Чи має право дозвільна система продовжувати дозвіл на гладкоствол лише на рік?

Тема у розділі 'Закони, накази, постанови, листи, судові рішення', створена користувачем beton2464, 28 сер 2018.

Safari-Dnepr
Статус теми:
Закрита.
  1. beton2464

beton2464 Мисливець

Мій зять проживає в Житомирській області. По різних причинах прострочив переєрестрцію гладкоствольноі зброі на два місяці.Здав документи.Дозвільник йому каже,що продовжу тобі дозвіл лише на 1 рік,тому що ти не вчвсно здав документи. Мене цікавить,чи це законно?

2. Safari
  3. Корнилов

Корнилов Слідопит

Категорично НЕТ!!! Максимум мизерный штраф!

Кот буян, Ohotnik47, ATIS та 3 іншим подобається це.
  4. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

100 відсотків.

Кот буян, Ohotnik47, Жека иж12 та ще 1-му подобається це.
  5. Жека иж12

Жека иж12 Мисливець

Попытка разрешителя поиметь бабло. За просрочку только штраф . Хочет просто " порешать".

Кот буян, ATIS, tyrist 1945 та ще 1-му подобається це.
  6. Корнилов

Корнилов Слідопит

Наверное хочет штраф побольше)))

Кот буян, ATIS, Жека иж12 та ще 1-му подобається це.
  7. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

:D

8. beton2464

beton2464 Мисливець

Я тоже так думаю,так і зятеві пояснив яле люди зашунані і не вірять що все буде законно.Дякую колеги за підтримку.

ATIS, Жека иж12, tyrist 1945 та ще 1-му подобається це.
  9. beton2464

beton2464 Мисливець

Штраф уже уплатил 85 гр. А документы не отдают

10. Корнилов

Корнилов Слідопит

Ну и все! Переоформление через три года!

11. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Спитайте дозвільника чи він на своєму місці? Переважно діє:)

Кот буян, ATIS, Корнилов та 3 іншим подобається це.
  12. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

Де саме проживає і в яку дозвільну ходив?

13. beton2464

beton2464 Мисливець

Емільчине

14. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

То це зі слів дозвільника продовження на рік чи все таки поставили відмітку в дозволі на рік??? Коли забере ксиву з відміткою хай робить копію і направляє лист в дозвільну в Житомир із запитом на якій підставі було продовжено на рік, в прокуратуру і СБУ а далі буде весело

Кот буян, Корнилов, север та 3 іншим подобається це.
  15. beton2464

beton2464 Мисливець

Поки що зі слів дозвільника,документ ще не забирав.Зять по цьому поводу нервує і переживає тому відкладує похід в дозвільну.Дякую за підтримку.Зараз передзвоню зятю передам ваші поради,нехай сміло іде і забирає документ

Ohotnik47 та Корнилов подобається це.
  16. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

А чого нервувати, якщо косяків окрім просрочки дозволу немає, то хай іде і не затягує, ну а далі буде видно, хоча я не думаю що дозвільник продлить на рік, то може прилякнув щоб боялись)

Кот буян, Ohotnik47, Корнилов та 3 іншим подобається це.
  17. Роуч Ротингер

Роуч Ротингер Мисливець

Точно чтоб боялись. Показать же свою важность надо. Ну и естественно надавить на то что просрочено. Глядишь человек в карман полезет... Отблагодарит за доброту)))

Кот буян, Корнилов, север та ще 1-му подобається це.
  18. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

Та скоріш не важность показати а видно там в районі багато таких що просрочили то хочуть прилякнути щоб на слідуючий раз все вчасно було, бо і самого дозвільна певно начальство не жалує за просрочку, факторів може бути безліч а ми можемо тільки гадати що да як, мені наприклад за місяць подзвонили і попередили що потрібно поновляти доки

19. Роуч Ротингер

Роуч Ротингер Мисливець

Возможно и так. Вам вот звонят. У нас за полтора года сменилось два начальника разрешиловки. Естественно никто никому звонить не будет.
    А вообще лучше о таких вещах не забывать. Свои же нервы сбережешь.

Кот буян та север подобається це.
  20. beton2464

beton2464 Мисливець

А зброю для огляду я думаю мають право затребувати доставити в РВ МВС В зятя там все в порядку,але думає що можуть тимчасово вилучити(не можу зрозуміти зятя він в мене хлопець бойовий,а тут чогось тушується?)

21. Роуч Ротингер

Роуч Ротингер Мисливець

Потребовать могут на осмотр. Но забирать... На основании чего ??? Двухмесячной просрочки... Не думаю. Он же не постоянно просрочивал... Проблем с хранением и соседями не было. Так на основании чего забирать.

Кот буян, Корнилов та beton2464 подобається це.
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

Графф