Український Поліський Гончак

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Герб УПГ.


Поліщуки з поліськими гончаками. Початок ХХ ст.


" alt="." />
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Черниговский
А що це за собака, що біжить з твоїм гончаком?
 

Vlad

Мисливець
За, і лише за,потрібно відновлювати нашу історію і культуру,якщо ми не матимемого минулого,(яке в нас намагалися вібрати)про яке краще майбутнє можна говорити.Дякую Богунові за не байдужість до українського етнічного собаківництва.Дякую з поваго VLAD.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

На фото видно різницю в масті. На землі лежить російський гончак.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Чому? Дуже світла? Ось дивись російські на виставці:


Якщо в Україні РГ і темніший, то це вплив поліських гончаків...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Черниговский
Що це за собака:
 

Черниговский

Слідопит
уважаемый Богун я эту фотку вытащил с нета она очень похожа на моего а так как у меня мало было фоток я решил поставить эту извините и не сердитесь на меня за нее ,если я сказал что ето моя собака на етой фотографии.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Свою "вину" можеш "змити", якщо пошукаєш в своїй околиці гончаки в типі твого і викладеш фото в цій темі ... :)
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Черниговский
Ти і так вже записався в історію українського мисливського собаківництва, як перша людина, що показала українцям фото поліського гончака....
 

Черниговский

Слідопит
согласен искупить вину!!! покажу вы мне напомнили на компе гдето есть фото охоты 2010г колектива и у однго знакомого с соседнего села бил собачка такой породы!!! обязательно от ищю ети фотки и выставлю гдето завтра к вечеру.
 

Черниговский

Слідопит
спосибо за хорошые фото!!! смотрел видео тоже много собачек с черной спиной но это Руские они немного отличаються в них маленькая голова и длинная мордашка и по размеру немного как по мне ниже а в етих наоборот большая голова и короче морда.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Так, це я "демонстрував" власне російських гончаків. Вони сильно відрізняються від твого. Хоч і ніхто в "чистоті" поліських гончаків не розводив, але гени настільки сильні, що вони "пробиваються" з поміж чужої крові....
 

Черниговский

Слідопит
я не однократно видел на аватарках у зарегистрированых пользователей фотографии точно таких же собак может увидят и отпишутся.
 
Зверху