Хто що скаже про "Алтай"?

12х76

ветеран форуму
надійна команда
а в чому а612 перевага над Феномою?
Фенома вес- 3400 кг, А-612 - 3180 кг это без патронов!
В Феноме 70 мм -чоки, в 612-50 мм! У Феномы лучше бой!
У меня Феномы не было, 612 было несколько , теперь они у знакомых, претензий к ним нет!
Фенома есть у товарища уже 5-ть лет, жалоб на неё тоже нет,по механике, но на ходовой тяжёлое......
 
  • Like
Reactions: crp

vasyok12

Слідопит
Вага в бенельки те що треба на ходову. Незабутніх вражень Вам з нею!
 

Elisei2

Новачок
Владел ружьём Алтай-20 сезон охоты....покупал новым в маг. Зброя г.Харьков в 2014 году.
До этого были Стойгер, АТА ,Армсан....посчитал куплю по дешевле,т.к . 20-ка для меня была тёмный лес,
а переплачивать за Бренд не хотелось,хотя в то самое время,наш форумчанин СЛОН,продавал Беннелли
Монтефельтро в 20-кал. Купил я его в пластике за 4000 гр с копейками....
Первый же отстрел( свыше 30 патронов) причём ,своих на ЛЕЕ, показал то чего больше опасался....
ружьё полностью ВСЕЯДНОЕ,работающее на всех самодельных патронах, в любом диапазоне пороха
и дроби.... За сезон мной было расстреляно с Алтая ( веду записи) 472 патрона при этом не было ни одной
задержки. С ружья брал от Бекаса до Лисицы, особенно оно себя показало при ходовых охотах.....вес 2800 без
патронов. Устойчиво к осадкам и покрытие ствола с коробкой....
Почему продал.....постоянный поиск гильз 20-кал, а они по сравнению с 12 более дифицытние и переход
на лёгкий полуавтомат в дереве в 12 кал,с тем же весом что и 20-ка!
Большой + Алтая - наличие запчастей на заводе Латек и замечательный,отзывчивый человек с завода Павел!
Который может, в ущерб своему времени,помочь Вам с любыми примочками на Ваше ружьё!!!
За что ему ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!
Алтай можно брать СМЕЛО...говорю как автоматчик, имевший больше 15 полуавтоматов,разный систем и калибров,
больше всего ценящий в п\а - НАДЁЖНОСТЬ и НЕ ПРИХОТЛИВОСТЬ к боеприпасам!!!
С вами согласен купил в 2016 Алтай м222 в 12 настрел до 1000 надежен как калаш кушает все самокрут от 24 до Магнума , как то сыну по 20 гр. Накрутил тоже перезарядил без проблем сам в шоке был . в общем полёт норм. Нареканий заседаний неперезарядов нет
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Выстрелов 50 сделал - пока только отличные впечатления :) (б/у Алтай 20-го калибра)
 
  • Like
Reactions: SAB

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
То, что Алтай, причем 20-го калибра, стреляет, причем стреляет качественно и при этом "утирает нос" моим советским ТОЗам и ИЖам-ТОЗам знакомых - это я убедился сам. Как долго это будет продолжаться- ХЗ, но на 2 года хватит :D
 

SAB

Мисливець

Elisei2

Новачок
Також хочу купити але вагаюсь дають гарантію на 2 роки що скажете
Бери и не парся за свои деньги достойный аппарат, второй год полёт нормальный, частенько полумагнумом балуюсь.
 

БЮВ

Слідопит
Бери и не парся за свои деньги достойный аппарат, второй год полёт нормальный, частенько полумагнумом балуюсь.
Мой напарник по охоте любит магнумы. Когда купил Алтай то прикупил пачку магнума и я. Поехал на стрельбище и на расстоянии 45 метров отстрелял несколько мишеней магнумом 00 и несколько скифом 00. Точно не помню но в среднем магнума пришло по 12-15 дробин а скифа 20-22 дробины. Больше магнумом не стреляю. Баловство - только ресурс ружья уменьшать. Все-таки магнум больше для стали.
 

Призрак 153

Слідопит
...вчора,тобіж 3,03,018)))вирушили козаки в пошук за =АЛТАЄМ=12К, ПО м.Києву...так як в інтернет-магазині=сафрі Україна= широко виставлена ця зброя,то поїхали туди...,,а там Х...його знає коли вона там була))))((((...тільки висів комісійний б\у варіант явно не першої та навіть і не другої молодості,хоть зі слів продавця по телефону (попередній дзвінок)настріл до пачки,та пару царапин))на прикладі..при детальному огляді виявили дуже багато признаків нещадної експлуатації даного зразку,,,були пропоновані другі марки зброї,типу =таргет-та ще деякі(було пропоновано зробити передплату,та чекати на виріб до 10 днів)...відмовилися,перейшли через дорогу в=ібіс=там теж не вибрали нічого,....я згадав що бачив колись дані варіанти в магазині=рись=..дзвінок туди(благо мобільний інтернет в карманах)))).ЄЄЄЄ....ПОЇХАЛИ ТУДИ.... і головне без ніякого *парива*та*лапші*взяли в новенькій упаковці,законсервованого,=КАМО= по нормалній ціні,продавець все показав,розібрали та зібрали,оглянули,розказав,оформив,запакував,і ми вирушили в постійне місце дислокації (додому)...сьгодні, як що власник перезвонить то поїдемо на тест(постріляти).....
 

БЮВ

Слідопит
Я свой Алтай приобретал прямо на ЛАТЭКе Предварительно договорившись с Павлом Спиричевым о комплектации. У меня два ствола 710 и 510.
 

Elisei2

Новачок
...вчора,тобіж 3,03,018)))вирушили козаки в пошук за =АЛТАЄМ=12К, ПО м.Києву...так як в інтернет-магазині=сафрі Україна= широко виставлена ця зброя,то поїхали туди...,,а там Х...його знає коли вона там була))))((((...тільки висів комісійний б\у варіант явно не першої та навіть і не другої молодості,хоть зі слів продавця по телефону (попередній дзвінок)настріл до пачки,та пару царапин))на прикладі..при детальному огляді виявили дуже багато признаків нещадної експлуатації даного зразку,,,були пропоновані другі марки зброї,типу =таргет-та ще деякі(було пропоновано зробити передплату,та чекати на виріб до 10 днів)...відмовилися,перейшли через дорогу в=ібіс=там теж не вибрали нічого,....я згадав що бачив колись дані варіанти в магазині=рись=..дзвінок туди(благо мобільний інтернет в карманах)))).ЄЄЄЄ....ПОЇХАЛИ ТУДИ.... і головне без ніякого *парива*та*лапші*взяли в новенькій упаковці,законсервованого,=КАМО= по нормалній ціні,продавець все показав,розібрали та зібрали,оглянули,розказав,оформив,запакував,і ми вирушили в постійне місце дислокації (додому)...сьгодні, як що власник перезвонить то поїдемо на тест(постріляти).....
Вiтаю з покупкою, хай служить, радуе та попадае, скiльки дали якшо не секрет, в самого м222 уже два роки все ок.
 

Призрак 153

Слідопит
...ВЧОРА відстріляли...просто не чекали такого результату...на відмінно ,,,використовували,магазинні набої та самокрут на нових гільзах,та різні номери шроту,на порохах =крук==сільвер=та =спСпорт=..ще і пощастило, що вчора було до-10-11...МОРОЗУ..(БУЛА одна клякса))))випала ручка затвору,спіймали, бо снігу чимало,...виявилося що не потрібно придержувати затвор рукою.бо вже провели консультаціїї).....поки що товариш покупкою задоволений........
 

Elisei2

Новачок
...ВЧОРА відстріляли...просто не чекали такого результату...на відмінно ,,,використовували,магазинні набої та самокрут на нових гільзах,та різні номери шроту,на порохах =крук==сільвер=та =спСпорт=..ще і пощастило, що вчора було до-10-11...МОРОЗУ..(БУЛА одна клякса))))випала ручка затвору,спіймали, бо снігу чимало,...виявилося що не потрібно придержувати затвор рукою.бо вже провели консультаціїї).....поки що товариш покупкою задоволений........
як себе показав сильвер та крук чи дуже заси..ае ствол? як рiзкiсть на них.
 

Призрак 153

Слідопит
все в нормі,як після трьох десятків)))куча(0,5) гарна, перезаряди в нормі,різкість не перевіряли ,,,,все було спонтанно...я думаю що і по різкості перевіримо,з часом..
 

БЮВ

Слідопит
все в нормі,як після трьох десятків)))куча(0,5) гарна, перезаряди в нормі,різкість не перевіряли ,,,,все було спонтанно...я думаю що і по різкості перевіримо,з часом..
Нормально там будет все и с кучей и с резкостью;)
 
Зверху