Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Тема у розділі 'Моя трудоучасть', створена користувачем Optimum, 23 лип 2014.

Safari
  1. фандоринъ

фандоринъ ветеран форуму надійна команда

-11..

2. Safari
  3. WildWest

WildWest Мисливець

Зима в Херсоне? :)

4. фандоринъ

Это по Реомюру. Хотя, может и походный термометр не совсем точен - шкала коротковата. И обещают в ближайшее время еще снижение. Беда...

5. Яковлев В.А.

Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

Вообще-то, если по Реомюру -11 град R , по это будет -13,75 град. С... Я правильно пересчитал?

6. фандоринъ

Все верно. Есть неподтвержденные...

7. WildWest

WildWest Мисливець

Держитесь коллега!
    В определенных случаях, короткая шкала то что надо!
    А вот с ближайшим снижением ... надоть стремиться к Фаренгейту... хоть некоторым любителям тепла, или даже профессионалам, это и не по нраву.
    Бог в помощь!

8. Hovarf

Hovarf Мисливець

Хіба була така структура -"інспекція охорони лісу" ?

9. Яковлев В.А.

Согласен, не совсем. Була державна інспекція лісів державного лісогосподарського об’єднання «Київліс», м. Київ.
    Ось у ній я й працював інспектором. Це було у 1989-1991 роках. Може, навіть, у 1992 році теж.

10. Hovarf

Hovarf Мисливець

Зрозумів. Я власне чому Вас запитав, в нас на Львівщині з 2008 по 2015 роки, при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, була створена структура - "лісова інспекція Львівського ОУЛМГ" штатом 6 чол. В її завдання входило проведення перевірок ведення лісового господарства всіма лісокористувачами області (незалежно від форми власності). Працювала ця структура доволі успішно і активно. За роки її роботи щорічно виявлялись тисячі м3 незаконних (самовільних) рубок лісу, сотні незаконних пилорам (особливо в Карпатському регіоні області). Всі матеріали перевірок спрямовувались на розгляд у відповідні правоохоронні органи. А це дуже "псувало статистику" . Тому лісову інспекцію Львівського ОУЛМГ в 2015 році і ліквідували. Я завжди вважав - що ця структура була єдиною в системі лісового господарства, але зважаючи на Вашу відповідь - помилявся. З пов.

11. Яковлев В.А.

Ну, я працював у часи, які вказав. Але вона працювала ще раніше. Підпорядковувалася в області лише директору Київлісу. Трахали всіх, за все. Займалася й мисливцями (особисто я - так), хоча в Київлісі був ще й мисливствознавець. Начальником Інспекції у нас був Скорич Олександр Васильович - розумна та грамотна людина!
    Десь у 1991-1992 роках почалась незалежність радянських республік, нас підпорядкували головному лісничому, який нас відразу почав "грузити" збором розмірів та кількістю шапок на лісників, мене із службовою машиною зробив своїм водієм для перевезення домашньої картоплі, а стосовно боротьби із браконьєрами мисливськими та лісокрадськими, він сказав: не треба заважати лісникам "робити свої справи".
    Я звільнився та пішов до Київського облкомітету з охорони природи...

Останнє редагування: 17 чер 2018
    БЮВ подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф