина зачіпала спусковий курок... хіба не так?
навпаки,пострiли вiдбувалися при вiдкриваннi чи закриваннi затвору(як у кого) коли патрон був всерединi i УСМ був на запобiжнику:eek:
 

crp

Мисливець
напевне підзабув англійську... чув вкінці висновки що люди можливо самі несвідомо зачіпали спусковий гачок.... з 12 хвилини.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ще того року замінили на ібісі
проблема в тому,що Ремiнгтон всi цi роки приховував проблему,внаслiдок чого загинули чи були пораненi невиннi люди..Показували сiм'ю,де мати випадково застрелила 9рiчного сина з Рема 700 моделi:oops:
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
напевне підзабув англійську... чув вкінці висновки що люди можливо самі несвідомо зачіпали спусковий гачок.... з 12 хвилини.
у мого дядька на Savage 110 30-06(тут в Канадi) теж таке трапилося(самострiл),по гарантii не хотiли робити,прийшлося платити за ремонт
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
так так
дослiдження показують,що у бiльшiсть самострiлiв траплялися через бруд навколо УСМ
це треба було приховувати аж 60 рокiв:mad:
дивився вчора iнтерв'ю з винахiдником X-Mark Pro,Mайк Walker,98 рiчний дiдок визнав проблему свого винаходу незадовго до смертi
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ап
Для майбутніх потенційних покупців тема для роздуму
 
Зверху