Форумне полювання

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ага, остается добавить словосочетания "революционная необходимость" и "диктатура пролетариата". Знаем, было, проходили :)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Думаю,що все що робиться,робиться для кращого,накінець для розумового і професійного підростання !!Тепер ми будемо обачніші при виборі друзів і опонентів для розмов!!Шкода,що деякі,вроді би, досвідчені,професійні форумчани по факту виявилися слабаками і не пристосованими для нормальних вирішень нагальних проблем.Скандалізм і дитинство в голові взяли верх,а це дуже погано!!!Дорослішайте скоріше,шановні!!!А на рахунок спільних полювань,то все ще попереду і думаю,що це по переду буде нормальним!!З сьогодняшнього дня скандалістам,склочникам,хамам,психопатам не буде місця на нашому форумі,про це вже потурбується адміністрація форуму!!!Бажаю приємного спілкування і відпочинку на форумі УТМР!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ага, остается добавить словосочетания "революционная необходимость" и "диктатура пролетариата". Знаем, было, проходили :)
Нічого особливого не сталось!!Чистка рядів діло рядове і регулярне!!Не всі витримують силу влади,силу грошей,а в нашому конкретному випадку-не всі витримали силу спілкування!Почистили-забули,життя продовжується!!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Да собственно только одного почистили и на этом ограничились....
Ту тему удалил.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все нормально і все стало на свої місця!!У кожного своя"свадьба"і кожен оприділився з ким і де!!Гловне,що ножі вже викинули,але думаю,що недалеко!!Всеодно будуть шукати об"єкт уваги,лиш треба чекати хто ним буде і коли!!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Так і будемо робити,без всіляких поблажок і попусків!!!
 
Зверху