ХУГЛУ 104А

роман!!!

Слідопит
Прошу написати відгуки, враження і недоліки...
Мій кум ходить з такою з незмінними чоками. Враження тільки позитивні. Вона в нього вже більш, як шість років і за цей час проблем не було. Як на мене трішки важкувата, а на рахунок надійності все гут.
 

Bekas7

Мисливець
Мій кум ходить з такою з незмінними чоками. Враження тільки позитивні. Вона в нього вже більш, як шість років і за цей час проблем не було. Як на мене трішки важкувата, а на рахунок надійності все гут.
Дякую... а вага яка її???
 

Хмара

Новачок
Важив без ремня на вагах кухонних,точна вага 3335 гр.Рушниця 2003 року випуску з постійними звуженнями,колодка з білого сплаву.
 

Хмара

Новачок
Та справа в тому,що коли 2012 року в Київському магазині Бастіон купували з кумом рушниці,спочатку вибрали йому зі змінними звуженнями(2011 р.в.),та стволом 76 см.Потім почав обирати собі ,але на всіх було дуже світле дерево, а мені хотілося темнішого.І мені з вітрини дали на огляд хуглу 104 а з темним деревом та фіксованими звуженнями.Пару вскидок і...розумію,що не тільки віддавати не хочеться,а здається влучатиму з нього із заплющеними очима,так воно гарно лягло.Хвилин 5-10 роздумів про звуження,все-таки хотілось змінні,та загального огляду рушниці(все нове ні подряпин ,ні сколів,стволи рівні)переконують мене ,що треба брати.Ціна питання 6000 грн.,віддають за 5900 ,купую для пристрілки 4 пачки патронів БіПі nike 32 гр.(100 грн.пачка-де ті ціни?)і додому замочувать обновку.Перший шок дома при огляді заповнених документів рік випуску 2003 і німе запитання де воно блукало 9 років поки знайшло свою долю у вигліді мене???До речі в хуглу перші дві цифри номеру відповідають року випуску,якби тоді знав швидше за все я його не взяв би,а так до сих пір радує.Стріляю тільки на полюванні,тому настріл на сьогоднішній день біля 800 пострілів,окрім невеликих косметичних недоліків проблем немає.
IMGA0731.JPG




.
 

crp

Мисливець
6000грн це тоді дорівнювало 750$, відповідно тепер ця рушниця мала б коштувати максимум 20250-21000грн., а коштує вона зараз в Бастіоні 24300грн.!!! От бариги...
 

Bekas7

Мисливець
Привіт колеги.. потрібна допомога... купив Хуглу 104А чорна колодка після відстрілу пуля з нижнього ствола низить 25-30см... з верхнього ще не пробував... пуля Соврано турецька... що можете сказати... що робити в цій ситуації??? Може ще попробувати інші пулі??? І взагалі хто якою пулею стріляє є Хуглу 104А і з яких звужень....
 

Bekas7

Мисливець
Дякую Артур... може це того що пуля легка 30 грам... або зі звуженнями по експерементувати.... або я не знаю ще попробую Моноліт... 32... і Полева... я ще не знаю як верхній... но за такі гроші вона не погана... просто пуля для моїх полювань це важливо... в принципі в мене Хенель добре стріляє але хочеться щоб вибір норм був...
 

роман!!!

Слідопит
Привіт колеги.. потрібна допомога... купив Хуглу 104А чорна колодка після відстрілу пуля з нижнього ствола низить 25-30см... з верхнього ще не пробував... пуля Соврано турецька... що можете сказати... що робити в цій ситуації??? Може ще попробувати інші пулі??? І взагалі хто якою пулею стріляє є Хуглу 104А і з яких звужень....
Добрий вечір! Кум стріляв моєю кулею з свого 104А з чока. Кулелійку купував тут на форумі в Алекс Д. Ліманоподібна під Е36. Гільза капсульована з капсулем сх 2000, Тахо 1,95, Рівненський обтюратор,пробковий набірний пиж,куля 33-34 гр. в стаканчику від Е36. На 45 м. чотири постріли з рук в круг 15 см.. Куму сподобалось.
 
  • Like
Reactions: crp

Bekas7

Мисливець
Доброго дня форумчани... Може хтось знає від чого можуть підходити чоки на Хуглу 104А... Може від якого італійця??? І ще чи можна замовити виносні чоки???
 

Baltika

Мисливець
У меня чеков 10 , вот так они выглядят , пять родных и пять докупил от хуглушки , но 20-й калибр ...
 

Вкладення

crp

Мисливець
тут на форумі чоловік може виготовити чоки якщо треба.
 

Baltika

Мисливець
6000грн це тоді дорівнювало 750$, відповідно тепер ця рушниця мала б коштувати максимум 20250-21000грн., а коштує вона зараз в Бастіоні 24300грн.!!! От бариги...
Как раз в эту сумму возможно и вложится , были скидки у них но ассортимент меньше стал ...
 
Зверху