Цікаві місця для рибалки

Студент

Мисливець
Пропоную в цій темі ділитися останніми даними про цікаві місця риболовлі на території Волинської,Рівненської,Львівської обл(місця,ціна,якщо платний,видовий склад риби) А також чи є пакості з боку власників водойм(гра водою та ін.)
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Студент, якраз на межі цих трьох областей є Хрінниківське водосховище, воно дуже багате на різноманітну рибу: сом, короп, щука, лин, лящ, карась, а окуні там особливих розмірів, я особисто там ловив на 1 - 1.5 кг і це не межа. Дуже чиста вода і чудові краєвиди.
На берегах є кілька відпочинкових баз в яких можна взяти на прокат човен. Також на березі є база УТМР.
Можна і вдало пополювати на качку восени.
Дуже гарні місця, рекомендую.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Юра ти не був в Хрінниках? тоді ти багато втратив! =(

Плюси + ціни на базі з членським УТМР на 50% менші! Я оплачую 15грн човен 30 начліг 10 стоянка авто (доба) Ціни смішні
+ Водоєм величезний риби і дичини різноманіття я трофеїв там не брав але товариш на 7.400 щуку впіймав на руслі! Я окуня на 700грам впіймав. Постріляти там також є почому!
+ по дорозі до бази є купа гарних місцин заїхати подивитись Берестечко і інші міяця дуже гарно! Та і вибиратись туди вартує мінімум на 3 ночі!

Тепер мінуса - Перший це умови ціни дешеві але умови спартанські! Ми з мужиками їздим пофіг що нам ще треба дах над головою є ліжко пансерне і столик =) Якщо захочиш з дружиною чи дівчиною їхати рекомендую сусідні бази Мотор там і кондиціонер і душ в номері.
другий мінус - це дорога з Львова 170 км приблизно з них тільки 30 нормальної це від Львова до повороту на Лопатин далі доріг нема однин напрямок а доїзд до самої бази взагалі жах якщо їхати на такій машині як ланус то краще взагалі зразу по дорозі за кіньми чи трактором домовитись!


П.С і забув про ще один плюс! в Хрінниках проводять вже пятий рік поспіль Аква діджей парад!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Фото всі в розброску і старі і нові Прийшлось їх зменшити бо не влазили на форум ліміт дуже скудний тут =(
 

Вкладення

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я хотів запропонувати форумне полювання в Хрінниках провести але ідея Гуцула і Моя тема канули в лєту в ході подій в країні! =(
 

Вкладення

Олежон

Новачок
Добрый вечер Всем.Раз уж темка о рыбных местах,кто что подскажет о рыбалке на хищника?
 

Масана

Мисливець
Студент;78538 сказав(ла):
Пропоную в цій темі ділитися останніми даними про цікаві місця риболовлі на території Волинської,Рівненської,Львівської обл(місця,ціна,якщо платний,видовий склад риби) А також чи є пакості з боку власників водойм(гра водою та ін.)
Я так поняла что другие области,кроме перечислиных вами,вам не интересны.
 
Зверху