У нас вельми загадкові хортятники...

Статус
Закрита.

Вікторія

Новачок
Після того, як ота руда грейка Балліста загинула, я взяла іншу, Хімеру. І знав повела її із салюкою Фархадою на наші старі місця тренуватись! Хімері тут п'ять місяців. Кращого тренера, аніж Фарі, не знайти. І місця для цього у нас гарні. Наталівський кар'єр:
 

Вкладення

Вікторія

Новачок
https://www.google.ru/maps/@47.8475536,35.3423957,12z?hl=ru
В таком месте !!!! и нет егерьского обхода?
Ну не знаю! Хочете - можете самі обійти! Можу навіть вас туди супроводити.
Все, що я знаю, що там срач розвели такий, що аж Фархаді більш туди не хочеться ходити. Міська свалка відпочиває.
 

Вікторія

Новачок
Отакий я зробила у квітні 2014 року про цей срач фоторепортаж. Я живу на вулиці Харчова, район концерну Запорожабразив. Рда буду бачити в наших краях!
Коментарій до фоторепортажу з ФБ: "РЕПОРТАЖ СО СВАЛКИ НА ОБОЧИНЕ.
А вы как думали? Прекрасные пейзажи из района Мокрянского каменного карьера - это показатель идеального состояния нашего города, района и области? Да нет! Это - отчёт о моём прекрасном состоянии души, когда о плохом думать не хочется! Но стоит повернуться другой стороной, и камера начинает фиксировать совсем другие вещи. Вот шли мы от Московки (там опять палили камыши, превратили чистую воду, где я совсем недавно выдела выдр и диких уток, в болото, даже фотать не захотелось...) вдоль железнодорожной колеи. От садоводческого общества Ветеран нас отделяла небольшая полоска лесопосадки. По другую сторону путей - сам посёлок. Посредине - "гвоздик"... В смысле, всю дорогу нас по обе её стороны сопровождали аккуратные кучки мусора, черепов, а то и целых трупов, всякой скотинки, которую селяне держат, навоза и прочих интересностей. К концу прогулки я начала ощущать себя сталкером и уже почти искренне надеялась найти среди всего этого хлама что-нибудь аномальное...
Следует заметить, что городская свалка от этого места далековато. А здесь люди с удовольствием устраивают себе пикники с шашлыками, пасут тут же своих коз и овец и "случайно забывают" эти самые горки всякой всячины. Нравится, наверное, так жить..." https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=621975201223549&id=100002332239582
 

Вікторія

Новачок
До речі. Я тут ось про що подумала. Припустимо, народ знайшов поле озимих, таке, як ви описуєте, і це було не в нашому районі. Але знову ж таки... Чи можна на таке поле взагалі виходити з собаками великим натовпом або навіть виїжджати конем чи автомобілем? По-перше це точно приватна власність і там, як мінімум, можуть сраку підсолити. По-друге, там точно використовують отруйні речовини для боротьби із шкідниками. Але люди туди все одно їдуть, рано вранці, коли, мабуть, ніхто не контролює. Тому і пишуть у відповіді, що це таке загадкове місце, про яке мені ніколи нічого не дізнатися. Як може бути загадковим нормальне мисливське господарство? Чи так важко назвати населений пункт, де воно знаходиться, і прізвище начальника? Тож, не все тут так просто...
 

пушкин

Мисливець
Я
Доброго дня. Я новачок, але так розумію, що правила однакові для всіх мисливців. Ті, що існують для тих, хто використовує зброю, мають бути такими ж самими, що і для тих, хто полює із ловчими собаками. Але спілкуватись із нашими власниками хортів іноді буває просто неможливо. Вони якісь загадкові. У них там все якесь секретне. Навіть таке просте запитання, як "де ви полювали на зайця, бо у себе в районі не можу знайти" викликає неадекватну реакцію. Відповідь була така, що "якщо мене туди привезуть, то я навіть із GPS не зможу дізнатись, що то за місцевість". Ці дамочки, треба розуміти, полювали на іншій планеті? До того ж, про фотографії з полювання вони казали, що зробили їх у листопаді-грудні, а на фото чітко видно, як вже із ґрунту в полі лізе молода "зеленка", такими акуратними рядочками. Дами полювали де завгодно і коли завгодно, не дотримуючись термінів і місць? Якщо тут присутні люди, які мають з цього питання досвіт, нехай мені порадять, що я маю робити, щоб не летіти на "іншу планету" до цих "зелених чоловічків" і мати нормальне полювання у себе в районі. Мене цікавить Запорізький район. Або райони області, до яких можна дістатись електричкою. Собака у мене страждає на морську хворобу і не може їздити у автотранспорті. Дякую.
Я из Одесской обл.имею кобеля грейхаунда, в наших угодьях каждый год проводят испытания борзых по зайцу, Белгород-Днестровский р-н с Курортное. Приезжайте осенью на испытания будем рады, и ничего секретного у нас нет ,а испытания проводятся как раз когда лезет " зеленка". пишите пообщаемся.Лично знаком с такими замечательными заводчиками борзых как Николай Кофов и Виктор Булавченко Александр Грамматик, если слышали.
 

Hanter28

Мисливець
Це, якщо ми знаємо, що для нашого регіону нормальним є у січні морози до 20 градусів нижче нуля? Я чогось дійсно не розумію... Вибачте...
Немає різниці 20 чи 30 градусів морозу у січні, а всі озимі сорти зернових висіваються осінню і як правило успішно "переживають" зиму.
 
Статус
Закрита.
Зверху