Фонарь для охоты.

север

ветеран форуму
надійна команда
Ладно, а самый простой ( бюджетный) фонарь ( ручной, компактный), надежный кто, все-таки, посоветует ( конкретная модель, фирма, цена)? Страбоскоп мне, лично, на охоте нужен, как зайцу стопсигнал. Не терплю, также, дебильного, квадрата в современных фонариках-только круг, даже на отдаленной дистанции и при узком луче ( от чего этот квадрат вообще получается??!!!). Регулировка- выдвижением ( в одно движение: вперед/назад, а не по спирали (крутить и трещать нет ни времени, ни желания). Что-то по типу велофонарика: небольшой, с кругом захвата от самого широкого до дальнебойного узкого ( можно даже одна единственная функция- включил/выключил). Дальность "полета" луча- 1 км не нужен: на бивуаке, на охоте широкий луч при поиске дичи + осветить равномерным светом на более дальней дистанции при передвижении по пересеченной местности на велосипеде ( пешком). И чтобы не "синькой" светил а теплым белым, желтым светом!
П.С. Хочу такой!
 

Михалыч 1

Мисливець
Ладно, а самый простой ( бюджетный) фонарь ( ручной, компактный), надежный кто, все-таки, посоветует ( конкретная модель, фирма, цена)? Страбоскоп мне, лично, на охоте нужен, как зайцу стопсигнал. Не терплю, также, дебильного, квадрата в современных фонариках-только круг, даже на отдаленной дистанции и при узком луче ( от чего этот квадрат вообще получается??!!!). Регулировка- выдвижением ( в одно движение: вперед/назад, а не по спирали (крутить и трещать нет ни времени, ни желания). Что-то по типу велофонарика: небольшой, с кругом захвата от самого широкого до дальнебойного узкого ( можно даже одна единственная функция- включил/выключил). Дальность "полета" луча- 1 км не нужен: на бивуаке, на охоте широкий луч при поиске дичи + осветить равномерным светом на более дальней дистанции при передвижении по пересеченной местности на велосипеде ( пешком). И чтобы не "синькой" светил а теплым белым, желтым светом!
П.С. Хочу такой!
и я такой хочу!
 

Михалыч 1

Мисливець
дебильный квадрат скорее всего в фонарях с фокусирующей линзой- повторяет контуры светодиода
в фонарях с отражателем не наблюдал такого квадрата- просто круглое световое пятно на освещаемом предмете
теплый свет:)- скорее лампа накаливания или галогенка
просится в студию старая добрая шахтерская коногонка:D:D:D
только доработать надо;)
однако вес ее и габариты не совсем комфортны для пеших прогулок, но в автомобиле ей место быть!- светила мне, родненькая, пока я ночью лебедкой авто вытаскивал с размокшей глины ...
 

Maximus1983

Мисливець
Особисто я викинувши не один дешевий китайський налобник, зрозумів, що Найткор своїх грошей вартий на всі 100%.
Тесть раніше на пасіці теж використовував дешеві фонарі по 50-100-150 грн. І часто густо на пасіці серед ночі було чути купу матюків коли відмовляв по різним причинам дешевий китаєць з базару. Але коли я йому подарував на день народження налобник Оллайт, то він всі старі фонарі закинув в гараж і не підходить до них.
А з Оллайтом бігає де треба й не треба, і задоволений як слонинятко.
Ось такі пироги.
 

OSIPOV81

Слідопит
Ладно, а самый простой ( бюджетный) фонарь ( ручной, компактный), надежный кто, все-таки, посоветует ( конкретная модель, фирма, цена)? Страбоскоп мне, лично, на охоте нужен, как зайцу стопсигнал. Не терплю, также, дебильного, квадрата в современных фонариках-только круг, даже на отдаленной дистанции и при узком луче ( от чего этот квадрат вообще получается??!!!). Регулировка- выдвижением ( в одно движение: вперед/назад, а не по спирали (крутить и трещать нет ни времени, ни желания). Что-то по типу велофонарика: небольшой, с кругом захвата от самого широкого до дальнебойного узкого ( можно даже одна единственная функция- включил/выключил). Дальность "полета" луча- 1 км не нужен: на бивуаке, на охоте широкий луч при поиске дичи + осветить равномерным светом на более дальней дистанции при передвижении по пересеченной местности на велосипеде ( пешком). И чтобы не "синькой" светил а теплым белым, желтым светом!
П.С. Хочу такой!
Nitecore P-16. Присмотритесь!
 

OSIPOV81

Слідопит
А налобный GP discovery, на трёх мини пальчиках, аккумуляторы, тоже кстати GP recyko. Аккумуляторы (батарейки) размещенны сзади, что очень удобно, при использовании длительное время (расстановка жерлиц, поиск подранка, ремонт машины и т.д. и т.п). Режим один, фанарь влаго-пыле защищён. Дождь снег тоже пох..!
Уже семь лет верой и правдой служит мне. Фото из нета. Фанарь в машине.
 

Вкладення

MAPODEP

Мисливець
Ладно, а самый простой ( бюджетный) фонарь ( ручной, компактный), надежный кто, все-таки, посоветует ( конкретная модель, фирма, цена)? Страбоскоп мне, лично, на охоте нужен, как зайцу стопсигнал. Не терплю, также, дебильного, квадрата в современных фонариках-только круг, даже на отдаленной дистанции и при узком луче ( от чего этот квадрат вообще получается??!!!). Регулировка- выдвижением ( в одно движение: вперед/назад, а не по спирали (крутить и трещать нет ни времени, ни желания). Что-то по типу велофонарика: небольшой, с кругом захвата от самого широкого до дальнебойного узкого ( можно даже одна единственная функция- включил/выключил). Дальность "полета" луча- 1 км не нужен: на бивуаке, на охоте широкий луч при поиске дичи + осветить равномерным светом на более дальней дистанции при передвижении по пересеченной местности на велосипеде ( пешком). И чтобы не "синькой" светил а теплым белым, желтым светом!
П.С. Хочу такой!
так щоб бюджетно і так як ви хочете, не вийде.
1. лінзовий ліхтарик це зло.
2. ось вам бюджетний конструктор для зборки компактного ліхтаря, який буде світити як дальнє світло автомобіля:
корпус https://www.fasttech.com/products/1618/10002463/1409307-ultrafire-wf-502b-led-flashlight-host
рефлектор https://www.fasttech.com/products/1...-aluminum-smooth-drop-in-module-for-cree-xm-l
діод https://www.fasttech.com/products/1...ree-xm-l2-t5-5b1-10w-995lm-4000-4200k-neutral або ще тепліший https://www.fasttech.com/products/1609/10003889/1682001
драйвер 2.8А на 1 режим https://ru.aliexpress.com/store/pro...72.html?spm=a2g0v.12010612.0.0.475fa64f0KpQqC або https://ru.aliexpress.com/store/pro...80.html?spm=a2g0v.12010612.0.0.1b74f83dEoEn5r на 2,1а
зауважу що цей ліхтар не призначений для довготривалого використання з драйвером на 2.8а, від перегріву може вийти з ладу літом.
або шукати готовий варіант дальнобійний https://www.fasttech.com/products/1...convoy-c8-1-cree-xm-l2-t5-5b-2-group-3-5-mode
метрів на 50 світити - https://www.fasttech.com/products/1...voy-s2-1-cree-xm-l2-t5-5b-745-lumen-2-group-3
в цьому магазині https://convoy.ru.aliexpress.com/st...89.html?spm=a2g0v.12010612.0.0.1b74f83dEoEn5r продавець може при покупці встановити драйвер і світлодод який ви захочете
 
Останнє редагування:

MAPODEP

Мисливець
Особисто я викинувши не один дешевий китайський налобник, зрозумів, що Найткор своїх грошей вартий на всі 100%.
Тесть раніше на пасіці теж використовував дешеві фонарі по 50-100-150 грн. І часто густо на пасіці серед ночі було чути купу матюків коли відмовляв по різним причинам дешевий китаєць з базару. Але коли я йому подарував на день народження налобник Оллайт, то він всі старі фонарі закинув в гараж і не підходить до них.
А з Оллайтом бігає де треба й не треба, і задоволений як слонинятко.
Ось такі пироги.
як би ви китайця взяли за тіж гроші що найткор чи оллайт ви б теж бігали довольний як слоненятко))
 
Останнє редагування:

Maximus1983

Мисливець
Як би ж дешевий китаєць так само світив і тримав довго заряд та не боявся опадів то Найткора та Оллайта й даром не хотів би.
В дешевих фонарях не секрет, що діоди довго не служать, фіксатори кута нахилу ніякі і опадів вони не переносять.
Я не хизуюсь своїм налобником, просто склавши до купи ті дешеві фонарі які довго не служили то мабуть якраз вийде по ціні той самий Найткор.
В мене вже років три лежить фона рик з грізною назвою Police 50000w
модель BL-1902-Т6 який я купив за 150 грн, і про нього можна сказати тільки одне -гі....но звичайне.
Він навіть на дорогих акумуляторах довго не світить, а причина дуже проста , у дешевих фонариках діод застарілий, прожерливий і неякісний, ну і матеріали виготовлення корпусу теж дуже відрізняються.
Ви тільки не подумайте , що я рекламую чи торгую фонариками, я торгувати можу тільки медом, коли тестю допомагаю.
 

zmedik

Мисливець
Я більше схиляюся до налобних ліхтарів,щоб руки були вільні
 

mykro

Мисливець
я за скілхант 03, недорогоо і сердито, собі брав з теплим світлом, задоволений.
 

MAPODEP

Мисливець
Як би ж дешевий китаєць так само світив і тримав довго заряд та не боявся опадів то Найткора та Оллайта й даром не хотів би.
В дешевих фонарях не секрет, що діоди довго не служать, фіксатори кута нахилу ніякі і опадів вони не переносять.
Я не хизуюсь своїм налобником, просто склавши до купи ті дешеві фонарі які довго не служили то мабуть якраз вийде по ціні той самий Найткор.
В мене вже років три лежить фона рик з грізною назвою Police 50000w
модель BL-1902-Т6 який я купив за 150 грн, і про нього можна сказати тільки одне -гі....но звичайне.
Він навіть на дорогих акумуляторах довго не світить, а причина дуже проста , у дешевих фонариках діод застарілий, прожерливий і неякісний, ну і матеріали виготовлення корпусу теж дуже відрізняються.
Ви тільки не подумайте , що я рекламую чи торгую фонариками, я торгувати можу тільки медом, коли тестю допомагаю.
так я ж не кажу про дешевого китайця, я кажу за китайця в якого ціна дорівнює найткору чи оллайту. Та і взагалі в оллайті і найткорі там дуже велика переплата за бренд, комплектуючі окремо коштують набагато дешевше, проблема тільки в корпусі
 
Останнє редагування:

cagor

Слідопит
можна вкластись в 15-16$ якщо є знайомий токар який за бесплатно зробе деякі роботи по виточуванню корпусу або пілюлі, ціна з урахуванням світлодіоду cree xml2, драйверу на 2.8А, нової кнопки, аккумулятору Samsung 2600mAh і рефлектору. Корпус або саморобний, або доопрацювання китайського, зарядний пристрій самий дешевий або якщо паяльником вмієте користуватись то плата зарядки TP4056 + коробка для 18650:
https://ru.aliexpress.com/item/DIY-...32826018832.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ij7BNh
https://ru.aliexpress.com/item/1PCS...32467578996.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.J7EuDv Заряджатись буде від зарядки для мобільного телефону чи автомобільної зарядки
Не вложитесь, есть опыт в фонарестроении, делал для себя и друзей подводные фонари на три светодиода. Вы не учли покупку материала на корпус, на один фонарь вам не одна мет база не продаст + токарь, мне обошелся в 100 грн за фонарик (повезло) + комплектующие = 1250 на выходе. Хотя если купить такой же по характеристикам тогда можно было за 3500.
 

