Фонарь для охоты.

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем zmedik, 30 жов 2017.

1. zmedik

zmedik Новачок

Посоветуйте хороший фонарь для охоты(не подствольник).Есть у меня Petzl Tikka XP но ему уже лет шесть и по моему уже садится драйвер ( ибо светить стал хуже с новыми аккумуляторами) вот такой:[​IMG] только на батарейках(заряжаемых аккумуляторах).

2. Maximus1983

Maximus1983 Мисливець

Доброго дня.
    В мене вже другий рік Найткор модель HC-60 начебто, бомбезний налобник, працює на одному перезаряджайочому акумі 18650, на практиці за цілу ніч посадити неможливо.
    Правда застосування в мене трохи не ті як у Вас ;природа, рибалка, ремонт авто(під машиною з ним просто клас) ну і при
    переїздах пасіки він дуже виручає.
    І ще цьому налобнику фіолетові дощ та сніг , перевірено неодноразово.
    А от на полюванні з нього мабуть толку не буде, але це моя особиста думка.
    З повагою.

zmedik подобається це.
  3. XXL

XXL Снайпер

zmedik подобається це.
  4. zmedik

zmedik Новачок

5. Monya

Monya ветеран форуму надійна команда

У меня вот такой бюджетный фонарь...За счет линзы и зума работает просто супер...Дальность луча и при сдвинутой линзе объем очень и очень. Это если конечно говорить о бюджетных фонарях...https://prom.ua/p411843928-nalobnyj-svetodiodnyj-fonar.html Не является рекламой сайта.

6. XXL

XXL Снайпер

Там именно советуют,почитайте отзывы

Михалыч 1 подобається це.
  7. Monya

Monya ветеран форуму надійна команда

Вы не совсем правильно назвали тему...

8. zmedik

zmedik Новачок

А как надо было?

9. MAPODEP

MAPODEP Мисливець

я б сказав би що лінзовий фонар це тільки під ноги світити, рефлекторний набагато краще і не треба нічого здвигати-роздвигати, це я кажу з власного досвіду, бо в мене є і такі і такі ліхтарі, при тій же самій марці світлодіода і драйвера рефлектор виграє за рахунок комфорту, куту обзору і водонепроникності.

zmedik подобається це.
  10. Пью

Пью Мисливець

11. zmedik

zmedik Новачок

12. zmedik

zmedik Новачок

Можете что-то порекомендовать?

13. Пью

Пью Мисливець

Вес (малый), размер (малый), функционал (до 30м в режиме "турбо"), драйвер ("высасывет" батарею в "0"), 1 элемент питания (либо батарея, либо аккумулятор).

14. rino081

rino081 Мисливець

Вам вообще для чего нужен фонарь? нужено налобник или ручной? светить под ноги или нужен дальнобой?
    Сходите на форум фонаревка, там много чего есть почитать.
    Если под ноги и самую малось дальше и именно налобник то берите skilhunt H03, аккум 18650 sanyo 2600mah и будет вам счастье, цена по купонам около 30$ за фонарь, аккум около 100 грн, зарядку тоже можно купит на одну банку до 100 грн.
    Если нужен ручной фонарь более менее универсальный и не сильно большой берите convoy c8 на 2,8А на тех же 18650 аккумах

Останнє редагування: 30 жов 2017
    mykro подобається це.
  15. zmedik

zmedik Новачок

Я и сейчас на форуме,так как я начинающий охотник то мне нужен совет охотников,какие у них фонари.Меня например устраивал мой фонарь(фото выше) но у людей видел и лучше. Нужен мне и для того,чтобы светить под ноги и чтобы можно было поздним вечером найти подстреленную утку в камыше на воде или в траве.

16. rino081

rino081 Мисливець

Тогда вам надо как минимум эти два фонаря, skilhunt h03 NW нейтральный белый, convoy c8 с мятым рефлектором на диоде xm-l2 t5-5b на 4200К или xpl на теже 4200К, а так что бы и то и другое ничего хорошего не будет так как разные задачи и под ноги и утку найти.
    я имел в виду фонарный форум фонаревка.ру

zmedik та MAPODEP подобається це.
  17. MAPODEP

MAPODEP Мисливець

по моделях не скажу, але можу описати ліхтар який вартує купувати.
    1. світлодіод Сree xml2, колір на ваш смак, мені подобаються теплі кольори 4000-4200 К, можна ще тепліші, так краще розрізняються кольори. При холодних кольорах трохи далі буде світити ліхтар, але кольори будуть всі сіруваті
    2. Драйвер в ліхтарі повинен бути мінімум на 1.5 ампера (Сree xml2 може максимум отримувати 3А, при цьому він буде сильно грітися в теплу погоду або в приміщенні і садити акумулятор в 2 рази швидше ніж при 1.5А).
    3. Ліхтар повинен бути на Li ion аккумуляторі, розмір акумулятора вибирайте самі 18650 чи 14500, на батарейках розоритись можна, акумулятор повинен бути з'ємним.
    4. В залежності від того що вам треба від ліхтаря: щоб далеко світив, близько світив чи щось середнє, підбирається рефлектор:
    - Для того щоб ліхтар далеко світив треба рефлектор глибокий і гладкий
    - Щоб близько світив треба не глибокий рефлектор і рифлений.
    - Щось середнє можна підібрати наприклад глибокий рефлектор + рифлений або мілкий+ гладкий, хоча типів рефлекторів в продажі є дуже багато, краще наглядно подивитись і вибрати
    Рефлений рефлектор розсіює центральну світлову пляму, зліва рифлений на фото

Вкладення:

zmedik та rino081 подобається це.
  18. rino081

rino081 Мисливець

И еще вы не озвучили свой бюджет, а то может на эти деньги только свечку в хоз товарах покупать или наоборот можно что то лучше советовать. Но те два фонаря это минимум что должно быть. Напомню что литий в хлам высаживать нельзя, поэтому либо в фонаре должна быть отсечка либо аккум должен быть с защитой, для тех фонарей защита на акк не нужна.
    из моего опыта на конвое с8 мне больше понравился мятый рефлектор, пробовал ставить гладкий дальность увеличилась не намного, а боковой засветки не хватает, поставил обратно мятый

19. MAPODEP

MAPODEP Мисливець

також хочу додати, що ліхтар повинен бути 1 режимний, максимум 2, 3 але при цьому треба щоб самий сильний режим завжди вмикався перший. Стробоскопи і СОС будуть тільки заважати. Якщо збираєтесь ліхтар купувати на аліекспрес, то готуйтесь до того що вас можуть "взути" на світлодіоді (поставлять китайську підробку, в ліхтарях Police теж їх ставлять). Акумулятор краще купуйте Samsung, Sanyo, LG там реальна ємність, а у всяких Ultrafire і їм подібним, завищена в кілька разів

zmedik та Михалыч 1 подобається це.
  20. rino081

rino081 Мисливець

конвой имеет память режима в каком выключили в таком и включится, да и максимум сходу не всегда нужен, в драйвере есть как бы две прошивки, одна это три режима и если надо можно перейти в другую где есть стробы, пользуюсь только там где три режима. в скилханте там более умное управление из выключеного можно включить турбо, средний (последний запомненый, кроме турбо) и минимум. в каждом из режимов есть еще подрежими, лучше почитать описание этих фонарей станет более понятней

zmedik подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф