Француз бельгійського" розливу"

Тарас21

Мисливець
imgonline-com-ua-Compressed-I6sjVcsf014.jpg
imgonline-com-ua-Compressed-xV3QKUMOL9rvY.jpg
Шановне товариство, допоможіть встановити значення клейм на стволах ніби бельгійської рушниці. Дякую. Тарас.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
З того що маємо видно,що рушниця,а власне трубки, проходили випробування в Льєжі в 1924 році.В готовому вигляді ствольна пара проходила кінцеве випробування вже на випробувальній станції в Парижі,а сама рушниця,в готовому вигляді,проходила спеціальне(підсилене)випробування димним(чорним) порохом на паризькій випробувальній станції.Паризькі випробування проводились приблизно в тому ж 1924 році. Стволи чоковані.Так що рушничка ваша француз,але з бельгійським знаком якості.Такі викрутаси в ті часи були дуже популярні серед багатих замовників.Принцип життя-довіряй,але перевіряй,для них був нормою.
 
Останнє редагування:

Тарас21

Мисливець
Дуже дякую Арго за змістовну відповідь. На колодці дублюються випробувальні клейма крім напису Антуан. Париж та голови орла. Також перед Антуан сплетення із двох великих ("заглавних") літер, яких саме- з фото я не можу розібрати. З цього роблю висновок , що Антуан + літери це ім,я а не епітет. Дуже хочеться знати , що означає голова орла, а також місяць із зірочкою над клеймом Льєжа . Хто знає, підкажіть. Буду вдячний. З повагою Тарас.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Тарас21

Мисливець
Дякую, М.С. Візьмемо і це до уваги. Так по краплині наганяється апетит, що можливо із поціновувача перетворитися на власника, якщо не забракне коштів.
 

BORSA

Мисливець
Також перед Антуан сплетення із двох великих ("заглавних") літер, яких саме- з фото я не можу розібрати. З цього роблю висновок , що Антуан + літери це ім,я а не епітет. Дуже хочеться знати , що означає голова орла, а також місяць із зірочкою над клеймом Льєжа .
Hubert ANTOINE, изготовитель оружия. Литера О сверху звезда(клеймо контролера испытательной станции) Голова орла- клеймо стали Acier Comprime, стволы изготовил Jean FALLA, изготовитель стволов из Льежа (клеймо большие литеры JF).
 

Тарас21

Мисливець
Вот спасибо! Литеру Н видно чётко, но ещё кажется, что к ней прилеплена и L. Слиты так как JF. Еще раз спасибо, уважаемый BORSA.
 

Тарас21

Мисливець
20180329_115039_HDR.jpg
20180329_113305_HDR.jpg
На нижній личині колодки проглядається ось такий напис. Що це значить ? Підкажіть.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Тарас21

Мисливець
Дуже вдячний за любу інформацію ! Якщо Жан Фалья маркував свої вироби з 1931 року то ближчим до істини виявляється літера "О".
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Тарас21

Мисливець
Дякую, Арго; дякую М.S. А рік випуску по чотиризначному номеру не прослідковується ?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дуже вдячний за любу інформацію ! Якщо Жан Фалья маркував свої вироби з 1931 року то ближчим до істини виявляється літера "О".
Але при клеймі "С" і контролер Брен Льюс також міг провести контроль (1924-1948)!!Тут всі клейма розглдаються в комплексі і вибирається місце(рік) їх перетину(це коли відсутні точні дані)!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дякую, Арго; дякую М.S. А рік випуску по чотиризначному номеру не прослідковується ?
Це номер в технологічній книзі,а вона існувала як в мерії так і в самого майстра.А взяти післявоєнну німеччину,то такі номери реєструвались в військового коменданта окупаційних територій так як це був привід для видачі дозволу для перетину кордону!!
 

Тарас21

Мисливець
Чим більше інформації , тим незрозумілішим стає питання. Дякую всім.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чим більше інформації , тим незрозумілішим стає питання. Дякую всім.
Ви самі себе заганяєте в нерозуміння,бо не робите правильних висновків з даних відповідей.Все по вашій рушниці дуже просто і ясно.Це не ТОЗ і не ІЖ, де молотком і зубилом вибито рік випуску і номер,тут культура в виробництві і простота думки домінує!!
 
Останнє редагування:

Тарас21

Мисливець
Дякую. Як збереться рушничка до купи-викладу детальні фото у всіх ракурсах, тоді буде більше порозуміння.
 
Зверху