Цуценята Українського Карпатського гончака (УКГ)

lemesh_misha

Мисливець
В"язка скоріш за все буде продубльована.....Один дядько із Вінниці телефонував ,казав що добув вже з під собачки зайчика ,гнав із голосом,радий був сильно.....Тут на хустщині хлопці активно беруть його на полювання задоволені....Я маю одного песика вдома,можу собі дозволити вже з ним результативно полювати фазанів і це він мав чотири виходи в поле з народження....Насправді мені дуже подобається ця в"язка....там побачимо...
 
В"язка скоріш за все буде продубльована.....Один дядько із Вінниці телефонував ,казав що добув вже з під собачки зайчика ,гнав із голосом,радий був сильно.....Тут на хустщині хлопці активно беруть його на полювання задоволені....Я маю одного песика вдома,можу собі дозволити вже з ним результативно полювати фазанів і це він мав чотири виходи в поле з народження....Насправді мені дуже подобається ця в"язка....там побачимо...
То дасте знати!!!!!
 

lemesh_misha

Мисливець
Сьогодні нарешті то вибрався на полювання із своїми "чорними"Джуля 6 років і План 8 місяців (в нас до березня іще полювання на лиса)...В зв"язку із частими колективними полюваннями і великим снігом із сереном ,План має дуже маленьку відвідуваність лісу ...Дощ накраповав цілий день....В зв"язку із паводками довелося крокувати 1,5 км на міст ,щоб перейти через річку....Йти важко ,але терпимо...
Зайшов в ліс ,Джулія відразу взялася "прочісувати" територію....План .також неплентався біля ніг...Це одна із позитивних в ньоу рис...Хвилин 10 і Джуля затявкала.Із співу зрозумів ,що жене лиса..Ох думаю ,ну все, "тепер вся качка наша" :laugh: :laugh: :laugh: ,але План почув тявкання матері ,почав біля мене підгавкувати... :oops: ....Звісно що гін непішов в наш бік ,а відразу пішов по великому колу....Через 20 хвилин Джулька повернулася,чим досить здивувала мене,адже перші підйоми завжди довші....

Переходжу на слідуючу ділянку пагорба,багато заячих набродів,починаю з Планом "топтати" ,Джулька окремо від нас звісно також....І маєш його ,знову вона першою заспівала...Гін наближувався в наш бік,але майже біля нас звернув в іншому напрямку....Потім з"ясувалося ,що зайчик вибіг прямо біля нас ,подивився що там щось шукають,вирішив нам незаважати... :) Тепер вже План непідгавкував Джульці,але і по свіжому сліду непішов....Я тим незасмутився ,адже розумів ,що вліс то ми неходили ,ненаганялися.... :nea: ...Короче знову хвилин 20 гону і по голосу Джульки зрозумів ,що вона "пересіла"на лиса....Того лиса я бачив ,але активність Плана в сенсі "поганяти туди,сюди" натякнула лиску ,що краще йому іти в іншому напрямку... :) ...Ну ,щож такі витримки в нагонці молодого пса... :preved: Переходжу на третій пагорб і знову підйом лиса і знову нетривалий гін..В принципі я тішився ,що нетривалі гони ,адже усвідомлював ,щовсерівно із весь час присутнім Планом невполюю обережного лиса...Переходжу на четвертий пагорб,Джулька знову "в своїх справах"....Дивно в неї те виходить ,наче бачив .що бігла до гори ,як раптом вже її бачу біжить з низу... :side:
Стою на галявинці ,план топче по заячих набродах ,раптом чую як шумить сніг,повертаюся в той бік і бачу зайчика який біжить чомусь із низу і по його поведідінці бачу ,що біжить він явно не від нас ,такий досить потужний ...Скок ,скок і сів за грабка....Витягую тихенько фотоапарата .на ходу його вмикаю бо зайчик виявилося втікав від Джульки яка його підняла з ліжки і вже тявкала йому в слід...Вибігає зайка на мою галявину ,бачить ,що його знімають :laugh: ,застидався і гайда з відки прийшов ,тільки трішки в гору...
Вже підбігла до нас і Джулька і пішла за зайком далі,а План знову вирішив ,що то зайчик не його і немає до нього справи..
Гін триває вже хвилин 20 і голос в Джульки аж занадто азартний (іноді мені навіть здавалося що гонить якиїсь інший собакін),мабуть зайчик усвідомив ,що той із рушницею на плечі і фотоапаратом в руці нестановить загрози і вирішив знову попозувати....Я встиг вже із планом переміститися на інше ,вигідніше місце,як бачу наш косий знову позує,забіг в кущі і сів....Слухає як співає Джулька на його сколах.... :lol: Вирішую ,знову покласти Плана на його слід,але вже самого без Джульки....І най його ,маєш...Поки ми підходили на слід ,зайчик виявився неглухим і чпурнув туди з відки прийшов..А План ,бачу замахав хвостиком,шась туди ,сюди і пішов по слідові ,потім чую затявкав.... :dance4: Алилуя...
Частенько мені телефонують і питали ,чому їх молодий собакін нежене...Кажуть свіжий слід,інші собаки пішли ,а він топчеться на місці ....От тут яскравий приклад...Той же самий заєць через 20хв ,тіж умови,тільки не з іншою собакою ,а сам... :rtfm: :rtfm: :rtfm: Короче погнав метрів 100 і сколовся ,заєць втікав по тих слідах ,що і прийшов....Зайчика я знову передбачив ,але тепер його лякав вже план,не Джулька...Потім вже і Джулька розпутавши сколи підоспіла,але гін закінчився...Мабуть в знаки далося ,те ,що Джулька більше місяця неходила на полювання і 5 підйомів підряд її троху втомили......Трішки погодувавши їх в лісі вирішив завершити сьогоднішнє полювання...відео додається.... :friends:

http://piccy.info/view3/10812816/4b7c939c4f197b75288e82f1ca4b8c4a/1200/
 

AND KOV

Снайпер
Шановний , якщо продали цуценят, закрийте тему.
Обговорення полювання і відео, виставте будьласка в певному розділі , про полювання з УКГ, тут все таки розділ Продам .
Дякую.
 

lemesh_misha

Мисливець
Та нема шановний такої теми....Заблокували модератори....От і тиняємося тепер як сироти із темки в темку...
 

lemesh_misha

Мисливець
Ой.....:oops: ВИБАЧАЮСЬ незнав про ту тему....Якщо є можливість ,то просивби модераторів перенести мої дописи у відповідну тему...Дякую...
 
Зверху