Хочу стати мисливцем,підскажіть рушницю.

Юрії

Новачок
Доброго вечора ПАНСТВО.Хочу стати мисливцем , допоможіть будьласка з вибором рушниці. Звичайно хотілосяб щось не дороге.Так як ціни на патрони трохі кусаються, ще хочу придбати спорядження для саморобних набоїв.Також підскажіть який калібр рушниці кращій для охоти на пернату та зайця.
Дуже дякую всім за ваші підказки!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Погано що в профілі місто не вказуєте. Скорше всього біля вас є люди які могли би не тільки підказати на словах, але і практичнш показати що і до чого.
Я так розумію мшва йде про радянську зброю.
0собисто я радив би ІЖ, бо в ТОЗа, особливо 34, дуже сильні чоки і на коротких дистанціях з нього трудно поцілити, а на дальніх без досвіду тим більше.
Горизонталка, як на мене краще ИЖ-58, вертикалка ИЖ-27. Роки 70-80ті. Тоді ще була пристойна якість і реально знайти в гарному стані. ИЖ 43 якийсь дуже вже простецький, але якщо гарно ляже в руку, також варіант.
Можна розглядати ИЖ 12, 26, 54 і інші, але там і ціна вища і важче знайти в доброму стані.
Калібр 12, 16, на мою думку значення не має. Куди важливіше як воно вам лягає. А це вже треба пробувати. І тут би було гарно зустрітися з кимось хто міг би в спокійній обстановці дати поприкладати одну-другу рушницю. Можна і в магазині, але там треба робити поправку на зацікавленість продавця.
 

хитрый лис

клон забаненого
Також підскажіть який калібр рушниці кращій для охоти на пернату та зайця.
немаловажный фактор в выборе оружия Ваша комплекция, т.к может быть тяжолое для ходовых и некомфортная отдача.С 12 кал. попадать проще т.к кол-во дроби выше
для начинающего неочень подходит,скорее для искустных стрелков
допоможіть будьласка з вибором рушниці
каков бюджет?
 

Копатыч

Зброяр
.С 12 кал. попадать проще т.к кол-во дроби выше
Не смешите, 80% используемых мной патронов в 12 калибре, идет с навеской 28 грамм, а это заряд 16 калибра.
Выбирайте то, на что проще купить "комплектуху", а проще все купить в 12 калибре. Конечно есть "эстеты", которые готовы отдать за папку в 16 по 4 гривны, за "голую" гильзу, но к таковым не отношусь. Пластик "однострел" в 16, днем с огнем, не сыскать, а только появится, то очередь, как в мавзолей.
 

Юрії

Новачок
немаловажный фактор в выборе оружия Ваша комплекция, т.к может быть тяжолое для ходовых и некомфортная отдача.С 12 кал. попадать проще т.к кол-во дроби выше

для начинающего неочень подходит,скорее для искустных стрелков

каков бюджет?
максимально 10000гр
Погано що в профілі місто не вказуєте. Скорше всього біля вас є люди які могли би не тільки підказати на словах, але і практичнш показати що і до чого.
Я так розумію мшва йде про радянську зброю.
0собисто я радив би ІЖ, бо в ТОЗа, особливо 34, дуже сильні чоки і на коротких дистанціях з нього трудно поцілити, а на дальніх без досвіду тим більше.
Горизонталка, як на мене краще ИЖ-58, вертикалка ИЖ-27. Роки 70-80ті. Тоді ще була пристойна якість і реально знайти в гарному стані. ИЖ 43 якийсь дуже вже простецький, але якщо гарно ляже в руку, також варіант.
Можна розглядати ИЖ 12, 26, 54 і інші, але там і ціна вища і важче знайти в доброму стані.
Калібр 12, 16, на мою думку значення не має. Куди важливіше як воно вам лягає. А це вже треба пробувати. І тут би було гарно зустрітися з кимось хто міг би в спокійній обстановці дати поприкладати одну-другу рушницю. Можна і в магазині, але там треба робити поправку на зацікавленість продавця.
Дякую за інфу.Проживаю Житомирська обл.М.Радомишль.
 

хитрый лис

клон забаненого
Не смешите, 80% используемых мной патронов в 12 калибре, идет с навеской 28 грамм, а это заряд 16 калибра.
вы начинающий охотник!?все это приходит с опытом, скорее всего первые пару сезонов стрелять будет заводскими...а это 32-36грамм.Или Вы не согласны что при прочих равных(имею ввиду патрон одной марки и серии) осыпь 12го калибра гораздо шире?
 

