Хитрости обработки трофеев!!!

Гобой

Снайпер
Я к примеру у добытого кнура максимально быстро старабсь отрезать гиниталии и при розделке руками которыми брался за шкуру мяса не касаюсь.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Вот один из вариантов,как можно быстро и эффективно осмолить пернатую дичь с помощью вот такой маленькой,переносной и очень удобной горелки.Можно это делать что в полевых,что в домашних условиях.Как всегда в начале хорошенько общипываем птицу,а затем осмаливаем горелкой пока тушка не станет идеально чистой. Преимущество этой горелки в маневренности и удобстве использования в любых условиях.Мне эту горелку подарил товарищ и я очень доволен.Пробовал,с птицей все получилось наилучшим образом.
20180908_203454.jpg
20180908_203816.jpg
IMG-80ab9862cb037b905fc36503363c2e88-V.jpg
Вот как это получается у моего товарища.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Мені якщо можна так вже сказати постійному жителю села.простіше з обробітком дичини.бо все це роблю у дома.
І в першу чергу дичину у якої пошкоджено шротом внутрощі.
Стару пернату дичину всю ошпарюю "відпарою " кип'ятком в каструлі чи у великій мисці накривши її іншою.Головне не перетримати. Все як із домашньою птицею. Але дич є дич :).
 

Гобой

Снайпер
Я такой горелкой и зайцюгана шмалю.
Шкурку стянул и горелочкой прошолся, а потом только вспарываю.
 

Гобой

Снайпер
Мені якщо можна так вже сказати постійному жителю села.простіше з обробітком дичини.бо все це роблю у дома.
І в першу чергу дичину у якої пошкоджено шротом внутрощі.
Стару пернату дичину всю ошпарюю "відпарою " кип'ятком в каструлі чи у великій мисці накривши її іншою.Головне не перетримати. Все як із домашньою птицею. Але дич є дич :).
Не знаю от куда я это почерпнул, но дичину не когда не парю.
Хотя мои женщины склоняют к этому процесу.
 

kef

Зброяр
Я ж кажу що я житель сільський.В молодої птиці і при сухому щіпанні пір' я може вирватися шкіра.а при ошпарюванні тим паче. розлізеться.:eek:.Та і суха щіпка набагато довша а ніж на мокру :D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
На качественное ощипывание одной утки у меня уходит около сорока минут.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ну это было без этой горелки,с горелкой быстрей будет.
 

василь довжик

Слідопит
Поділюся і своїми знаннями.Коли після пострілу підходиш до зайчика,не треба його молотити повухах а просто придавити ногою на груди.І щоб кров втекла можна перерізати ноздрю так витікає вся.
 

Вік71

Снайпер
Голуба(припутня) нiколи не ошпарюю,вiн скубаеться дуже легко,качку стараюсь ощипати вiдразу пiсля закiнчення полювання. Якщо не виходить,то дома занурюю в гарячу воду (не кипяток) на 30 секунд,шкiра тодi не облазить!
 

Hovarf

Слідопит
Я к примеру у добытого кнура максимально быстро старабсь отрезать гиниталии
Доволі розповсюджений міф. Якщо вже почався гін, як би швидко у добутого кабана ви не вирізали геніталії - специфічний запах(присмак) у м'ясі все одно залишиться і нікуди він не дінеться. Тут справа в іншому - кожна людина цей присмак по різному відчуває.
 
Зверху