Чистка патронника 12к

otto.svt

Мисливець
Есть хорошая пена у ХАДО специально для очистки канала ствола от всякой хрени, я пользуюсь на гладком и нарезном, вроде работает нормально, правда нашатырем воняет слегка, отъедает освинцовку и медь. Я думаю проблему патронника тоже можно решить таким способом, цена около 150 грн.
 

1.11

Слідопит
Для чистки патронника використовують спеціальний йоршик? Тикніть будь-ласка мене носом де можна купити.
Купите английский проволочный ерш в виде веретена. Только такими чистят Holland & Holland.
Конструкция позволяет чистить как патронник так и ствол. В магазинах бывает очень редко.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Купите английский проволочный ерш в виде веретена. Только такими чистят Holland & Holland.
Конструкция позволяет чистить как патронник так и ствол. В магазинах бывает очень редко.


Такой?
 

Mechanik

Снайпер
Останнім часом перейшов до більш практичного методу, чистки патронника та стволів.
Результат - вражаючий. Головне, не економити на маслі, коли чистимо зброю.
Однієї металевої сіточки, але має бути м'ягкою, вистачає повністю відчистити зброю, після полювання.
Дешево та сердито.
Р.С. Прошу модераторів не рахувати, як рекламу. Поділивсь, лише своїм досвідом.
 

Вкладення

1.11

Слідопит
Останнім часом перейшов до більш практичного методу, чистки патронника та стволів.
Результат - вражаючий. Головне, не економити на маслі, коли чистимо зброю.
Однієї металевої сіточки, але має бути м'ягкою, вистачає повністю відчистити зброю, після полювання.
Дешево та сердито.
Р.С. Прошу модераторів не рахувати, як рекламу. Поділивсь, лише своїм досвідом.
Металлическая губка Amway самое оно. Если и брать, то только ее.
Кстати, очень даже подходит для полировки поверхности приклада.
Металл - но не царапает, парадокс.
 
Зверху