Юрії

Новачок
Не смешите, 80% используемых мной патронов в 12 калибре, идет с навеской 28 грамм, а это заряд 16 калибра.
Выбирайте то, на что проще купить "комплектуху", а проще все купить в 12 калибре. Конечно есть "эстеты", которые готовы отдать за папку в 16 по 4 гривны, за "голую" гильзу, но к таковым не отношусь. Пластик "однострел" в 16, днем с огнем, не сыскать, а только появится, то очередь, как в мавзолей.
:)
 

Юрії

Новачок
вы начинающий охотник!?все это приходит с опытом, скорее всего первые пару сезонов стрелять будет заводскими...а это 32-36грамм.Или Вы не согласны что при прочих равных(имею ввиду патрон одной марки и серии) осыпь 12го калибра гораздо шире?
Дякую.
 

Юрії

Новачок
немаловажный фактор в выборе оружия Ваша комплекция, т.к может быть тяжолое для ходовых и некомфортная отдача.С 12 кал. попадать проще т.к кол-во дроби выше
То що по радите. рост 167 вага 75.
для начинающего неочень подходит,скорее для искустных стрелков

каков бюджет?
 

хитрый лис

клон забаненого
максимально 10000гр
Подержу Mykola STARyy на счет выбора, делайте прицел на советские двустволки ,покупайте ту что понравилась,стреляют они все практически одинаково;)из всех перичисленных отдельным рядом стоят иж54 и иж12 обратите внимание на них , бюджет позволяет
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
вы начинающий охотник!?
Был им, когда то, в 1988 году:rolleyes:. В то время, из порохов - Сокол, дымняк (если повезло Барс), гильзы металл (в основном), папка (если очень повезло - пластик). О контейнерах, читал в журнале О и ОХ, в магазине было - не достать.
Итак тогда: Сокол, пыжерубки (прокладки на порох и дробь - свои), опилки, пыжи войлок, ДВП, дробь можно было купить (или лили сами), гильзы металл или папка, капсюль ц/б, жевело, из "укучнителей" фото пленка, картон, молочный пакет (трехугольный).
Теперь - все что душа пожелает, хочеш 24 гр - пожалуйста, на 28 - нет проблем, как порох, так и п/к. Капсюля - любые (мощный, средний, слабый), любого производителя, ну и т.д.
Поверте, если бы я начинал вот с таким "разнообразием", то все было бы на много проще, меньше шишек и ошибок совершил:(, за пройденный путь.
 

хитрый лис

клон забаненого
Юрий, добрый день,судя из второй Вашей темы ружье уже приобрели, на чем остановили свой выбор?
 

Hovarf

Слідопит
Доброго вечора ПАНСТВО.Хочу стати мисливцем , допоможіть будьласка з вибором рушниці.
Ну що Вам порадити, Юрію. Попробуйте уявити собі, що до Вас звернувся хтось з проханням порадити, яку машину йому краще купити і скільки це буде коштувати. Що Ви йому порадите? Правильно, напевне скажете, що його запитання не має в собі логіки, бо на нього немає прямої відповіді. Адже потребує уточнення - яку марку машини він хоче придбати- вітчизняну чи іномарку, бе-ушну чи з автосалону, бензин чи дизель, як засіб для щотижневого пересування на дачу і з дачі, чи для поїздок за кордон - і д. д. і т. п. - все це відобразиться в ціні - від кількох сотень у. о. і майже до бесконечності. Для чого я це все пишу? З рушницями приблизно те ж саме. Маючи більш ніж 20 річний мисливський стаж, на жаль, не можу Вам нічого порадити, бо не почув для яких полювань хочете придбати зброю - "щось недороге" - на пернату та зайця - поняття дуже широке. В роки моєї молодості, в часи тотального дефіциту, з покупкою мисливської зброї було набагато складніше (або простіше) - купляв те, що попадалося під руку ( бо якщо не ти - то рущниця моментально зміталася з прилавку кимось іншим, бажаючих було багато) та ще й радів за вдалу покупку. Сьогодні ринок зброї перенасичений - пропонується товар на любий смак і гаманець. Тож бажаю Вам визначитись та придбати зброю, яка буде приносити задоволення від вдалих пострілів. З повагою!
 
Зверху