У “Дії ” стартувало опитування щодо дати святкування Різдва Христового

Mechanik

Снайпер
У “Дії ” запустили нове опитування. Воно стосується дати святкування Різдва Христового.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Міністр культури та інформаційної політики запропонував провести в застосунку опитування щодо дати святкування Різдва.
Все більше українців зустрічають його 25 грудня. Так, як це робить більша частина світу.
І так, як це було у 1918 році після проголошення незалежності Української Народної Республіки.
Але також багато українців віддають перевагу старому стилю. І святкують Різдво 7 січня
“, – зазначив Федоров.


В новому опитуванні українцям запропонували чотири варіанти для голосування.
Серед них – 25 грудня, 7 січня, обидві дати або ж варіант “Не святкую Різдво”.

У сервісі державних послуг пояснили, як взяти участь в опитуванні про дату Різдва:

  • авторизуйтеся в “Дії
  • натисніть Послуги внизу екрана
  • виберіть Опитування
  • проголосуйте за свій варіант.
“Це все! Ваш голос враховано”

Як вказано, опитування проходить з 24 по 30 грудня.

1671910152468.png
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
шо там питати - коли відзначає Різдво Вселенський патріарх, який видав нам Томос? тоді й нам варто, я так думаю.
скоро через дію буде опитування, чи робити обрізання чи ні і на яку довжину. дістала ця діджиталізація та дебілізація населення.

тільки варто разом з Різдвом і змістити увесь церковний календар на 14 днів, то Миколая буде не 19 а 5 грудня і т.д.
 

kef

Зброяр
шо там питати - коли відзначає Різдво Вселенський патріарх, який видав нам Томос? тоді й нам варто, я так думаю.
скоро через дію буде опитування, чи робити обрізання чи ні і на яку довжину. дістала ця діджиталізація та дебілізація населення.

тільки варто разом з Різдвом і змістити увесь церковний календар на 14 днів, то Миколая буде не 19 а 5 грудня і т.д.
Яке може бути опитування ! В даний час можна так доопитуватися , що рос.агресію що до України тобто війну визнають добрим жестом миру.
1671988314710.jpg
1666380970205.jpg
 
Зверху