Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

MAPODEP

Мисливець
Лично я!- много чем! К примеру: лично поймал двух петельщиков,сделал 24 солонца,нарезали 1500 веников и т.д.-этого МАЛО???При этом все взносы( в том числе ТРУДОУЧАСТИЕ)- оплатил!!!

А Вы что из общества" Защиты животных"??? Или Ва выпускаете фазанов и не стеляете???- глубоко сомневаюсь! Люди что-то делают для природы-а Вы их упрекаете. Это как-будто человек сфоткал лужу налитую солярой и качаны кукурузы говоря о помощи уткам!!! 80% охотников и того не делают-а Вы говорите...
Я вам вже наглядно намалював, що відбулося! Як бачите у ваших мисливських угіддях качки більше НЕ стало! А от біотехнічні заходи збільшують кількість дичини в угіддях!
 

Вкладення

MAPODEP

Мисливець
Вам нужно лично мои этапы поднятия численности пернатой дичи?или того человека которого Вы критиковали???
мені тільки потрібно, щоб ви зрозуміли, що ваша приманка до збільшення дичини в угіддях не приводе. Наприклад - крижень відкладує 7-12 яєць, ці яйця криси та інші тварини чи птахи можуть знищити або браконьєри які під час нересту виловлюють рибу, або взагалі зігнати з кладки. Далі, після того, як каченята вилупляються і до самого кінця їхнього життя на них чекає повно небезпек у вигляді лисиць, єнотів, хижих птахів, хвороб, ну і звичайно ж мисливців і браконьєрів. Тому якщо ви хочете, щоб з цих 7-12 яєць вирастало 7-12 крижнів то треба робити біотехнічні заходи
 

hanter1982

Слідопит
Вы случайно не еврей???Вопросами на вопросы отвечаете!!!
Ви приманили качок щоб їх підстрелити, а от як би ви годували качок і не стріляли в тому місці, то це можна було б назвати біотехнічними заходами
Это к чему? Мероприятия в угодиях проводятся для чего?-чтобы только увеличивать численность дичи? Ну тогда это не Ох. Уг.- это ЗАПОВЕДНИК ;)
 

MAPODEP

Мисливець
Вы случайно не еврей???Вопросами на вопросы отвечаете!!!

Это к чему? Мероприятия в угодиях проводятся для чего?-чтобы только увеличивать численность дичи? Ну тогда это не Ох. Уг.- это ЗАПОВЕДНИК ;)
ну тоді з такими поглядами не дивуйтесь тому, що кількість дичини в Україні щороку зменшується, а сусідній Польщі кози біля села пасуться. Та і в нас навіть в приватних мисливських угіддях дичини вистачає, просто щоб щось отримати, треба свою роботу чи гроші вкласти. Членство в УТМР добровільне і будується на роботі самих мисливців, тобто хочете щоб дичина була, то треба робити щось для цього, а з такими темпами скоро навіть ваша приманка не допоможе, бо не буде чого приманювати
 

hanter1982

Слідопит
просто щоб щось отримати, треба свою роботу чи гроші вкласти.
Да что Вы говорите!!!!Серьёзно?-а я и не знал!!!Хорошо хоть надоумили-ато так бы и жыл... Вас послушать-так прям( деректор ОУ ).
Членство в УТМР добровільне і будується на роботі самих мисливців, тобто хочете щоб дичина була, то треба робити щось для цього,
Да на самом форуме желающих ( что-то делать)-еденицы.Я уж не говорю о проценте на местах.
а з такими темпами скоро навіть ваша приманка не допоможе, бо не буде чого приманювати
Это вы про утку?,или о козах и зайцах. У нас в угодьях никто ничего не делает для утки-только все стреляют!!! И все равно её тьма!!! Так Вы о чём???
 

MAPODEP

Мисливець
Да что Вы говорите!!!!Серьёзно?-а я и не знал!!!Хорошо хоть надоумили-ато так бы и жыл... Вас послушать-так прям( деректор ОУ ).

Да на самом форуме желающих ( что-то делать)-еденицы.Я уж не говорю о проценте на местах.

Это вы про утку?,или о козах и зайцах. У нас в угодьях никто ничего не делает для утки-только все стреляют!!! И все равно её тьма!!! Так Вы о чём???
Ну ви до тих одиниць схоже не відноситесь. Вибачте але ви для збільшення поголів'я качки все таки нічого не робите. Було у вас дійсно багато качок, ви б приманку не клали б... І прочитайте все таки назву цієї теми, ваша приманка не в цій темі повинна бути! Створіть тему типу - "Як я переманив качок з іншої водойми"
 

hanter1982

Слідопит
Ну ви до тих одиниць схоже не відноситесь. Вибачте але ви для збільшення поголів'я качки все таки нічого не робите. Було у вас дійсно багато качок, ви б приманку не клали б... І прочитайте все таки назву цієї теми, ваша приманка не в цій темі повинна бути! Створіть тему типу - "Як я переманив качок з іншої водойми"
Вы с головой дружите??? Что Вы несёте??? Вы хоть за темой следите-или только тупо строчите сообщения??? Вы следили кто фото выставил??? Или Вы в НЕАДЕКВАТЕ???Глаза тротрите-а потом пишите сообщения...
 

