У нас вельми загадкові хортятники...

Статус
Закрита.

Вікторія

Новачок
Доброго дня. Я новачок, але так розумію, що правила однакові для всіх мисливців. Ті, що існують для тих, хто використовує зброю, мають бути такими ж самими, що і для тих, хто полює із ловчими собаками. Але спілкуватись із нашими власниками хортів іноді буває просто неможливо. Вони якісь загадкові. У них там все якесь секретне. Навіть таке просте запитання, як "де ви полювали на зайця, бо у себе в районі не можу знайти" викликає неадекватну реакцію. Відповідь була така, що "якщо мене туди привезуть, то я навіть із GPS не зможу дізнатись, що то за місцевість". Ці дамочки, треба розуміти, полювали на іншій планеті? До того ж, про фотографії з полювання вони казали, що зробили їх у листопаді-грудні, а на фото чітко видно, як вже із ґрунту в полі лізе молода "зеленка", такими акуратними рядочками. Дами полювали де завгодно і коли завгодно, не дотримуючись термінів і місць? Якщо тут присутні люди, які мають з цього питання досвіт, нехай мені порадять, що я маю робити, щоб не летіти на "іншу планету" до цих "зелених чоловічків" і мати нормальне полювання у себе в районі. Мене цікавить Запорізький район. Або райони області, до яких можна дістатись електричкою. Собака у мене страждає на морську хворобу і не може їздити у автотранспорті. Дякую.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в Одеській області є Ваші однодумці, шукайте їх контакти.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А какие правила вообще охоты с борзыми? Владельцы собак тоже покупают отстрелочные карточки на пушного зверя? Или "отловочные? Хотя я таких лично не встречал...
 

Вікторія

Новачок
Дякую. Я знаю цих людей. Але то ж Одеса! Моя грейка з Херсонської області. Першу свою я з Харкова привозила. Але вона загинула. Тож, я можу їздити куди завгідно. Знаю, що в селах Херсонської області гарне полювання і там мені люди багато що корисного рекомендували, але туди далеко їхати. Хочеться щось поруч, щоб кожні вихідні можна було виходити.
 

Вікторія

Новачок
З приводу карт нічого не знаю. Знаю, що термін полювання на зайця - листопад-січень. Хочу знати більше сама! І в яких місцях можна полювати, а в яких ні.
 

Вікторія

Новачок
Чоловік, у якого я купила цуценя, казав, що на лиса вони полювали разом із єгерями тоді, коли влаштовують санвідстріл. Але він не брав рушниці. У нього пара гончаків, пара хортів, і ціла купа ягдтер'єрів. Каже, що рушниця не потрібна взагалі.
 

Вікторія

Новачок
Я, мабуть, уточню трохи. Чи можна так робити - виходити у будь-яке поле і там полювати? Оскільки я бачу, що дуже багато людей це робить, навіть з собаками, у яких немає ніяких документів, і при цьому ще народ вперто не хоче розповідати, де саме він все це робить, то напрошується сам собою висновок, що це не зовсім законно... Я правильно міркую?
 

olga 83

Мисливець
Я, мабуть, уточню трохи. Чи можна так робити - виходити у будь-яке поле і там полювати? Оскільки я бачу, що дуже багато людей це робить, навіть з собаками, у яких немає ніяких документів, і при цьому ще народ вперто не хоче розповідати, де саме він все це робить, то напрошується сам собою висновок, що це не зовсім законно... Я правильно міркую?
думаю что люди не весьма щедро одаряют вас информацией лишь потому что человек у которого в помощниках борзые имеет как минимум транспорт,тобишь мобилен, а человек с ягдом(или гончаком без бумаг:eek:) идёт по норам(или близ села по полям) не всегда прибегая к услугам авто транспорта и тп. ну и следовательно борзятники ему территорию подчистят пока не загонят в норы,ну а коль смотреть на ситуацию со стороны рыбака:Dто ни кто вам своего унитаза не выдаст:p
 

Hanter28

Мисливець
До того ж, про фотографії з полювання вони казали, що зробили їх у листопаді-грудні, а на фото чітко видно, як вже із ґрунту в полі лізе молода "зеленка", такими акуратними рядочками. Дами полювали де завгодно і коли завгодно, не дотримуючись термінів і місць?
Всі озимі сорти зернових висіваються осінню і вже в кінці жовтня, в листопаді, як Ви висловилися "лізе молода "зеленка", такими акуратними рядочками" - це і є відповідь на ваше запитання щодо термінів полювання на побачених Вами фото.
З повагою.
 

