Чешский Mauser VZ24 1937 г.

Статус
Закрита.

ko_sever

Мисливець
Продам данный карабин в хорошем состоянии, железо без раковин и коррозии, дерево новодел под охоту со щекой. Сделан мягкий спуск со ступенькой, беддинг коробки, выбрана фаска на дульном срезе(мастером Укр. сборной по снайпенгу Романом Петровичем). Патронник без дефектов, калибр 8х57JS. Ствол без раковин, матовый, нарезы чёткие крупные, твист не скажу, но под тяжёлую пулю, нарезы крутые. Установлена планка Вивер-Пикатини американская. Оптику так и не успел поставить, охотился по пеньку. Продажа через разрешительную в Киевской обл. г. Вишнёвое.
Причина проста и без подводных камней, подарили новую игрушку нужно укомплектовывать под новые задачи.
Фото карабина и доков позже, пока нет фотика, на днях сделаю.
Цена 20000грн. Торг и комплектация возле карабина. Отдельно ничего не продаю!!!
067-303-1005 С Ув. Константин г. Борисполь.
 

Вкладення

ko_sever

Мисливець
Отличный карабин для леса, охоты с вышки. Покупателю отдам за хорошую цену если заберёт до конца месяца, цена составит 17500.
 

ko_sever

Мисливець
Нарезы в хорошем состоянии, фото - хорошо, но кто хочет купить приедет и посмотрит, стрельнет(нормально нечем сфотографировать, а лишь бы как..., зачем ). Предлагали переделать в макет и купить , но у меня рука не поднимается.
С Ув. Константин.
 

ko_sever

Мисливець
Там номер просматривается плохо поскольку выгнута ручка и полирована.
С Ув.
 

ko_sever

Мисливець
Так. Їх в Україні мало, офіційних в Київскій обл. 3 шт., один у мене.
 

VADAS67

Слідопит
Дайте фото дульного зрізу, і постарайтеся зробити фото всередині ствола,який стан нарізів.
 

ko_sever

Мисливець
На дульном срезе снята фаска 10мм в середину для освежения ствола, делалось мастером оружейником, на фото не получается показать, нарезы в отличном состоянии, в Ибисе два месяца назад смотрели в бароскоп и произвели отстрел на 50 м. чешскими патронами с открытого прицела, результат хороший. Человек хотел забрать но что-то не срослось. Кому нужен надёжный карабин проверенный временем обращайтесь. Делал для себя, но подарили более интересную игрушку. Очень удобный и прикладистый, не дерётся!!!
 

VADAS67

Слідопит
На дульном срезе снята фаска 10мм в середину для освежения ствола, делалось мастером оружейником, на фото не получается показать, нарезы в отличном состоянии, в Ибисе два месяца назад смотрели в бароскоп и произвели отстрел на 50 м. чешскими патронами с открытого прицела, результат хороший. Человек хотел забрать но что-то не срослось. Кому нужен надёжный карабин проверенный временем обращайтесь. Делал для себя, но подарили более интересную игрушку. Очень удобный и прикладистый, не дерётся!!!
Тепер зрозуміло чому хотіли брати на макет.Зробіть з нього ММГ і виствте на Reiberti. Приклад і затвор якщо будете продавати окремо -то куплю.
 

ko_sever

Мисливець
Що Вам зрозуміло? Як би карабін був поганий, то я б не вкидав в нього 200$. Підіть найдіть майстра зброяра щоб зняв нормально фаску на стволі, зробіть беддінг за 100 баксів, полірніть спуск, підженіть його так, щоб інші заздрили, а потім росповісте. От такі як Ви і пишуть "гавно на макет піде", а мені потім продайте те.. те.. Я ціную зброю і зараз вже такого не роблять і не будуть робити, бо вартість виходить дорога, а з алюмино сплавів чи пластику Вам нароблять, заплатите бабла і на першому ж морозі трісне, чи ствол поведе(бачив і таке).
 

saeco

Мисливець
Що Вам зрозуміло? Як би карабін був поганий, то я б не вкидав в нього 200$. Підіть найдіть майстра зброяра щоб зняв нормально фаску на стволі, зробіть беддінг за 100 баксів, полірніть спуск, підженіть його так, щоб інші заздрили, а потім росповісте. От такі як Ви і пишуть "гавно на макет піде", а мені потім продайте те.. те.. Я ціную зброю і зараз вже такого не роблять і не будуть робити, бо вартість виходить дорога, а з алюмино сплавів чи пластику Вам нароблять, заплатите бабла і на першому ж морозі трісне, чи ствол поведе(бачив і таке).
Не переймайтесь.
Зараз тренд на "пластмасових" мисливців, котрі, дійсно, божеволіють від алюмінію і одноразового сучасного нарізняку.
З іншого боку, отримали пропозицію. Ціна на затвор $300, а ціна на приклад $350.
Отже, якщо VADAS67 відповідає за свою пропозицію, то на $650 погоджуйтесь і нехай платить.
 

VADAS67

Слідопит
Що Вам зрозуміло? Як би карабін був поганий, то я б не вкидав в нього 200$. Підіть найдіть майстра зброяра щоб зняв нормально фаску на стволі, зробіть беддінг за 100 баксів, полірніть спуск, підженіть його так, щоб інші заздрили, а потім росповісте. От такі як Ви і пишуть "гавно на макет піде", а мені потім продайте те.. те.. Я ціную зброю і зараз вже такого не роблять і не будуть робити, бо вартість виходить дорога, а з алюмино сплавів чи пластику Вам нароблять, заплатите бабла і на першому ж морозі трісне, чи ствол поведе(бачив і таке).
Я неказав що ствол* гавно*.Просто щоб продати рушницю,або карабін то треба виставити фото стволів,нарізів....Дати інформативні фото.А людина подумає чи стоїть їхати дивитись предмет.
Не переймайтесь.
Зараз тренд на "пластмасових" мисливців, котрі, дійсно, божеволіють від алюмінію і одноразового сучасного нарізняку.
З іншого боку, отримали пропозицію. Ціна на затвор $300, а ціна на приклад $350.
Отже, якщо VADAS67 відповідає за свою пропозицію, то на $650 погоджуйтесь і нехай платить.
Я бачив стільки карабінів що розумію де оригінал а де алюміній. Інтересно хто купить затвор за 300,а дерево за 350 баксів? Легше купити цілого за 13500грн.
 
Статус
Закрита.
Зверху