MAPODEP

Мисливець
Вы с головой дружите??? Что Вы несёте??? Вы хоть за темой следите-или только тупо строчите сообщения??? Вы следили кто фото выставил??? Или Вы в НЕАДЕКВАТЕ???Глаза тротрите-а потом пишите сообщения...
та це ви в неадекваті, раз вважаєте що приманка допомагає розводити качок, я вам все наглядно на малюнку показав. За фото - я в курсі хто виставив. Раз ви встряли в мою розмову, то я вирішив що і ви таке робите, та ще й називаєте - "помочь дичи", "Люди что-то делают для природы"
 

hanter1982

Слідопит
Вопервых: Жалко что у нас культурный форум!!! ; Во-вторых: Это не( Ваша розмова) -а общее общение на форуме; А в-третьих: Пару фоток ( гнездовья утки и выпуска фазанов без Вашего участия) не делают Вас ( ВЕЛИКИМ ЗНАТАКОМ ) в области биотех.мероприятий. Да и не факт что фото Ваши.Как раз я и отношусь к тем кто что-то делает для угодий-но не позволяю себе кого-то критиковать за правильность проделанной человеком роботы! А какое Вы имеете право это делать??? Как гласит мудрая пословица: " Умный промолчит- а Дурак не поймёте"! Имейте уважение к участникам форума,и не ставьте себя привыше всех остальных! Надеюсь Вы поймёте суть пословицы, а не поймёте то таким и будете!!!
 

MAPODEP

Мисливець
Вопервых: Жалко что у нас культурный форум!!! ; Во-вторых: Это не( Ваша розмова) -а общее общение на форуме; А в-третьих: Пару фоток ( гнездовья утки и выпуска фазанов без Вашего участия) не делают Вас ( ВЕЛИКИМ ЗНАТАКОМ ) в области биотех.мероприятий. Да и не факт что фото Ваши.Как раз я и отношусь к тем кто что-то делает для угодий-но не позволяю себе кого-то критиковать за правильность проделанной человеком роботы! А какое Вы имеете право это делать??? Как гласит мудрая пословица: " Умный промолчит- а Дурак не поймёте"! Имейте уважение к участникам форума,и не ставьте себя привыше всех остальных! Надеюсь Вы поймёте суть пословицы, а не поймёте то таким и будете!!!
1. ...
2. мені що спеціально процитувати повністю твоє (ваше або скільки б вас там не сиділо) повідомлення?
3. Може я не хочу викладати своє фото? Не думали про таке? Я ж викладую фото роботи, а не своєї персони! Знайдіть може в інтернеті дублікати, щоб доказати що фото не мої, ГУГЛ зараз таке дозволяє робити
4. Я не великий ЗНАТОК, але можу точно сказати що біотехнічні заходи точно працюють! І цьому є ще реальний приклад - домашнє господарство! Де качка захищена від хижаків, хвороби лікує господар і т.д.
5. Щоб ви зрозуміли - я не осуджую прикормку качки для відстрілу! І для тих ХТО ЩЕ НА БРОНЕПОЇЗДІ - я кажу, ЩО ЦЕЙ МЕТОД НЕ СПРИЯЄ РОЗВЕДЕННЮ КАЧОК!!! І НІЯК НЕ МОЖЕ СПРИЯТИ тому, що цей метод просто переманює качок з іншої водойми! І цей метод явно в ЦЮ ТЕМУ не може бути віднесений.

"Как гласит мудрая пословица: " Умный промолчит- а Дурак не поймёте"! Имейте уважение к участникам форума,и не ставьте себя привыше всех остальных! Надеюсь Вы поймёте суть пословицы, а не поймёте то таким и будете!!!" - і вам того ж
 

hanter1982

Слідопит
1. ...
2. мені що спеціально процитувати повністю твоє (ваше або скільки б вас там не сиділо) повідомлення?
3. Може я не хочу викладати своє фото? Не думали про таке? Я ж викладую фото роботи, а не своєї персони! Знайдіть може в інтернеті дублікати, щоб доказати що фото не мої, ГУГЛ зараз таке дозволяє робити
4. Я не великий ЗНАТОК, але можу точно сказати що біотехнічні заходи точно працюють! І цьому є ще реальний приклад - домашнє господарство! Де качка захищена від хижаків, хвороби лікує господар і т.д.
5. Щоб ви зрозуміли - я не осуджую прикормку качки для відстрілу! І для тих ХТО ЩЕ НА БРОНЕПОЇЗДІ - я кажу, ЩО ЦЕЙ МЕТОД НЕ СПРИЯЄ РОЗВЕДЕННЮ КАЧОК!!! І НІЯК НЕ МОЖЕ СПРИЯТИ тому, що цей метод просто переманює качок з іншої водойми! І цей метод явно в ЦЮ ТЕМУ не може бути віднесений.

