Хейм

Статус
Закрита.

Alexandr 77

Мисливець
Продається мисливська рушниця Хейм ( “Friedrich Wilhelm Heym Gewehr-Fabrik Suhl”) 16 кал. Запирання четверне. Стволи 75 см., вага 2,870, 1957 р.в.
Територіально Івано-Франківськ.
Ціна 2000$. Торг присутній
0979473806
 

Вкладення

Юрий1919

Мисливець
Все.... Зробіть добрі фото !
Не соромтеся ...
Рушничка - цікава !
Як що в сволах порядок , то покупець знайдеться....
Ціну відкоригує попит ...
Вам удачі !
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Що саме цікавить, питайте
Срез стволов, мушка, стволы справа, слева, антабка, планка, цевье внутри, снаружи, слева, справа, крюки справа, слева, снизу, стволы с казны, стволы на просвет, верхний, нижний, лоб колодки, колодка сверху без стволов, со стволами, без стволов справа, слева, снизу, шейка приклада, приклад слева, справа, сзади, антабка приклада.
 

Alexandr 77

Мисливець
Срез стволов, мушка, стволы справа, слева, антабка, планка, цевье внутри, снаружи, слева, справа, крюки справа, слева, снизу, стволы с казны, стволы на просвет, верхний, нижний, лоб колодки, колодка сверху без стволов, со стволами, без стволов справа, слева, снизу, шейка приклада, приклад слева, справа, сзади, антабка приклада.
Ок. Попробую хоч і думаю що краще дивитися її а не фоткати все це
 

Alexandr 77

Мисливець
Срез стволов, мушка, стволы справа, слева, антабка, планка, цевье внутри, снаружи, слева, справа, крюки справа, слева, снизу, стволы с казны, стволы на просвет, верхний, нижний, лоб колодки, колодка сверху без стволов, со стволами, без стволов справа, слева, снизу, шейка приклада, приклад слева, справа, сзади, антабка приклада.
Якщо це Вам лише потрібно то можу камеру на вайбер чи вацап включити і показувати це все. Тим більше що я не дуже фотограф
 

Turetskyi

Мисливець
Якщо це Вам лише потрібно то можу камеру на вайбер чи вацап включити і показувати це все. Тим більше що я не дуже фотограф
Чим кращі фото з потрібних ракурсів,тим швидше продасте рушницю,а якщо люди просять то треба робити.
 
Статус
Закрита.
Зверху