Чи є кінологія в системі УТМР

север

ветеран форуму
надійна команда
Власне мене цікавить чи є в системі люди, які займаються видачею документів на собак, оформлення родоводів, реєстрація мету. Люди які можуть оглянути цуциків і зробити їм клеймо....
До прикладу, в моєму районі такої людини немає... Змушена звертатися до ФМСУ...
Давным-давно все дела по собаководству ( в т.ч. и всю документацию) УООР передал в ФМСУ, еще на заре его создания. Странно, что Вы этого не знаете.
Например, у нас, в Черниговской области, именно так и было. Даже упразднена напрочь соответствующая должность в областном УООРе .
Паспорта на собак УООР уже давно не выдает.
 

собаколюб

Слідопит
Так! Але така ситуація не скрізь! От мене і зацікавило це питання на рівні держави...
Виходить УТМР немає спільного керівника. Кожна область як хоче так і д...че, зокрема в питанні собаківництва
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Кожна область як хоче так і д...че, зокрема в питанні собаківництва
Не только- буквально во всех вопросах, касаемых охоты: начиная от размеров взносов и заканчивая отстрелками и порядком их выдачи! В том числе - по срокам охоты на одну и ту же дичь.
 

Mykola STARyy

Снайпер
1.4. Ведение дел по вопросам выдачи паспортов и допусков собак к охоте осуществляется территориальными органами исполнительной власти в отрасли охотничьего хозяйства и охоты или ячейками всеукраинских общественных объединений по охотничьему собаководству (включая Федерацией охотничьего собаководства Украины, по согласию) в Автономной Республике Крым, областях , городах Киеве и Севастополе (далее - организации).
Порядок видачі паспортів на собак мисливських порід:
http://www.promwood.com/ua/hunter/ohotnyku/zakonodatelstvo/4723.html
УТМР не є буквально "всеукраїнським громадським об'єднанням з мисливського собаківництва", кожна область трактує цей пункт як хоче.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Порядок видачі паспортів на собак мисливських порід:
http://www.promwood.com/ua/hunter/ohotnyku/zakonodatelstvo/4723.html
УТМР не є буквально "всеукраїнським громадським об'єднанням з мисливського собаківництва", кожна область трактує цей пункт як хоче.
Дядьку, якщо із Бабелем я був неправий, тут не праві Ви:
Статут УТМР, п.2.3.:
"к) веде племінну роботу, здійснює заходи, спрямовані на розвиток мисливського собаківництва, сприяє створенню розплідників мисливських собак, веде родовідно-племінні книги та видає родовідні свідоцтва, довідки про походження та паспорти на собак мисливських порід, проводить виставки, виводки, польові випробування та змагання мисливських собак, підготовку фахівців з питань ведення мисливського собаківництва".
Статут пройшов реєстрацію у Мін'юсті України!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не только- буквально во всех вопросах, касаемых охоты: начиная от размеров взносов и заканчивая отстрелками и порядком их выдачи! В том числе - по срокам охоты на одну и ту же дичь.
Строки полювання, на жаль, визначає не самостійно користувач мисливських угідь, а за погодженням із держлісниками та екологами. А на місцях керівники області (не УТМР!) мають "своё мнение!".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Строки полювання, на жаль, визначає не самостійно користувач мисливських угідь, а за погодженням із держлісниками та екологами. А на місцях керівники області (не УТМР!) мають "своё мнение!".
А стоимость взносов и отстрелок?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По БЗ отстрелки реализует и устанавливает цены на них пользователь охотугодий, а он в каждой области свой или даже несколько может быть.
А взносы - смотри пункты:
"8.2. Розмір вступних внесків членів Товариства встановлюється або змінюється президією Всеукраїнської ради УТМР. Члени юнацьких секцій при вступі до членів Товариства від сплати вступних внесків звільняються. Члени Товариства – рибалки при вступі в мисливці сплачують різницю вступних і членських внесків від установленого їх розміру для мисливців і рибалок.

