Что можно найти металлоискателем

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем BOBER 86, 2 жов 2018.

reloader
  1. BOBER 86

BOBER 86 Новачок

Доброе врем суток уважаемые форумчане -предоставляю для Вашего внимания интересное видео,прошу особо не пинать,всем приятного просмотра.
    С ув.Александр

2. Safari
  3. Владимирр

Владимирр Новачок

Коп это афигенно интересное увлечение, но меня и так на все не хватает (охота, рыбанка, семья, работа), по этому пока не решаюсь вступить в ряды Ваших комрадов)))

4. Bishop

Bishop Новачок

Классное хобби! не пинаюсь !Хочу просто спросить----ЗАЧЕМ??? Зачем на сайте охотников делать это? Есть же масса сайтов и форумов для жадных кладоискателей )))... непонимаю....

5. василь довжик

василь довжик Мисливець

А чому би й ні.Це можно поєднати і з полюванням.Постоявши в ранці можна потім і пробігтися з металошукачем.Як що це прибуткова справа я за.

6. Гобой

Гобой Мисливець

Ага гильзы стреляные с его помощью собрать:)

7. василь довжик

василь довжик Мисливець

Да ну.Є місця де можна і золотішко надибать.Якось приїжджали поляки і все в старожилів допитувалися де береза росла.Це в наших краях раніше поляки господарювали.От ні хто й так і не пам'ятає.Я приблизно знаю.Може варто спробувати?А може там горщик з золотими монетками.

8. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

з карамелізованими графськими каками...

9. BOBER 86

BOBER 86 Новачок

А было и такое

10. BOBER 86

BOBER 86 Новачок

По прибутковості - плюс на мінус -хотя раз в рік може і вистрелити рарік

11. Monya

Monya ветеран форуму надійна команда

Немого не по теме, но что то вспомнил такой случай....В 14 году,в начале войны,один очень увлеченный этим делом человек,отдал свой металлоискатель стоимостью около двух тысяч на фронт,вещь которая реально спасла не одну человеческую жизнь.

12. kef

kef Снайпер

Хто ,чим міг тим і допомагав.І це не поодинокі випадки коли передавалися дороговартності речі. Підтримка саме головне,навіть і добрим словом!

Для любителів "копу ",які вже почали і на людських городах "рити"- дуже добре допомагають кришки з скляних пляшок .;):D.Азарт пропадає після після того як знайдеться --відкопається ,декілька десятків штук.Особливо добре розсіювати той метал перед оранкою :D.Допомагає.вже не ходять.:).:D.
    "шутка або як позбутись не бажаних копачів":D.

Поділитися цією сторінкою

Графф