cagor

Слідопит
К
дебильный квадрат скорее всего в фонарях с фокусирующей линзой- повторяет контуры светодиода
в фонарях с отражателем не наблюдал такого квадрата- просто круглое световое пятно на освещаемом предмете
теплый свет:)- скорее лампа накаливания или галогенка
просится в студию старая добрая шахтерская коногонка:D:D:D
только доработать надо;)
однако вес ее и габариты не совсем комфортны для пеших прогулок, но в автомобиле ей место быть!- светила мне, родненькая, пока я ночью лебедкой авто вытаскивал с размокшей глины ...
вадрат как раз на рефлекторе и получается. Для меня линза в приоритете, с линзой можно получить равномерное пятно засвета, тогда как рефлентор собирает луч и отсвечивает не равномерно.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Да, с этими фонарями новичку запутаться и ошибиться ( влететь на деньги!) можно на раз/два и искомого, в результате, все равно не получишь:confused::cool::(
П.С.Ружье, наверное, проще выбрать!:);):rolleyes:
 

MAPODEP

Мисливець
Не вложитесь, есть опыт в фонарестроении, делал для себя и друзей подводные фонари на три светодиода. Вы не учли покупку материала на корпус, на один фонарь вам не одна мет база не продаст + токарь, мне обошелся в 100 грн за фонарик (повезло) + комплектующие = 1250 на выходе. Хотя если купить такой же по характеристикам тогда можно было за 3500.
так ви ж самі уточнили що у вас підводний, та ще й на 3 світлодіода! Тут ще ж і драйвер треба спеціальний і рефлектор не 1.5 бакса явно коштує! А я описував ліхтар на 1 світлодіод і в ціну вже корпус входе! То ви погано комплектуючі просто шукали (можна корпус зробити з чогось іншого)! Я ссилки вже скидував на комплектуючі на 13.6$ (без урахування аккумулятора і зарядного, це я при чому довго не шукав, можна і дешевше трохи все зробити), тому рахуйте самі
 

Maximus1983

Мисливець
Ну чому влетіти на гроші і не мати результату. Я ж слава Богу не влетів.
За свій Найткор я віддав 1700 , це вже з акумулятором і кабелем зарядки в комплекті. І розряджав я його не один раз в нуль, і нічого , після зарядки знову паше як трактор.Чому я й вибрав саме модель HC-60, бо зарядний пристрій вмонтований прямо в ньому, захисну кришку відкрутив, кабель підключив і зараджайся на здоров‘я.
І на одному заряді сміло дві повних ночі можна не переживати за підзарядку.
Звісно якщо включити максимальний режим світіння то за години три можна його посадити але на максимумі Ви будете всих довкола сліпити і себе в тому числі.
А на другому режимі(всих там 5)
і Вам комфортно і присутніх не сліпите.
Так , що з свого досвіду по даному налобнику сміло скажу, він своїх грошей вартий на всі 100%!
 

cagor

Слідопит
так ви ж самі уточнили що у вас підводний, та ще й на 3 світлодіода! Тут ще ж і драйвер треба спеціальний! А я описував ліхтар на 1 світлодіод і в ціну вже корпус входе! То ви погано комплектуючі просто шукали (можна корпус зробити з чогось іншого)! Я ссилки вже скидував на комплектуючі на 13.6$ (без урахування аккумулятора і зарядного, це я при чому довго не шукав, можна і дешевше трохи все зробити), тому рахуйте самі
А c чего другого можно сделать? Я вижу только в дюрали, тут нужен хороший радиатор (теплоотвод), у меня задача по проще была, вода помогала, для суши нужен теплоотвод поболее так как он виделяет очень много тепла, всетодиод диградирует при перегреве и приходит в негодность,
 
Останнє редагування:
Зверху