8.3. Розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються президіями рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
8.3. Розміри щорічних членських внесків для членів Товариства, а також для членів юнацьких секцій встановлюються президіями рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР".
Т.е. о никаком единстве УООРа, на всей территории Украины, к сожалению, говорить не приходится.
В СССР охотничий билет имел хождение практически везде.
А тут - организация, как бы, одна, а правила - у всех разные.
Правильно ли это?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Дядьку, якщо із Бабелем я був неправий, тут не праві Ви
Ви були неправі і з Бабелем і з земельним кодексом і з багатьма іншими речами.
УТМР користується тим що надає йому Державний комітет лісового і мисливського господарства, а не навпаки. І тому нормативні акти комітету мають більшу юридичну силу.. Як казав той же Бабель " єто дваждь1 два!"]
До речі, той наказ також зареєстровано в мінюсті.
І ще, прошу відповісти, визнаються УТМРівські документи на міжнародних заходах і при виїзді за кордон? Чи тільки ФМСУ і КСУ?
Так отож!
І не треба тут про відстрілки. Напишіть конкретно про кінологічну роботу.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Т.е. о никаком единстве УООРа, на всей территории Украины, к сожалению, говорить не приходится.
В СССР охотничий билет имел хождение практически везде.
А тут - организация, как бы, одна, а правила - у всех разные.
Правильно ли это?
Я тоже когда-то задал подобный вопрос. И получил вполне вразумительный ответ: количество членов в области разное, площадь охотугодий - тоже, качества охотугодий тоже разные. Это требует разных по сумме расходов в разных областях даже согласно требований БЗ (полевые, лесные и т.д. угодья требуют разного количества егерей и пр.).
Этим, кстати, и объясняется. например, большой размер ежегодных членских взносов в Закарпатье: члено в облорганизации немного (многие местные просто все в разъездах на заработках), угодья хорошие, делег на содержание надо немало.
Оно со стороны легко считать деньги в чужом кармане, а как до конкретики - все объяснимо!
А при СССР практически все охотугодья были под УООРом, члены тоже практически все в УООРе.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ви були неправі і з Бабелем і з земельним кодексом і з багатьма іншими речами.
УТМР користується тим що надає йому Державний комітет лісового і мисливського господарства, а не навпаки. І тому нормативні акти комітету мають більшу юридичну силу.. Як казав той же Бабель " єто дваждь1 два!"]
До речі, той наказ також зареєстровано в мінюсті.
І ще, прошу відповісти, визнаються УТМРівські документи на міжнародних заходах і при виїзді за кордон? Чи тільки ФМСУ і КСУ?
Так отож!
І не треба тут про відстрілки. Напишіть конкретно про кінологічну роботу.
Мало що зрозумів із вашої тиради мало що зрозумів (окрім Бабеля). Наприклад, що я не так сказав про Земельний кодекс України (про інші речі питати не буду)?
Стосовно Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід, то як це робилося, я пам'ятаю! Нормативний документ Держкомлісу взагалі зроблено із порушенням норм законотворення (маю на увазі фразу про ФМСУ). Але навіть із цією фразою там зрозуміло, що мова йде не лише про ФМСУ чи КСУ.
Далі:
"1.1. Цей Порядок, розроблений відповідно до Закону України "Про мисливське господарство та полювання", а ст. 11 БЗ визначає:
"Стаття 11. Громадські організації мисливців
З метою задоволення своїх законних інтересів у здійсненні полювання, сприяння веденню мисливського господарства, розвитку
мисливського собаківництва громадяни можуть добровільно об'єднуватись у громадські організації мисливців".
І є лист Мін'юсту, який чітко роз'яснює, що всі вказані вимоги та права відносяться не тільки до КСУ та ФМСУ, але й до інших громадських організацій, які за своїм статутом переймаються полюванням та мисливським собаківництвом!
Що стосується ЗКУ, то мій пост буквально вчора намагався роз'яснити одному власнику земельної ділянки його нерозуміння вимог ЗКУ, на жаль, моя тирада не зберігласа. Повторюватися дуже не хочется (не маю бажання та часу), але, бачу, що таки треба повторити.
В ЗКУ є статті 110 і 111, у яких визначено таке:
"Глава 18
Обмеження прав на землю

Стаття 110. Поняття обмеження у використанні земельних ділянок, обтяження прав на земельну ділянку

1. На використання власником земельної ділянки або її частини може бути встановлено обмеження.

Право власності на земельну ділянку може бути обтяжено правами інших осіб.

2. Перехід права власності на земельну ділянку не припиняє встановлених обмежень, обтяжень.

3. Поділ чи об'єднання земельних ділянок не припиняє дії обмежень, обтяжень, встановлених на земельні ділянки, крім випадків, коли обмеження (обтяження) поширювалося лише на частину земельної ділянки, яка в результаті поділу земельної ділянки не увійшла до сформованої нової земельної ділянки.

Стаття 111. Обтяження прав на земельну ділянку, обмеження у використанні земель

1. Обтяження прав на земельну ділянку встановлюється законом або актом уповноваженого на це органу державної влади, посадової особи, або договором шляхом встановлення заборони на користування та/або розпорядження, у тому числі шляхом її відчуження.

2. Законом, прийнятими відповідно до нього нормативно-правовими актами, договором, рішенням суду можуть бути встановлені такі обмеження у використанні земель:

а) умова розпочати і завершити забудову або освоєння земельної ділянки протягом встановлених строків;

б) заборона на провадження окремих видів діяльності;

в) заборона на зміну цільового призначення земельної ділянки, ландшафту;

г) умова здійснити будівництво, ремонт або утримання дороги, ділянки дороги;

ґ) умова додержання природоохоронних вимог або виконання визначених робіт;

д) умови надавати право полювання, вилову риби, збирання дикорослих рослин на своїй земельній ділянці в установлений час і в установленому порядку.

