Український Гірський Гончак

ВИ ЗА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГІРСЬКОГО ГОНЧАКА?

  • ТАК

  • НІ

  • БАЙДУЖЕ


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
ВАВА, з твого дозволу вставлю фото для користувачів цього форуму.

























 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда



Правила випробувань та змагань Українського Гірського Гончака(малий і великий) по вольєрному кабану та кров'яному сліду.​


 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Праця по кров"яному сліду на повідку.
 

Вкладення

lemesh_misha

Мисливець
Сьогодні у Хмельницьку.на виставку гончаків,привезли 11 Карпатців!!!!!Чекаємо на наступну інформацію.Тримаймо кулаки!!!!
 

ALPLAST

Мисливець
lemesh_misha;15856 сказав(ла):
Сьогодні у Хмельницьку.на виставку гончаків,привезли 11 Карпатців!!!!!Чекаємо на наступну інформацію.Тримаймо кулаки!!!!
Не лише кулаки, а й все решта!!!!
Чекаємо звітів!!!
 

lemesh_misha

Мисливець
Дійсно цю виставку очікували з затримкою подиху, бо зрозуміло, що Кг на людях у більшій кількості вперше.

Скедров організував все не те що вищому, а на найвищому рівні

Перше це рекламні щитки з інформацією про КГ, яка супроводжувалася фотографіями сучасними і ретро.
Друге на виставку була підтягнута Хмельницька братія і важка артилерія з Закарпаття, це звичайно я так жартома про КГ, всіх разом було 11 особин.
Люди цікавилися КГ не на шутку, всіх захопила поява чогось нетрадиційного, традиційність у нас завжди на виставці гончаків полягає у контингенті.
Було біля 70 собак разом з КГ. З яких 3 копова словацькі, 4 Естонки решту РГ і РРГ.
Що мені сподобалося, це реакція експертів, які були дуже здивовані
Казали, що не очікували і не сподівалися на існування такого хорошого племінного матеріалу для роботи. Думали, що привезуть декілька шавок, які будуть відрізнятися між собою. п.Соловей казав, що мабуть дороги вже назад нема, екстер"єрно є з чим парцювати, залишаються тіольки робочі якості.
На рахунок екстер"єру то спочатку при детальному описі почали заповняти всі рядки оціночних листів, але після двох собак зрозуміли, що собаки практично однакові і вносили тільки розміри замірів параметрів, знову ж казав хтось з експертів, що в РГ більше відмінності ніж у представлених собак.


Фоторепортаж буде згодом, я мало маю фото, та і ті потрібно бути вдома, щоб скинути на комп, але думаю підсилить Скедров і може на інших сайтах появляться.
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
У нас колись українські гончаки були, але це мабуть помішані їхні гени з чимсь іншим.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Gutsul;19889 сказав(ла):
Підскажіть будьласка чи є у когось УКГ в Івано-Франківську або в області.
Задзвони та спитай, щось підкажуть.
м. Рогатин, Івано-Франківська обл Мицак Іван Федорович (0342) 22 57 17 (067) 286 94 32
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
У Івана Федоровича інформації нема. Хочу придбати пару УКГ.Зголосіться хто може мені допомогти в цьому.
 
Статус
Закрита.
Зверху