Фабарм XLR

are0692

Мисливець
Ось нещодавно став власником Фабарм XLR, чудова рушниця.
Стало питання тюнінгу, а саме хочу встановити додатково подовжувач магазину.
Цікаво підходить тільки штатний від фабарм чи можливо щось підібрати від інших моделей.
 

B.pi

Мисливець
Добрый вечер, выбираю между фабармом и береттой а400, скажите как вам ? Смысл переплачивать есть?, спасибо
 

are0692

Мисливець
Добрый вечер, выбираю между фабармом и береттой а400, скажите как вам ? Смысл переплачивать есть?, спасибо
Взагалі довгий час вагався із вибором. Вирішив спробувати саме цей напівавтомат, ще не стріляв із нього, пізніш розповім враження.
 

B.pi

Мисливець
Всем добра,может кто пользуется фабармом l4s?поделитесь практикой если не сложно, выбираю первый автомат,спасибо
 

are0692

Мисливець
Всем добра,может кто пользуется фабармом l4s?поделитесь практикой если не сложно, выбираю первый автомат,спасибо
Перед тим як придбати xlr також розглядав варіант l4s. По великому рахунку механіка та ж сама, більш дизайн на любителя. Що більш подобається, характеристики мало чим відрізняються.
 

B.pi

Мисливець
Я в руках держал,но как на охоте? 28 грам перезарядки делает?бой,осыпь резкость?
 

are0692

Мисливець
Ось й відбулося перше полювання. Правда із зайцем не склалось.
Відгуки тільки позитивні, після двух проходів у загоні для себе вирішив, що ніякого дерева у майбутньму на рушниці,тим більш люкс, тільки пластик, чагарникий й непролазний камиш роблять свою справу.
Також сніг та волога, чудове утримання рушниці, оскільки пластик із покриттям для зручності експлуатування.
Перша стрільба велася кулею Rottweil Brenneke Classic кал.12/70. відповідно чокове звудення циліндр.
Віддача комфортна, я б сказав мяка, навіть спершу незрозуміла після ИЖ 27 ЕМ.
Потрібно звикнути до стрільби із данними прицільними, червона мушка й зелений цілик. Однозначно планується поїздка в тир по тарілкам.
На виході ліцензія на копито закрита:).
 

B.pi

Мисливець
А может Beretta little купить?Спасибо большое за отзыв, тоже в сторону пластика смотрю
 

are0692

Мисливець
Й доречі щодо подовжувача магазину, він непотрібен й заморочуватись із цим непотрібно. На полюванні із колективу хто стріляв максимум два постріли, й то другий аби у ту сторону, як наслідок промах:D.
Потрібно вчитись стріляти із своєї власної зброї незалежно від типу й механізму перезарядки.
 
Зверху