Членские взносы

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Бандерос, 22 тра 2017.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. Бандерос

Бандерос Мисливець

Законным ли является решение - кто заплатит членские взносы в первом квартале то сума одна , если в следующем то сума возрастает ? Или это мы так относится к своим членам ?

2. Копатыч

Копатыч Снайпер

3. andryx1

andryx1 Слідопит

Я річні членські внески заплатив ще січні місяці, а сьогодні подзвонив голова райУТМР і сказав що внески подорожали і потрібно доплатити. Я доплачу тих паро гривень(може нашому УТМР якраз їх і бракує), але хіба це правильно ?

ATIS, Мартыныч та tyrist 1945 подобається це.
  4. Vadim1721vadim

Vadim1721vadim Мисливець

ещё бы найти в этом Уставе какая падлюка просрала тот же завод «Сокол», базы с инвентарем и лодками,угодья с базами отдыха. за которые мой дед и отец в своё время платили деньги.

ПИЛЬМЕНЬ, LaEv, череп22 та 6 іншим подобається це.
  5. север

север ветеран форуму надійна команда

У нас такое- во всей стране: где наши базы отдыха, санатории, профилактории, пионерские лагеря и т.д., и т.п.?
    Скоро и земля там будет: ведь за это проданные и купленные даже известные артисты, спортсмены (!!!) украинские, день и ночь и по радио, и по ТВ талдычат: бардак в стране-везде! Докатились уже до ручки...

6. Копатыч

Копатыч Снайпер

Так ищите, кто вам, не дает?
    И при чем ваша база Сокол, к порядку уплаты членских взносов?

7. Зверобой 60

Зверобой 60 Новачок

Ну как-же.Предприятие строили как впрочем и базы Уоор на деньги общества а при продаже нагрела карманы только верхушка УООРа.

ПИЛЬМЕНЬ подобається це.
  8. Ryslan Matsyik

Ryslan Matsyik Новачок

Ащо стояло у витоках формування УТМР? За чиї кошти все створилось? Я новий на форумі ,але судячи по Ваших постах думаю що Ви маєте безпосереднє відношення до УТМР?

9. Копатыч

Копатыч Снайпер

А как же, имел честь вступить в УООР, в 1988 году, а Вы?

10. Бандерос

Бандерос Мисливець

УООР уже давно с общественной организации перешло в подсобное хозяйство узкого круга лиц . УРА безсмертному генсеку Шуляру !!!

11. ATIS

ATIS Мисливець

Ви нічого не повинні доплачувати,знаю 100%, районний голова вас хоче розвести. Посилайте його на ......

OSIPOV81 та Metis подобається це.
  12. Аникей

Аникей Мисливець

АТІС правильно Вам говорить. Я так само сплатив внески в січні , і коли платив то голова УТМР сказав що після березня хто буде платити то буде дорожче на 100 гривень. Тиждень тому платив внески за брата та товариша і внески вже були дійсчно на 100 гривень дорожче, проте ті хто заплатив раніше нічого не доплачують.

13. Jura

Jura Мисливець

Какова стоимость взносов и сезонок в єтом году?

14. жак

жак Новачок

розвод в м.Рогатині Івано-Франківська обл,В травні місяці, ми заплатили внески 1300гр,(внески трудоучасть відстрілочні)голова УТМР мицак,повідомив,що для полювання треба буде платити ще по 10 гр за бланки для відстрілочних і полюй. Тепер меле,що він такого нікому не говорив і вимагає ще по 200гр,або мішок зерна.зерно здавали кожного року,ніхто не важив,не записував.коли я хотів подивитись в журнал, скільки є зерна на балансі(як член УТМР маю право) получив відмову.Панове мисливці-щось порадьте.Дякую.

15. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Не зовсім зрозуміло. Я так зрозумів, що Ви із Жовкви?
    Можна трошки докладніше: скільки сплатили у січні, скільки сказали "доплатити"? Які паперці видали першого разу, а якщо вдруге сплачували - теж паперці цікавлять

16. Яковлев В.А.

У кожній області свої. У конторі УТМР повинні рішення про визначені суми виставлені на видному місці!

17. nik 75

nik 75 Новачок

Уважаемый Яковлев В.А. объясните пожалуйста по взносам. Сезонку на перо покупал в Машевском районе Полтавской области, там же уплатил взносы и трудоучастие, а сезонку на пух решил покупать в Полтавском районе Полтавской области, но стоимость для меня больше, так как я платил взносы в другом районе.
    Разве УТМР это не одна организация, и почему я должен платить больше?

18. Яковлев В.А.

Е
    Если честно - сам в шоке! Уже сколько пробуем решить вопрос - все как-то не получается...:oops:

19. Яковлев В.А.

Напишіть на нього "телегу", на початок, головы Ів.-Франківської облорганізації п. Лущаку Михайлу Миколайовичу!

20. nik 75

nik 75 Новачок

Нет слов((((
    Анархия. Бардак.
    Мне не жалко тех лишних 50 грн, но мне их тоже никто не дарит.
    Жалко времени, но мозг я им съем.

Поділитися цією сторінкою

Графф