ХТО КОРИСТУВАВСЯ...

Статус
Закрита.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Шановні мисливці, мене цікавлять відгуки тих хто користувався, або користується оптичним прицілом з дальноміром та балістичним калькулятором.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
В порівнянні з іншими "крутими" брендами не така уже і космічна ціна, а судячи з технічних даних апарат немає аналогів. Маю бажання придбати хорошу оптику і розглядаю його як один з кращих варіантів, тому цікавлять відгуки користувачів, так як апарат уже кілька років як вийшов у люди.
 

mom

Мисливець
Лучше добавить денег отдельно на оптику и взять отдельно дальномер. Насчёт балкалькулятора - пристрелятся заранее на все дальности. Ну может в телефон еще поставить. (Моё мнение)
 

YVK1

Мисливець
У товарища такой Бурис стоит на 223-м калибре. Лис и байбаков стреляет успешно.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
YVK1;59737 сказав(ла):
У товарища такой Бурис стоит на 223-м калибре. Лис и байбаков стреляет успешно.
Дякую. Мене цікавить як приціл працює в лісі , тобто чи не будуть перешкодою для прицілу дерева які стоять перед мішенню (для визначення відстані).
 

YVK1

Мисливець
Gutsul;59966 сказав(ла):
...Мене цікавить як приціл працює в лісі , тобто чи не будуть перешкодою для прицілу дерева які стоять перед мішенню (для визначення відстані).
С Вас 0,5 кефира. Специально перезвонил и уточнил. :)
Если Вы сможете направить луч сквозь ветки прямо на животное и удержать его, Вам прицел выдаст расстояние. Если нет, дистацию засветит до ближайшего препятствия.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
YVK1;60088 сказав(ла):
луч сквозь ветки прямо на животное и удержать его
А скільки треба тримати на цілі, щоб приціл визначив відстань, 1 секунду чи 1 хвилину, наприклад. Дякую. І ще дуже цікавить як з ним полювати на загонних охотах, зручно чи ні, чи він все ж таки для полювання на відкритій місцевості.
А кефір скількох процентний полюбляєте :) , чи може Армянський йогурт...:)
 

YVK1

Мисливець
Для облавных охот данный ОП не подходит, он создан для индивидуальных охот с подхода.
Для облав за эти деньги лучше взять Leupold VX-3 1,5-5х20 с подсветкой прицельной марки (у меня такой) или чуть добавить и взять новинку Leupold VX-6 1-6x24.
Кефир употребляю от торговой марки "Волошкове поле" :)
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Дякую що відгукнулись. Я також думаю що для загонних (і комбінованих)полювань ліпше
підійде 1.5-6*...
А на рахунок кефіра, я візьму свій, а ви волошковий тай можливо колись попробуємо...
 
Статус
Закрита.
Зверху