Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Это по Реомюру. Хотя, может и походный термометр не совсем точен - шкала коротковата. И обещают в ближайшее время еще снижение. Беда...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вообще-то, если по Реомюру -11 град R , по это будет -13,75 град. С... Я правильно пересчитал?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Все верно. Есть неподтвержденные...
 

WildWest

Мисливець
Это по Реомюру. Хотя, может и походный термометр не совсем точен - шкала коротковата. И обещают в ближайшее время еще снижение. Беда...
Держитесь коллега!
В определенных случаях, короткая шкала то что надо!
А вот с ближайшим снижением ... надоть стремиться к Фаренгейту... хоть некоторым любителям тепла, или даже профессионалам, это и не по нраву.
Бог в помощь!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хіба була така структура -"інспекція охорони лісу" ?
Согласен, не совсем. Була державна інспекція лісів державного лісогосподарського об’єднання «Київліс», м. Київ.
Ось у ній я й працював інспектором. Це було у 1989-1991 роках. Може, навіть, у 1992 році теж.
 

Hovarf

Слідопит
Була державна інспекція лісів державного лісогосподарського об’єднання «Київліс», м. Київ.
Зрозумів. Я власне чому Вас запитав, в нас на Львівщині з 2008 по 2015 роки, при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, була створена структура - "лісова інспекція Львівського ОУЛМГ" штатом 6 чол. В її завдання входило проведення перевірок ведення лісового господарства всіма лісокористувачами області (незалежно від форми власності). Працювала ця структура доволі успішно і активно. За роки її роботи щорічно виявлялись тисячі м3 незаконних (самовільних) рубок лісу, сотні незаконних пилорам (особливо в Карпатському регіоні області). Всі матеріали перевірок спрямовувались на розгляд у відповідні правоохоронні органи. А це дуже "псувало статистику" . Тому лісову інспекцію Львівського ОУЛМГ в 2015 році і ліквідували. Я завжди вважав - що ця структура була єдиною в системі лісового господарства, але зважаючи на Вашу відповідь - помилявся. З пов.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, я працював у часи, які вказав. Але вона працювала ще раніше. Підпорядковувалася в області лише директору Київлісу. Трахали всіх, за все. Займалася й мисливцями (особисто я - так), хоча в Київлісі був ще й мисливствознавець. Начальником Інспекції у нас був Скорич Олександр Васильович - розумна та грамотна людина!
Десь у 1991-1992 роках почалась незалежність радянських республік, нас підпорядкували головному лісничому, який нас відразу почав "грузити" збором розмірів та кількістю шапок на лісників, мене із службовою машиною зробив своїм водієм для перевезення домашньої картоплі, а стосовно боротьби із браконьєрами мисливськими та лісокрадськими, він сказав: не треба заважати лісникам "робити свої справи".
Я звільнився та пішов до Київського облкомітету з охорони природи...
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вот любит наш народ портить деревообрабатывающее оборудование!..
Но - с любовью к природе! :(
 

ura83

Слідопит
Вот любит наш народ портить деревообрабатывающее оборудование!..
Но - с любовью к природе! :(
Народ - (ПИЛЬНУЙ) - молодці : молоді і перспективні . Просто напевне немає кому їх навчити (розказати показати ) Їхнє бажання і працю просто направити у правильне русло і все буде ОК.

П.С.
А хто має вчити ????;)
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Скоро не буде кому кормушки робити, ну крім синичок і горобців.;) З весни общаюсь з мисливцями з району так свиней ноль...
Я ще в лютому і березні зерно як носив по кормушкам то бачив два перехода одинаків, а коли вже сніг зійшов начав розносить сіль то сліда небачив. Говорять що чума і в Черкаську область прийшла.
З вуханьом тоже не густо, з кожним роком все менша і менша їх поголівя, вже любителів зайчатіни просив щоб хоч у селі не трогали. Фазана правда вже бачимо постійно ну хоч ми його самостійно виростили у вальєрі і випустили, ще жодного не стріляли.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Скоро не буде кому кормушки робити, ну крім синичок і горобців.;) З весни общаюсь з мисливцями з району так свиней ноль...
Я ще в лютому і березні зерно як носив по кормушкам то бачив два перехода одинаків, а коли вже сніг зійшов начав розносить сіль то сліда небачив. Говорять що чума і в Черкаську область прийшла.
З вуханьом тоже не густо, з кожним роком все менша і менша їх поголівя, вже любителів зайчатіни просив щоб хоч у селі не трогали. Фазана правда вже бачимо постійно ну хоч ми його самостійно виростили у вальєрі і випустили, ще жодного не стріляли.
А!.. Тому ліс нікому не потрібний?.. Зрозумів, дякую за роз'яснення!!! ;)
А ящо серйозно, то в державі АЧС, йде фактично депопуляція поголів'я диких свиней по всій країні!
Окрім цього, можу черкащанам нагадати, що на початку 70 років у них в області було стільки кабанів, що народ боявся ходити до лісу! Але десь у 77 році почалась якась чума свиней, фактично все поголів'я їх у області зникло...
Нічого, за допомогою мисливців (у тому числі і УТМР) вони відродилися! Але все одно: не колотіть живі дерева цвяхами!
 

Mazaj 2018

Слідопит
В прошлому році нашим ПМК було випущено 100 фазанів. Щороку популяцію будем збільшувати.
 
Зверху