Членські внески УТМР .... вопрос?

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Міколай, 29 гру 2017.

1. Аникей

Аникей Мисливець

А на обласном призидуме что нету представителей которых вы выбрали в районах?

2. Safari
  3. Как по мне, взносы должны быть не меньше 2-3 тыс. грн. НО должен быть и результат (результативная охота и дичь в угодьях)! Мы возмущаеся, что растет сумма взносов, а Вы спросите какая зарплата у егеря в ОХ УООР????

ura83, Genry, ATIS та 2 іншим подобається це.
  4. БЮВ

БЮВ Мисливець

Вы думаете я не посмотрел Ваш профиль? Нет в нем ничего.

5. Dmitrriy

Dmitrriy Мисливець

Беспредел, все было!!!
    Вечером с компа буду восстанавливать исходники)

6. иж 18

иж 18 Мисливець

Я с вами согласен на все 100, но реалии таковы, что под очередной "реформой" цены взвентят выше ещё, а уровень останется таким же если ещё не хуже. Примеров таких полно в нашей жизни, но это уже другая история, не хочется о грустном.

ura83 та Катыш Сергей Васильевич подобається це.
  7. matsofan

matsofan Новачок

Інформація для мисливців Івано-Франківської області.
    Сьогодні поїхав на засідання президії УТМР Івано-Франківської області і підняв питання про "вступні" внески, які в три рази вищі ніж інших областях - 3050грн. В цю суму входять: вступні, членські внески, бланк посвітчення, вкладиш і обкладика.
    Після довгої полеміки, вдалось переконати членів президії про те, що вони трохи переборщили з ціною. Рішення прийняли таке, до 1 вересня всі нововступаючі мисливці, отримують 50% знижку і повинні сплатити 1550грн.
    Налітай подешевіло)

БЮВ подобається це.
  8. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Обласна організація не має ніякого відношення до встановлення розміру "вступних" внесків - це прерогатива президії Всеукраїнської ради. Якщо Ви є членом президії ради обласної організації, це слід би було знати!
    Із знижкою теж щось незрозуміло...
    ПіСі. А що вже казати не про "членів президії"?.. Хлопці, читайте Статут, хоча б ті розділи, які ви намагаєтеся обговорювати!
    І друге. Який раз повторюю: обирайте достойних керівників на місцях! А то оберуть кого попало, а потім через рік вже свого обранця змішують із чим тільки можна! Або його обрали, а він, не пропрацювавши й рік, вже каже: я щось не туди обрався, я уходжу, обирайте іншого!
    А ціни у нашій державі ростуть і будуть ще рости (у тому числі й на членські внески), бо зростає інфляція, підіймають податки, мінімалку, побутові витрати тощо.

ura83 подобається це.
  9. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

Доброго здоров'я ! Чи можете надати інформацію за останні три роки, скільки мисливців було в товаристві в 16 році скільки стало в 17 і скільки є в 18?

ura83 подобається це.
  10. ura83

ura83 Мисливець

Вибачте але.
    Читаючи пости де зустрічаються слова :

«Обласна організація

Всеукраїнська рада.

РО УТМР.

ПОК .. ітд»

Не можу зрозуміти чіткої ієрархії влади між ними.

Висновок: - кожен як хоче так і …… працює?

Яка роль у ці "Піраміді" Всеукраїнської ради УТМР не на "папері" а у ділі ?

11. leo201029

leo201029 ветеран форуму надійна команда

ви пробували хоч раз статут УТМР читати

ura83 подобається це.
  12. ura83

ura83 Мисливець

Раз ПРОБУВАВ:D:D:D

П.С.

Попробуйте УВАЖНО ПРОЧИТАТИ Моє і пару вищих повідомлень

Успіхів у перечитуванні !

13. ura83

ura83 Мисливець

А, і ще забув - від слів "статут УТМР читати" - тут уже підтошнює:D

П.С.
    Вибачте:
    Все! більше не буду!

oooomasterandrey подобається це.
  14. matsofan

matsofan Новачок

Я не є член призидії ради обласного УТМР, я простий мисливець, якого задовбали наслідки, через прийняття рішення по таким розцінкам. Я вважаю, якшо делеговані нами чуваки відриваються від реальності, то до них треба їхати та приземляти на своє місце.

oooomasterandrey та mulyavchik подобається це.
  15. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Не буде вже халяви як при сссрі... у всьому світі полювання хоббі не з дешевих. Тому і будуть ціни рости. А зараз на мою думку і так ще терпимо. Звичайно що для пенсіонерів мають бути знижки і пільги.

16. PirotehniK

PirotehniK Снайпер

Они решают вопросы о размере вступительных взносов. Разве этого мало?

ura83 подобається це.
  17. kolesnyk_2007

kolesnyk_2007 Снайпер

Але ще потрібно добавити, що в тих країнах кабан є шкідником і при добуванні його мисливцю платять деякі кошти, качку теж не особо полюють бо є гуси

KFoR подобається це.
  18. tyrist 1945

tyrist 1945 Снайпер

Там можна дуже багато чого добавляти.. і про рівень зарплат і про культуру полювання, і про охорону і законопослушність.... Ключове слово ЗАКОН. А ми маємо безпрєдєл. Але то вже друга тема для розмови:)

cagor, ATIS та Ohotnik47 подобається це.
  19. PirotehniK

PirotehniK Снайпер

Зато яка інтєрєсна! :D

YaSancho, Ohotnik47 та Andreevi4 подобається це.
  20. dima@odessa

dima@odessa Новачок

Подскажите. График работы!!!! Киевская обл. Барышевка. Хочу проплаты сделать

21. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Позвони (044) 272 24 40, 272 43 70

marek777 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф