Флет

lonely

Новачок
Подскажите хорошо ли будет ловить на флет карасика если дно не твердое,а один намул
 

Milsdar

Мисливець
Подскажите хорошо ли будет ловить на флет карасика если дно не твердое,а один намул
На флет ловив поки тільки коропів, карасів збирався половити, але так ще й не спробував. Але точно ловитимуться, головне брати легенькі кормушки (в мене ті самі умови - зараз ловлю на 30г кормушки), щоб дуже сильно не провалювалися в мул та насадка не "втопилася" в мулі разом з кормушкою. Якщо насадку подавати вільно (а якщо це жива насадка, то так і буде гадаю), тобто не забивати в кормушку, то мабуть ще буде гарним рішенням зробити довшим повідець, аби навіть у разі провалювання кормушки в мул насадка лишилася зверху мулу і таким чином рибі буде легше і швидше на неї потрапити, кормушку вона і так легко віднайде.
 

Milsdar

Мисливець
Подскажите хорошо ли будет ловить на флет карасика если дно не твердое,а один намул
В минулому році був досвід ловлі карася на флет в мулі, хоч і випадковий, не ціленаправлений. Ловив загалом коропа, ставив маленькі крючки коропові 8-10 номер та поп-ап 6мм на волос, а ловились карасі досить непогано
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На флет карася ловлю, десь років 7-8. Кормушки 30-50 грамів, повідець сантиметрів 20, бажано флюр. Насадка плаваюча пуф(аромат часник, мед, клубника) + 3-4 опариша.
 

senya 2011

Мисливець
На флет карася ловлю, десь років 7-8. Кормушки 30-50 грамів, повідець сантиметрів 20, бажано флюр. Насадка плаваюча пуф(аромат часник, мед, клубника) + 3-4 опариша.
Доброго. Як товаришує з замуленим дном та водяною рослинністю, водойма з течією?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Доброго. Як товаришує з замуленим дном та водяною рослинністю, водойма з течією?
Наскільки заросло, буває таке що флет тільки в одну сторону. Мул, я вже писав вагу флетгодівниці та довжину повідка. На помірній течії працює добре, але для течії вже флет поважче беремо. На течії я взагалі вже ловлю фідером і кормушки від 80 грамів.
 

senya 2011

Мисливець
Наскільки заросло, буває таке що флет тільки в одну сторону. Мул, я вже писав вагу флетгодівниці та довжину повідка. На помірній течії працює добре, але для течії вже флет поважче беремо. На течії я взагалі вже ловлю фідером і кормушки від 80 грамів.
Плаваюча насадка обов'язковий атрибут, чи можливо щось що на фоні прикормки прости виділялося з маси!?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Плаваюча насадка обов'язковий атрибут, чи можливо щось що на фоні прикормки прости виділялося з маси!?
Тут вже по місту експериментуйте. Тяжко конкретно сказати, що тій рибі подавай.
 

Milsdar

Мисливець
Доброго. Як товаришує з замуленим дном та водяною рослинністю, водойма з течією?
Флет це більше для стоячих та неглибоких водойм. На течії мабуть, ще й у випадку з мулом, коли кормушки мають бути легкими, буде не найкраще рішення. Але загалом я при мулі використовую "румунський" флет теж масою 30 грамів, на мою думку трубка-стабілізаттор теж певною мірою не дає провалюватися кормушці в мул, та й летить краще) Щодо рослинності то флет гарне рішення, як на мене, коли насадку ми ховаємо в корм- тоді вона не "загубиться" серед рослинності.
 

Milsdar

Мисливець
І ще додам, у минулому році спробував флет кормушки серії Big (XXL) від профмонтаж (є й аналоги інших фірм, але під руку попались такі) вони по об'єму корму в 2 рази вмісткіші і ширші, на мулі при їх найменшій вазі в 40 грамів взагалі чудові, як на мене. Особисто мені дуже сподобались в порівнянні зі стандартними, на які я завжди ловив, на невеликих дистанціях.
 

senya 2011

Мисливець
Флет це більше для стоячих та неглибоких водойм. На течії мабуть, ще й у випадку з мулом, коли кормушки мають бути легкими, буде не найкраще рішення. Але загалом я при мулі використовую "румунський" флет теж масою 30 грамів, на мою думку трубка-стабілізаттор теж певною мірою не дає провалюватися кормушці в мул, та й летить краще) Щодо рослинності то флет гарне рішення, як на мене, коли насадку ми ховаємо в корм- тоді вона не "загубиться" серед рослинності.
Іноді краще ін-лайн на легких кормушка ніж флет, при умові рідких водоростей, у них підйом значно вертикальний, за умов невеликої глибини та відсутності течії!
 

Milsdar

Мисливець
Іноді краще ін-лайн на легких кормушка ніж флет, при умові рідких водоростей, у них підйом значно вертикальний, за умов невеликої глибини та відсутності течії!
Про ін-лайн і забув, рідко використовую через слабше засікання. Але в цих умовах можливо й краще буде, погоджуюсь)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Почитав, не все зрозумів, трохи по іншому сприймав флет-метод
З англійської "flat" - плоский, наче як і придуманий карпятниками для лову на замуленому дні, бо не так топне в муляку за рахунок широкої пласкої форми.
 

Milsdar

Мисливець
Почитав, не все зрозумів, трохи по іншому сприймав флет-метод
З англійської "flat" - плоский, наче як і придуманий карпятниками для лову на замуленому дні, бо не так топне в муляку за рахунок широкої пласкої форми.
Так і є. Просто все ж при важкій вазі флету і він провалюється, якщо мулу багато. В мене на озері, наприклад, дуже мул пухкий і глибокий, і кормушки 50+ грамів провалюються помітно більше, ніж повинні, а от 30 грамів такого немає. Все свої нюанси має... Флет це ж ще не тільки про "стійкість" кормушки в мулі, а ще й про презентацію, яка має 50% задумки флету.
 
Плоскість флету та сітчастого звичайного кормака може бути різною, кажу те що бачив)), те як тоне в муляку мабуть більше залежить від ваги самого виробу. Для мене відмінність між ними в подачі прикрому та наживки.
 

senya 2011

Мисливець
При великій вазі та малій глибині водойми робить гарний "бульки", але якщо чекати довго покльовку то не проблема.
 
Зверху