"Как гласит мудрая пословица: " Умный промолчит- а Дурак не поймёте"! Имейте уважение к участникам форума,и не ставьте себя привыше всех остальных! Надеюсь Вы поймёте суть пословицы, а не поймёте то таким и будете!!!" - і вам того ж
Вот потому и говорят!: " Лутше с Умным потерять- чем с Дураком найти"...;)
 

hanter1982

Слідопит
мені що спеціально процитувати повністю твоє
А что я с Вами свиней пас или в школе учился что Вы мне ТЫКАЕТЕ???
Може я не хочу викладати своє фото?
Да их может попросту НЕТ!!! Или Вы секретный агент что Ваша персона засекречена???
Я не великий ЗНАТОК, але можу точно сказати що біотехнічні заходи точно працюють! І цьому є ще реальний приклад - домашнє господарство! Де качка захищена від хижаків, хвороби лікує господар і т.д.
Вы хоть видели то (домашне господарство)?
але можу точно сказати що біотехнічні заходи точно працюють!
Это типа: "Чув дзвiн- та не знае де вiн"!!!
цей метод просто переманює качок з іншої водойми!
Вы что несёте? С какого другого водоёму??? А если он один в радиусе 50-ти км?То что зерно будет сманевать утокза 50 и больше км???- БРЕДОТИНА!!! Хух!и есть же такие людишки....
 

MAPODEP

Мисливець
А что я с Вами свиней пас или в школе учился что Вы мне ТЫКАЕТЕ???

Да их может попросту НЕТ!!! Или Вы секретный агент что Ваша персона засекречена???

Вы хоть видели то (домашне господарство)?

Это типа: "Чув дзвiн- та не знае де вiн"!!!

Вы что несёте? С какого другого водоёму??? А если он один в радиусе 50-ти км?То что зерно будет сманевать утокза 50 и больше км???- БРЕДОТИНА!!! Хух!и есть же такие людишки....
навіть не хочу на цей "БРЄД" відповідати! Кидайте травку курити чи бухати
 

kef

Зброяр
Я на форумі зареєструвався не для суперечок ,а для спілкування з колегами мисливцями,можливо і знайомства з новими товаришами.Але аж ніяк не для з,ясування відносин-(хто краще любить природу).На минулих вихідних коником об,їхали місця де гніздиться дика качка.Водойми заповнені по самі береги.На мілині біля берегів у різноманітних водорослях гріються стайки малька, розміром як насіння соняшника-можливо окунь.На основних бобрових дамбах вода глибиною сягає ,від 2 до 3 метрів.Місця де висипалися зернові відходи, майже затоплені водою і проросли наче суцільним ковром зелені.В деяких місцях ,на чистому плесі піднімались одинокі качурі,.
На всіх водоймах присутні ознаки життєдіяльності пернатої дичини.В місцині у якій я полюю, на ріноманітних водоймах ,гніздиться і виводиться більше 10 сімей качок.І з кожним роком кількість збільшується .На то є певні причини-як то діяльність бобрів і поява нових водойм,.у яких до цього часу ,не то що качки,але і води не було .,так і поява різних видів риби,яка з,явилась в основному, дякуючи качкам. Природа сама все розтавить на своїх місцях.А нам лише потрібно, не заважати їй в цьому ,а оберігати.,та допомагати своїми вчинками.
 

Катыш Сергей

Слідопит
В этом сезоне у нас ситуация поменялась....Новый пред. УООРа...без комментариев...напрег всех...скинулись аж по 200 грн...выпустили 32 фазана...24 курицы и 8 петухов..меньше пропили...фото выложу на выходных....егерь тире зять...доставка, корма...все за СВОИ!
 

kef

Зброяр
Така наявність качиних відбитків лап на місцях, де було висипано відходи зернових культур.,дає надію ,що кількість місцевих виводків качок повинна збільшитися.,і є для цього певні умови ,як то штучні боброві плеса в таких хащах,що туди навряд чи хтось добереться.,присутність лиса -майже нульова.,бродячих собак і котів у тій місцині теж не помічалось.Так,що думаю в цьому році качки повинно бути більше.Тим більше,що зимувало декілька стай від 7-10 штук,на незамерзаючих водоймах (торфяні джерела та частина річки за дамбою ставу).
 

Вкладення

А я зробив и встановив штучне гниздо для качки, зимою часто роскладав моркву на заячих шляхах. Зарас зоготовляю кропиву на сіно для зайців. Ще в планах побудувати солонці, але це в планах
 
Зверху