Ціна на рушниці, або .....в кого які запаси

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Один плюс Іжа 54 це те що він пережує всі набої від кулі до шроту...але з таким же самим завданням добре зправляються і інші моделі ІЖІВ...а те що має якусь надпотужну силу бою то все вигадки....Головне якісний патрон та стан рушниці....
Я користувався 54 як з 73 см.трубами.так і 75 см.особливої різниці не замітив....
А коли перейшов на старі німецькі рушниці в 12 к.та 16...що в моїх є темах і фото....то різницю по бою відчув суттєву...
Навіть номери шроту з меншим діаметром типу номерів 3...2....1...
Справляються набагато краще .ніж нулі в іжах різних моделей...
Бо особисто полював з рушницями ІЖ...47..54..26..58...12...27....43...18...
Вся цінність 54 лише в тому .що їх в добротному стані лишилося мало...А не в чудо бою .тому і накручують ціну хто як хоче...
Не перегибает, 54ка имеет бой с получека, как 21 12 с чека.
 

kef

Зброяр
Не перегибает, 54ка имеет бой с получека, как 21 12 с чека.
:eek::D

А Ви купили 54 Іжа за тисячу доларів...з таким класним боєм..
Чи може іномарку класичну з горизонтально розташованими стволами....в добротному стані...
Тільки чесно ....
 

CheshireCat

Мисливець
Мужики, стільки років на світі прожили, а бавитесь як малі діти. :)
В умовах вільного ринку кожний конкретний товар (в конкретних умовах) коштує рівно стільки, за скільки його купують, не більше і не менше.

Економіку всі вчили?
Крива попиту і пропозиції все ще діє.

Пляшка води в магазині коштує 1 USD. Вона не буде коштувати 100 USD, бо поруч є магазини, які продають пляшку води за 1 USD.
Пляшка води в Сахарі легко може коштувати 100 USD. В момент продажу така пляшка дійсно буде коштувати 100 USD, з цим не посперечаєшся, це факт.
І на цю ціну ніяк не впливає цінник на пляшку води в Сільпо.

Продається ТОЗ-МЦ-ІЖ-007, продавець поставив ціну 1000 USD.
Довгий час її не купують - значить, рушниця стільки не коштує.
Знайдеться завтра покупець, купить цю ж саму рушницю - ну значить змінились умови, змінився попит - тепер рушниця дійсно стільки коштує, це і буде її реальна ринкова ціна на цей момент в даних умовах.
А завтра в якомусь селі таку ж саму рушницю якийсь дід за 300 USD продасть - і нічого, світ не перевернеться, це теж буде реальна ринкова ціна цього конкретного екземпляру на той момент в тих умовах.

Ви можете хоч сто разів собі малювати таблиці з цінами, криву попиту і пропозиції це не змінить.
Рушниця коштує стільки, за скільки її купив покупець. В момент продажу це і буде її реальна ринкова ціна.
Така таблиця допоможе хіба що новачкам зрозуміти приблизний порядок цін на середньостатистичну рушницю в середньостатистичному стані.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Пляшка води в магазині коштує 1 USD. Вона не буде коштувати 100 USD, бо поруч є магазини, які продають пляшку води за 1 USD.
Нет, не верно. Рядом в элитном ЭКО-магазине эта же "пляшка води" будет стоить гораздо больше 1 доллара. Т.е. по факту можно купить одну и ту эе "пляшку воды" за абсолютно разную цену.
 
  • Like
Reactions: kef

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Пляшка води в Сахарі легко може коштувати 100 USD. В момент продажу така пляшка дійсно буде коштувати 100 USD, з цим не посперечаєшся, це факт.
то куди мені вивезти треба свій ІЖ-49, шоби він став коштувати 4000 у. о.?:D:D:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
то куди мені вивезти треба свій ІЖ-49, шоби він став коштувати 4000 у. о.?:D:D:D
Кидай у тему "колекційна зброя" и все - имеем стоимость 4000 дол. А то что никто не купит - это вторично, главное что цена указана.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в 2999 год от Рождества Христового.
Кидай у тему "колекційна зброя" и все - имеем стоимость 4000 дол
от злі ви, а то шо мене в дурку здадуть, то нормально!!! нічо, скоро видумають машину часу і всі собі привезуть з 1957 року по новому ІЖ-54
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Кстати, мы совсем забыли о главном - о первоначальной цене на ружье. ТОЗ-БМ, 63, 66, которые Артур оценил достаточно высоко, имели очень низкую стоимость. А тот же ТОЗ-34, которого некоторым "и нах... не нать" наоборот - стоил по меньшей мене как пяток ТОЗ-63.

Информационная ссылка на порядок цен "до капитализма"
https://forum.guns.ru/forummessage/1/885837.html
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ТОЗ-БМ, 63, 66, которые Артур оценил достаточно высоко, имели очень низкую стоимость.
тоді так, а от зараз те, що у відмінному стані дойшло до нас - цінять насам перед за простоту і надійність конструкції та обриси класичної рушниці - а така опція як класика коштує грошів, ну і про якість бою тульських стволів та стійкість вороніння не потребує додаткової реклами. а про циліндр ТОЗ- Б, що по факту є від 0,1 до 0,4 мм (результати промірів) та його рівномірність осипу легенди ходять.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
До обвала 2008 года, когда доллар с 5 стал 8, я мог позволить себе купить машину в кредит и выплачивать в месяц около 1000 долларов :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
тоді так, а от зараз те, що у відмінному стані дойшло до нас - цінять насам перед за простоту і надійність конструкції та обриси класичної рушниці - а така опція як класика коштує грошів, ну і про якість бою тульських стволів та стійкість вороніння не потребує додаткової реклами. а про циліндр ТОЗ- Б, що по факту є від 0,1 до 0,4 мм (результати промірів) та його рівномірність осипу легенди ходять.
Артур, ключевое слово "легенды". Я всегда был противников турецких ружей и так же как и ты защищал "достояние советского народа". Но когда взял в руки обычную турецкую "палку-стрелялку" со стволом "из водопроводной трубы" и сделал несколько десятков прицельных выстрелов (и это с 20-го калибра!!!), то смею тебя заверить - ничем не хуже от "советского наследия" :) Сознательно не пишу "лучше" по ряду причин, но сдается мне что истина где-то рядом...:)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я про "феноменальный" бой добротных советских ружей :)
 
Зверху