Форумне полювання

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
У нас виникла гарна ідея яка поки що в зародковому стані, провести спільне полювання. Є думка від пана гуцула що можна на зібратись на качиному полюванні (але якщо є інші пропозиції то висловлюйте їх)
Цікаво було б пощути Ваші думки та пропозиції щодо даної ідеї часу в нас вдосталь!

Відразу прохання до Адміна якщо тебе набере обертів створіть гілку форуму наприклад Форумні зустрічі та колективні полювання!

П.С. ідея від мене можна придумати конкурс стрільби по тарілкам чи щось інше з символічними подарунками чи дипломами на принтері роздрукувати не буде тяжко!
 

LissNik

Слідопит
AndriyJaremko;171836 сказав(ла):
У нас виникла гарна ідея яка поки що в зародковому стані, провести спільне полювання. Є думка від пана гуцула що можна на зібратись на качиному полюванні (але якщо є інші пропозиції то висловлюйте їх)
Цікаво було б пощути Ваші думки та пропозиції щодо даної ідеї часу в нас вдосталь!

Відразу прохання до Адміна якщо тебе набере обертів створіть гілку форуму наприклад Форумні зустрічі та колективні полювання!

П.С. ідея від мене можна придумати конкурс стрільби по тарілкам чи щось інше з символічними подарунками чи дипломами на принтері роздрукувати не буде тяжко!
А на самом деле мысль хорошая)С уважением!
 

solovey84

Мисливець
Якщо дана ідея буде втілена в життя,я з задоволенням прийму участь у такому полюванні.
AndriyJaremko;171836 сказав(ла):
Цікаво було б пощути Ваші думки та пропозиції щодо даної ідеї часу в нас вдосталь!



П.С. ідея від мене можна придумати конкурс стрільби по тарілкам чи щось інше з символічними подарунками чи дипломами на принтері роздрукувати не буде тяжко!
Ще можна провести імпровізоване змагання,по підманюванню качки духовим манком,в реальних умовах,або з використанням в якості судді,підсадної качки.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Для початку ставимо дві цілі!
1) Хто має бажання бути присутнім на форумівці!
2) І де проведемо форумне полювання!

Пишіть пропозиції будь-ласка!
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Так як я вже казав, я підтримую таку ідею.
Я думаю що Яремко правий, краще буде зустрітись на Дніпрі, а ще краще на розливах Десни ( там пан Яковлев колись на велосипеді посеред вулиці стадо кабанів розганяв ) його також треба запросити з адміном, і ще багатьох з нашого форуму.
 

хитрый лис

клон забаненого
У нас виникла гарна ідея
Ще можна провести імпровізоване змагання
Так як я вже казав, я підтримую таку ідею.
Ну а почему в теме нет активносити!?мысль очень интересная и уже давно подхваченая завсегдателями курилки,но в курилку заходит не каждый.Тема размещена не в той ветке,ее нужно перенести в:
Спільні виїзди, змагання, акції, заходи, мітинги и закрепить вверху над облостями
 

хитрый лис

клон забаненого
Так тема починалась ще до війни і потім вирішили що повернемось до неї як настане мир.
Якось так.
ну на охоту же ходим всеравно?почему б не организовывать охоты в коллективе форумчан, а для тех у кого война, наоборот будет возможность выехать поохотится в других облостях с форумчанами.ИМХО
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Гарна пропозиція. І думаю багато б форумчан не проти були б познайомитись особисто.
 

хитрый лис

клон забаненого

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Тут є ще один момент,як це не прикро але у нинішніх реаліях думаю багатьох зацікавить фінансова сторона такого "фестивалю".
 

хитрый лис

клон забаненого
Тут є ще один момент,як це не прикро але у нинішніх реаліях думаю багатьох зацікавить фінансова сторона такого "фестивалю".
думаю 1-2 раза в сезон,можно встретиться;) а можно и вообще без оружия приехать(для некоторых и такой вариант будет за счастье,в том числе начинающие охотники),расходы тогда будут только транспортные.P.S главное желание а финансовая сторона вопрос решаемый;););)
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Пишите - куда перенести тему. В Курилку? По-моему там народ в-основном и живёт...
 

хитрый лис

клон забаненого
Пишите - куда перенести тему. В Курилку? По-моему там народ в-основном и живёт...
Тема размещена не в той ветке,ее нужно перенести в:
Спільні виїзди, змагання, акції, заходи, мітинги и закрепить вверху над облостями
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Туда меньше будут заходить. Предлагаю в Курилку!
 

хитрый лис

клон забаненого
Туда меньше будут заходить. Предлагаю в Курилку!
будет вторая КУРИЛКА, обо всем и ниочем, хочется чтоб более профильная была, чтоб не копаться в 1000х страниц...а так Вам решать,в курилку так в курилку...но там много сообщений и мало людей:( о курилке знают только завсегдатели форума
 

хитрый лис

клон забаненого
понеслась...;)
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Я би казав лишити тут, бо в курілці не встигнемо за темою, а тут вузька тема з чіткими цілями.
 
Останнє редагування:

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Ні.в курілці толку не буде.
 
Зверху