Членские взносы

andryx1

Снайпер
Не зовсім зрозуміло. Я так зрозумів, що Ви із Жовкви?
Можна трошки докладніше: скільки сплатили у січні, скільки сказали "доплатити"? Які паперці видали першого разу, а якщо вдруге сплачували - теж паперці цікавлять
Вибачаюся за затримку,тільки вчора повернувся з військових зборів.На початку січня сплатив річні внески і трудоучасть(суми вже не памятаю).Коли прийшов брати карточку на качку,то голова сказав що внески подорожчали і потрібно доплатити.Я доплатив.Пізніше пояснили,що на момент сплати членських внесків,ціна вже була інша,але вони не знали.
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
Вибачаюся за затримку,тільки вчора повернувся з військових зборів.На початку січня сплатив річні внески і трудоучасть(суми вже не памятаю).Коли прийшов брати карточку на качку,то голова сказав що внески подорожчали і потрібно доплатити.Я доплатив.Пізніше пояснили,що на момент сплати членських внесків,ціна вже була інша,але вони не знали.
Як на мене то це якийсь "розвод", може вони ще за два роки назад щось згадають......:mad:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Зверніться до голови президії ради обласної організації УТМР. Хоча, все одно погано, що у Вас а ні документів, ані, навіть, цифр...
 

andryx1

Снайпер
А для чого щось згадувати?На картці до членського квитка УТМР,повинна бути вказана сума,а її нема.
 

Ігор 100

Новачок
Доброго дня, підкажіть будь ласка. Вчора заїжав в наш місцевий УТМР, хотів взяти сезону відстрілку на пушнінну, мені в сезонці відмовили так як я не являюсь членом їхньої організації, все що мені світить це разова відстрілка за 300грн. Я запитав, якщо я вступлю в їх утмр то скільки буде сезонка на пух, мені відповіли що окремо на пух і перо вони не дають, а дають тільки разом і це коштувати буде 750грн і окремо 200грн вступних і 800грн річний збір. В чому суть питання чи мають право видавати відстрілки на пух і перо разом, якщо людину цікавить тільки пух.
 
Зверху