Hanter28

Мисливець
Я, мабуть, уточню трохи. Чи можна так робити - виходити у будь-яке поле і там полювати? Оскільки я бачу, що дуже багато людей це робить, навіть з собаками, у яких немає ніяких документів, і при цьому ще народ вперто не хоче розповідати, де саме він все це робить, то напрошується сам собою висновок, що це не зовсім законно... Я правильно міркую?
Підіть в місцеве мисливське господарство, купіть відстрілочну карточку, уточніть терміни полювання у вашому господарстві та подивіться на карту мисливських угідь, тоді все Вам буде зрозуміло.
 

Вікторія

Новачок
Всі озимі сорти зернових висіваються осінню і вже в кінці жовтня, в листопаді, як Ви висловилися "лізе молода "зеленка"
Це, якщо ми знаємо, що для нашого регіону нормальним є у січні морози до 20 градусів нижче нуля? Я чогось дійсно не розумію... Вибачте...
Підіть в місцеве мисливське господарство, купіть відстрілочну карточку, уточніть терміни полювання у вашому господарстві та подивіться на карту мисливських угідь, тоді все Вам буде зрозуміло.
Я зараз дещо з'ясувала. Так, в Запорізькій області є мисливські господарства, на жаль, більшість з них приватні. Але я тепер знаю точно, що для власників ловчих собак існують ті ж самі правила, що і для тих, хто полює зі зброєю. Але у мене є багато прикладі полювання зі зброєю в місцях, де взагалі ніхто ніщо не контролює. Наприклад, район Мокрянського кам'янго кар'єра. У річці Мокра Московка живе дика качка (навіть зимує), є там багато фазанів, лисиця і трапляються зайці. Полюють з рушницею там на протязі всього року. Я думаю, що ніхто з цих мисливців ніяких відстрільних карт і в очі не бачив.
 
Останнє редагування:

Вікторія

Новачок
Я ще раз вибачаюсь... Я у січні цього і того року не змогла навіть нормально вигулювати своїх хортів того, що сніг вкривсь кіркою насту, об який собаки різали лапи. А ви кажете про "зеленку"...
 

Копатыч

Зброяр
Це, якщо ми знаємо, що для нашого регіону нормальним є у січні морози до 20 градусів нижче нуля? Я чогось дійсно не розумію... Вибачте...
Плохой Вы "агроном", даже при -20, если есть 5-10 см снега, то "озимой" ничего не будет. Хуже когда долго держится "наст" или нет снега вообще, тогда - капец .....
 

Вікторія

Новачок
Ось так... А дівчата пишуть, що ловили "запорізького" зайця! Тому я і питала - де? Відповіді так і не отримала. До того ж. Ці місця НЕ Є МИСЛИВСЬКИМИ УГІДДЯМИ! Просто фермерські господарства.
Якщо вони мали наувазі щорічні випробування в Веселівськім районі, то ці заходи є просто зборами і випробуваннями. Це не полювання як воно є. До того ж, багато людей жаліються, що там буває проблема із зайцем і що ці заходи тільки для "галочки" і влаштовують. Регіональний представник ФОСУ - взагалі норник. Нічого спільного із хортами не має...
 

Копатыч

Зброяр
Полюють з рушницею там на протязі всього року. Я думаю, що ніхто з цих мисливців ніяких відстрільних карт і в очі не бачив.
Я у січні цього і того року не змогла навіть нормально вигулювати своїх хортів того, що сніг вкривсь кіркою насту, об який собаки різали лапи.
Ось так виглядав Наталівський кар'єр і село Наталівка у січні того року
А это село не попадает в чей нибудь "егерьский обход"? Если попадает, то Вы такой же самый браконьер, как и те которые "не видели отстрелочных карточек". Почему ?, почитайте БЗ и поймете.
 

Вікторія

Новачок
Ми не були там на полюванні. Я була там просто тому, що треба собак тренувати на витривалість. У мене тоді була ще й пітбулиця. Ми також ходили багато в інших місцях, на тренувальну площадку "Червона Вода" теж заходили. Я треную своїх собак круглий рік, вони не сидять у мене у вольєрі і тому ще жодного разу не ламали собі ніг.
 

Вікторія

Новачок
Я вже написала, що дізналася де у нас є мисливські угіддя. От тому мені і цікаво, а чому всі інші колеги цього нібито не знають...
 
Статус
Закрита.
Зверху