Чи належить СКС до мисливської зброї.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ні! По-перше, із нею у нас майже немає на що полювати. Якщо вже брати для копитних. є багато нормальних альтернатив. Наприклад, під мисливський патрон чеського виробництва є відповідні нарізняки цієї ж держави-виробника. Не зрозумів, який "за моїми словами магазин", але я сказав, що рідний магазин робить цю гвинтівку забороненою для полювання - напівавтоматична з магазином більше ніж на два набої.
Ще й сподіватися, що ствол буде "у порядку"!..
Я б не брав собі.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Не зрозумів, який "за моїми словами магазин"
Ви писали шо можете за день зробити обмежувач в рідний магазин. Дивіться ваш пост №22.
Маю підстави думати що і мої руки не з п'ятої точки.
Да, и из СВТ как стрельнул, так пуля сколько летит, столько и смертельно опасна!!! Очень актуально для нашей густонаселенной Украины.
Так і з чеського аналога також. І з СКС. Чи ні?
При цьому чех дорожчий разів у 3.
Мені цікаво чи надійний механізм у СВТ, чи дає вона достатню точність на дистанціях 100-200м. При якому зносі каналу вона дає прийнятні результати. В теорії до 7,68, а як на практиці?
А "брав би", "не брав би", пам'ятаєте Ахеджакову: "Значит хорошие сапоги, надо брать!"
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ви писали шо можете за день зробити обмежувач в рідний магазин. Дивіться ваш пост №22.
Маю підстави думати що і мої руки не з п'ятої точки.

Так і з чеського аналога також. І з СКС. Чи ні?
При цьому чех дорожчий разів у 3.
Мені цікаво чи надійний механізм у СВТ, чи дає вона достатню точність на дистанціях 100-200м. При якому зносі каналу вона дає прийнятні результати. В теорії до 7,68, а як на практиці?
А "брав би", "не брав би", пам'ятаєте Ахеджакову: "Значит хорошие сапоги, надо брать!"
Дядьку Микола СєВєТа капризна дама, краще мосінку
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви писали шо можете за день зробити обмежувач в рідний магазин. Дивіться ваш пост №22.
Маю підстави думати що і мої руки не з п'ятої точки.

Так і з чеського аналога також. І з СКС. Чи ні?
При цьому чех дорожчий разів у 3.
Мені цікаво чи надійний механізм у СВТ, чи дає вона достатню точність на дистанціях 100-200м. При якому зносі каналу вона дає прийнятні результати. В теорії до 7,68, а як на практиці?
А "брав би", "не брав би", пам'ятаєте Ахеджакову: "Значит хорошие сапоги, надо брать!"
Так, що там у № 22?..
У СКС патрон не такий потужний.
А взагалі моя думка про нарізняк: у нас із нього стріляти - тільки с вишки до низу.
 
Зверху