3. Обтяження прав на земельні ділянки (крім обтяжень, безпосередньо встановлених законом) підлягають державній реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно у порядку, встановленому законом.

4. Обмеження у використанні земель (крім обмежень, безпосередньо встановлених законом та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами) підлягають державній реєстрації в Державному земельному кадастрі у порядку, встановленому законом, і є чинними з моменту державної реєстрації.

Обмеження у використанні земель, безпосередньо встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, є чинними з моменту набрання чинності нормативно-правовими актами, якими вони були встановлені.

5. Відомості про обмеження у використанні земель зазначаються у схемах землеустрою і техніко-економічних обґрунтуваннях використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектах землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів, проектах землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, проектах землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічній документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Відомості про такі обмеження вносяться до Державного земельного кадастру".

Так що землевласник як безумовне повинен приймати те, що пов'язане із мисливським господарством та полюванням, що відбувається на його земельній ділянці, якщо воно відповідає нормам БЗ.
І якщо ви це хочете, або не можете зрозуміти, то щось вам тут втлумачувати, вважаю, безглуздо, лише час свій витрачати!
Але ж хоча б іншим голову не забивали своїм нерозумінням!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
І, знову ж таки, я сказав, що у нас є офіційний кінолог, звертайтеся до нього. У мене своєї роботи вистачає
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В Киеве есть, а в областях - его нет?
Парадокс...
Чего парадокс? Может, он у вас лишний (ненужный) или с его обязанностями справляется охотовед (председатель, кассир и т.д.)!
В Киевской области, например, главный охотовед облорганизации тянет лямку и за кинолога.
Это - экономия средства, сами говорите, что вам сложно взносы платить.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я не спеціаліст УТМР, щоби в робочий час зависати на форумах і строчити дописи по 2 сторінки, тому постараюся коротко.
1. На міжнародних заходах документи УТМР важать приблизно так само як ветеринарний паспорт. Тому кінологічна робота в товаристві занепадає. А спеціалісти замість того щоб відновити справедливість, пам'ять мізки мисливцям
2. По ЗК. Ніде не написано що власник зобов'язаний надати свою землю користувачу угідь. За законом відносини між власником і користувачем відбуваються на договірних засадах. Є договір, є відносини. Нема договору, до побачення качки, прилітайте завтра!
Стаття 111 українським по білому пише що власник землі не може самовільно дозволити полювання. А про заборону там не сказано ні слова.
 

собаколюб

Слідопит
То все є так! Але...
Ви ж не звертаєтесь до міністра охорони здоров'я України коли щось болить у вас...
Такого роду повинні бути спеціалісти на місцях і одна база на всіх! Але таких немає...І більшість областей кінологією не займається зовсім... Як мисливство, то утмр, як мисливські собаки - фмсу?! Про КСУ зовсім мовчу...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я не спеціаліст УТМР, щоби в робочий час зависати на форумах і строчити дописи по 2 сторінки, тому постараюся коротко.
1. На міжнародних заходах документи УТМР важать приблизно так само як ветеринарний паспорт. Тому кінологічна робота в товаристві занепадає. А спеціалісти замість того щоб відновити справедливість, пам'ять мізки мисливцям
2. По ЗК. Ніде не написано що власник зобов'язаний надати свою землю користувачу угідь. За законом відносини між власником і користувачем відбуваються на договірних засадах. Є договір, є відносини. Нема договору, до побачення качки, прилітайте завтра!
Стаття 111 українським по білому пише що власник землі не може самовільно дозволити полювання. А про заборону там не сказано ні слова.
Ось - що вам вигідно - те читаєте! Я, до речі, цього й не спростовував, я ж сказав: відносини визначені БЗ! Так, власник може не погоджувати надання у користування комусь власну ділянку землі, але, як казав наш колега-форумчанин, що він як власник має полювати на своїй власній землі самостійно за власним бажанням - так то незаконно. І звірі державні в нього будуть творити що захочуть "безвоздмездно"! А мисливське господарство на 2 га він все одно законно не створить.
Щодо того, що я витрачаю свій час на балачки із вами без толку - можу припинити!
Хлопці, я на риболовлю!!!:p
 

Mykola STARyy

Снайпер
але, як казав наш колега-форумчанин, що він як власник має полювати на своїй власній землі самостійно за власним бажанням - так то незаконно.
Тобто заборонити полювати на ній я МАЮ повне право, і можу навіть обгородити її.
Ми з вами мабуть читаємо різні форуми.
 
Зверху