ХУГЛУ 104А

Baltika

Мисливець
Привіт колеги.. потрібна допомога... купив Хуглу 104А чорна колодка після відстрілу пуля з нижнього ствола низить 25-30см... з верхнього ще не пробував... пуля Соврано турецька... що можете сказати... що робити в цій ситуації??? Може ще попробувати інші пулі??? І взагалі хто якою пулею стріляє є Хуглу 104А і з яких звужень....
С верхнего ствола пуля полетит идеально , мы когда мне выбирали то про этот прикол уже я знал но не верил , первое взял в классном темном орехе и на тебе , та же причина что мне озвучили , благо дело брал через знакомого , бегом менять , с условием перестрела , выбрали , не в таком красивом орехе но без "приколов" ... Пайка стволов такая , человек с скидкой взял ту что первую тестировали и ничего , для дроби и не заметно , а если две пули то чуть выше с нижнего берет , а верхний класс летит . А у меня привычка , пуля верхний ствол , по молодости ТОЗ-БМ 16 калибр , дедовское ружье досталось 1954 года и пружина лопнула в начале сезона на правом курке , сразу же и все , а охотится ой как хоцца , молодой ..., ну так пока пружину нашел то и ходил как с одностволкой всю охоту , с левого ствола задним курком , зато один патрон , ух тщательно целился , но мазал . А теперь наоборот и хорошо что так привык стрелять .... 20-й калибр стволы 76 см 2,8 кг , с стволами 71 см 2,7 кг , взвешивали .
 
  • Like
Reactions: crp

Suhl

Мисливець
підскажіть що означають насічки на змінних насадках,для 12 кал?
 

Suhl

Мисливець
*(1мм) - чок
**(0.75мм) - середній чок
***(0.5мм) - півчок
****(0.25мм) - циліндр з напором
***** або взагалі без насічок - циліндр
Дякую, за інформацію!
А з якого звуження краще стріляти,якщо є насадки тільки 3-4 з циліндра норм буде?
 

web2r

Мисливець
Дякую, за інформацію!
А з якого звуження краще стріляти,якщо є насадки тільки 3-4 з циліндра норм буде?
Залежить чим стріляти. Багато хто вважає, що півчок універсальний і для дробу, і для кулі. У багатьох кулі добре літають з циліндра. Все потрібно підбирати відстрілом індивідуально для своєї рушниці. Каліберні кулі типу супутник або шар лі потрібно відстрілювати тільки з циліндра. Каліберні з поясками або ребрами можна відстрілювати і з півчока, головне, щоб діаметр тіла кулі був меншим діаметру дульного звуження.
Підкаліберні можна відстрілювати і з повного чока, для спокою потрібно попередньо саму кулю прогнати через чок, якщо проходить, можна спокійно стріляти.
 

Suhl

Мисливець
Залежить чим стріляти. Багато хто вважає, що півчок універсальний і для дробу, і для кулі. У багатьох кулі добре літають з циліндра. Все потрібно підбирати відстрілом індивідуально для своєї рушниці. Каліберні кулі типу супутник або шар лі потрібно відстрілювати тільки з циліндра. Каліберні з поясками або ребрами можна відстрілювати і з півчока, головне, щоб діаметр тіла кулі був меншим діаметру дульного звуження.
Підкаліберні можна відстрілювати і з повного чока, для спокою потрібно попередньо саму кулю прогнати через чок, якщо проходить, можна спокійно стріляти.
дякую за пораду)
 

Н.Б.О.

Новачок
Хуглу 104а 2012р. Стволи76см. Вага 2350 без патрон. Куплялася на весні 2014 в Тернополі за 8000 грн. Маневрена, прикладиста і легка дводулка.
 

Н.Б.О.

Новачок
Можливо мій, а може ваш, але знаю що важив на електронній вазі. І те що вона легша іж27 це факт
 

Н.Б.О.

Новачок
Я вказав те , що мені показала ваша і те, що написано в паспорті. Буду мати час зроблю фото. І коробка у мене не чорна, а "холодної ковки"
 

KFoR

Зброяр
Я вказав те , що мені показала ваша і те, що написано в паспорті. Буду мати час зроблю фото. І коробка у мене не чорна, а "холодної ковки"
так ви б фотки скинули, мені аж самому цікава як двохстволка в 12 калібрі може важити менше ніж 3кг, а тут вага трошки більше ніж 2
 

Н.Б.О.

Новачок
Я вибачаюся, я мав написати 3350, а написав 2350. Це моя помилка, а то думаю чому усі такі не задоволені, а тут прочитав те що написано вище, я зразу не звернув увагу. Прошу вибачення, ще раз. Вага 3350.
 
  • Like
Reactions: crp

KFoR

Зброяр
Я вибачаюся, я мав написати 3350, а написав 2350. Це моя помилка, а то думаю чому усі такі не задоволені, а тут прочитав те що написано вище, я зразу не звернув увагу. Прошу вибачення, ще раз. Вага 3350.
Так це "трохи" міняє справу, десь так вона і має важити ;)
 

Bekas7

Мисливець
Саме так інша справа... моя як що точніше то 3420 сьогодні в магазині важив.... це без реміня і патронів....
 
  • Like
Reactions: crp
Зверху