Цена карточки на зайца?????

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем Шнейдер, 14 жов 2013.

 1. vanhant

  vanhant ветеран форуму надійна команда

  Добавлю если человек хочет и имеет желание охотится на лису то есть еще и среда кроме суботы и воскресенья и обычно у нас на лис охотятся после охоты на зайца как то не понятно кто и кому мешает
   
 2. Safari
 3. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  В Барському районі до 70 гончаків, на 4 "діючих" єгеря це тих які зможуть вести бригаду . Беремо навіть що половина собак не буде брати участь в охоті, беремо по мінімуму 30 гончків це в середньому по 7 собак на єгеря. Я не включаю в ці бригади собак норних порід, де мисливці теж хочуть полювати зі своїми собаками. Що по Вашому це буде за полювання де в одній бригаді 7 собак і більше 15 мисливців? Виж враховуйте, що у власника собаки є син, чи брат, які теж хочуть піти на полювання. Це збір мисливців щоб напитись, а власникам собак весь день розтягувати кобелів які будуть тільки й те робити, що кусатись між собою, а якщо там будуть ще й фокси з ягдами то вважайте що охота у Вас удалась. Шановний Юрій84, я більше 30 років прополював з собаками гончих порід, інколи тримав ще й ягдтерєрів, і повірте я знаю яке повинно бути полювання з гончаками на лисицю. Це дуже добре, що в Вінницькому районі багато хороших та толкових єгерів, є вони і в Барському. Річ зовсім не в тім.
  Собак мисливських порід багато. І та кількість штатних єгерів не спроможна задовольнити потреби мисливців.
  І ще одне. Це мені Ви можете пояснити, що охота в неділю тільки з єгерем і т.д.і т.п. і я Вас зрозумію. А як я повинен пояснити це собаці. Я Вам наведу один приклад. Моя собака прекрасно веде себе у вольєрі всі дні тижня, а от зранку суботи ніби її підміняють, починає лаяти ще з 5 ранку, чуть вольєр не розвалить, теж саме і в неділю, вся округа не спить. Я стараюсь виводити іі на тренування кожну суботу і неділю на протязі року. Як тепер зрозуміти собаці чому вона пів року бігала по полях на тренуваннях , а тепер повинна сидіти у вольєрі. Собака це член мисливського колективу, а у нас цю категорію ні в що не ставлять так як і категорію мисливців. Але тим хто ніколи в житті не тримав мисливську собаку мене не зрозуміти .Ні пуху Вам ні пера.
   
  Mykola STARyy та Одинокий Вовк подобається це.
 4. vanhant

  vanhant ветеран форуму надійна команда

  Я хотел бы по другому 15 собак на 7 охотников:):):) вот охота бы лаб:p
  Есть выход . Находите бригаду единомышлиников собаки ознакамливаются и все
   
 5. vanhant

  vanhant ветеран форуму надійна команда

  Прошу прощения но вставлю свою любимою фразу (чем меньше народу то больше кислороду для всех)
   
 6. Юрий 84

  Юрий 84 Новачок

  Один день полювання (субота) повязаний із кількістю зайця в угідях і тут як не крути але мисливців на зайця в рази більше ніж на лиса. А вимога в неділю на лиса тільки із штатним єгерем напевно визвана наявністю деяких питань до розпорядників-(не всі толкові) ось і маємо. Гадаю згодом питаня про полюваня на лиса тільки із штатним буде переглянуто в деяких районах але якща знову виникнуть питання............ За декількох (хитрих) ........ постраждають усі.
   
 7. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  Згідний з Вами 100%. Сам знаю кілька торішніх бригад які займалися сугубо розшуком парнокопитних. Або як вони люблять говорити " ми б'ємо тільки свині". До тогож б'ють і зайці. Але повірте районне керівництво УООР прекрасно знає цих розпорядників, і ці колективи. Тому видача дозволу їм лежить на совісті районного керівництва. Плюс "накрити" таку бригаду не складає труда. І це можна було робити кожну суботу, тому, що порушення там були кожного виходу, але як правило такі бригади чомусь не провіряють. І ще є одна закономірність. Там де були розпорядниками полювання голови первинних колективів порушення або правильно буде сказано браконь'єрство там було присутнє регулярно.
   
  Одинокий Вовк подобається це.
 8. Юрий 84

  Юрий 84 Новачок

  Одже --- причина і наслідки.
   
 9. leo201029

  leo201029 ветеран форуму надійна команда

 10. Kapitan

  Kapitan Слідопит

  Зайців стало більше ніж років з 5 назад, це однозначно. Помічено, що зайця більше там де місцевість не дає змогу переміщатися на автотранспорті, хоча на цій таки місцевості більша концентрація лисиць. Можна зробити висновок, що основна наша біда це бракоші на автотранспорті. Доречі це не моя особиста думка.
  В нашому колективі є місце(поля одного з сіл району), де ми на протязі років 10-15 періодично полюємо зайців, і там плотність зайців завжди велика кожен рік. В цьому році було взято 13 зайців за три дні полювання в районі цього села. І не менше його залишилося. При бажанні можна було перестріляти максимум поголівя, але треба думати про наступні роки. Так от якраз в тій місцевості поля в ярах що недає змогу ганяти по полях на машинах. Тому там і виживає вухатий.
   
  Одинокий Вовк подобається це.
 11. Kula4ok82

  Kula4ok82 Мисливець

  Мы решили проблему с бракошами перепахали заезды и выезды ,оставили только один, не удобно, а что поделаеш кому сейчас легко
   

Поділитися цією сторінкою

Графф