Что я сделал для увеличения численности и поголовья дичи в угодьях?

Руслан Михалич

Мисливець
читати Закон України "Про мисливське господарство та полювання", особливо ст. 20, це по-перше, а по-друге: не писати херні, не мала ж дитина, а якщо такий собі тонкий троллінг, щоб витягнути учасників на провокативні висловлювання і сварку - діло не благодарне. включайте голову, Михайловичу...
Я не настроен на ссоры и если вы все так считаете тогда все молчу Отвечать не буду больше закрываю для себя данную тему
 
  • Like
Reactions: XXL

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Інтересний "мисливчик"!!!Пише,що хвилюється за неньку-природу,а сам її безжалісно знищує!!Погано коли людина сама собі придумує ворогів,бореться з ними,радується перемогам над ними,витрачає час на цю боротьбу,а в цей самий час справжні вороги наносять всьому живому справжню шкоду і радуються з необізнанності і нехлюйству тих хто їм дає життя і "кришує"їх.!!Руслан,раджу Вам ознайомитись з літературою даного напрямку і схаменутись поки не пізно,адже шуліка ніколи не був і не є мисливцем із-за своєї повільності.Він живиться лише збиранням їстивного(підранків,мертвих водоплаваючих,мертвої риби,мишей,хом"яків і т.д).Санітар він,а не шкідник!!!Вчення-світ,а невчення-це те що ви розказуєте і робите!!Ну,а травити лисиць,це взагалі нонсенс місцевого розливу!!Я вже не кажу про діюче законодавсьтво в цьому напрямку,про його каральну частину,а скажу лише про наслідки такої "боротьби"!Ви думали що буде якщо недоїджену отруєну "приправу"доїсть хтось інший!!Результат буде в плюсі чи мінусі?І яка користь з такої боротьби???!Від цього буде користь,чи шкода!!Думайте,що робите,що пишете і що радите іншим!!З Вашим навчаннями нам не по дорозі!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Руслан Михалич

Мисливець
Я волнуюсь за популяцию тех видов которые браконьерами и хищниками уничтожаются По шуляку может и перегнул я имел образно вех видов которые наносят урон Да и по ходу мне с вами точно не по пути раз такое дело
 

Руслан Михалич

Мисливець
А по лисе я предложил обговорить тот вид боротьбы с численностью И не являюсь тем кем вы меня уже сделали
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А по лисе я предложил обговорить тот вид боротьбы с численностью
тому, хто знайомий з Законодавчою Базою, тому навіть в голову не прийде обговорювати такі способи, якщо слідувати Вашою логікою - давайте браконьерів та петельщиків розстрілювати в полі - один сплошний позитив!
И не являюсь тем кем вы меня уже сделали
Ви самі себе робите, просто це хибне русло спілкування про незаконні способи добування дичини, а якщо Ваш драт, не дай Боже підбере частину труєного м"яса? також харчуватись може тхір степовий - червонокнижний вид, куниця лісова та кам"яна - цінні хутрові, європейський лісовий кіт - червонокнижний вид. куди ворони та круки рознесуть частину труєної туші - навіть на подвір"я селян.
 

Руслан Михалич

Мисливець
тому, хто знайомий з Законодавчою Базою, тому навіть в голову не прийде обговорювати такі способи, якщо слідувати Вашою логікою - давайте браконьерів та петельщиків розстрілювати в полі - один сплошний позитив!

Ви самі себе робите, просто це хибне русло спілкування про незаконні способи добування дичини, а якщо Ваш драт, не дай Боже підбере частину труєного м"яса? також харчуватись може тхір степовий - червонокнижний вид, куниця лісова та кам"яна - цінні хутрові, європейський лісовий кіт - червонокнижний вид. куди ворони та круки рознесуть частину труєної туші - навіть на подвір"я селян.
Ето когда вагон по угодьях А я о том что приехать к норе одной отработать потом к другой а не по всему и везде
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Руслан Михалич

Мисливець
а хто в норі? а завтра в цю нору пустять яга. а в норі може бути той самий лісовий кіт, борсук, а якщо нора стара боброва чи байбакова - лис також не гребує такими житлами.
Все можна узнать Дикий кот потом каченят маленьких куропаток зайчат хуя....т что за чеками трещит
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дикий кот потом каченят маленьких куропаток зайчат хуя....т что за чеками трещит
Він в Червоній книзі України! і обговорення щодо його кандидатури закінчене.
обговорення незаконних способів добування тварин - теж без обговорення! ше раз нагадаю ст. 20 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання".
 

Руслан Михалич

Мисливець
Він в Червоній книзі України! і обговорення щодо його кандидатури закінчене.
обговорення незаконних способів добування тварин - теж без обговорення! ше раз нагадаю ст. 20 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання".
Кот тот что выбрасывается людьми в красной книге
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Руслан Михалич

Мисливець
ні. але в якості превентивного заходу зразу скажу, що є ЗУ "Про жорстоке поводження з тваринами", тому того травити теж не можна.
Тогда давай разведем собачек котиков волков завезем А почему нет их тоже сейчас истребляют все семейство В угодьях и на открытие будем смотреть ихние стаи а примером зайчика в красную книгу тогда Не я не пойму вашей логики Я считаю что должно быть примером 10 зайцов одна лиса а не на оборот
 

Копатыч

Зброяр
Дикий кот потом каченят маленьких куропаток зайчат хуя....т что за чеками трещит
Руслан, ответе на один вопрос, Вы охотник или так, погулять вышли.....
Да будет Вам известно, что маленькие зайчата, НЕ ПАХНУТ !!!!!!, лиса не всегда их находит, не говорю за кота ......, а как подрастут, то бегают, как Усейн Болт (чемпион на 100 метров) .....
Утки, водные жители, а коты, хоть и плавают, но очень, очень плохо ......
Куропатки - возможно и станут добычей одичавшего кота, но бегают, даже родившиеся, несколько часов назад и обсохшие, очень, очень быстро ......
Так что, отстреливать надо, в первую очередь, тех, кто этих котов и собак, вывозит и выбрасывает, а уж затем, "вредителей".....
 

XXL

Снайпер
Я считаю что должно быть примером 10 зайцов одна лиса а не на оборот[/QUOTE]Да никто не против-только делайте это законно!!!!!!
 

Руслан Михалич

Мисливець
Руслан, ответе на один вопрос, Вы охотник или так, погулять вышли.....
Да будет Вам известно, что маленькие зайчата, НЕ ПАХНУТ !!!!!!, лиса не всегда их находит, не говорю за кота ......, а как подрастут, то бегают, как Усейн Болт (чемпион на 100 метров) .....
Утки, водные жители, а коты, хоть и плавают, но очень, очень плохо ......
Куропатки - возможно и станут добычей одичавшего кота, но бегают, даже родившиеся, несколько часов назад и обсохшие, очень, очень быстро ......
Так что, отстреливать надо, в первую очередь, тех, кто этих котов и собак, вывозит и выбрасывает, а уж затем, "вредителей".....
Охотничий стаж 2 год Охотой очень заболел не ради мяса а ради душевного покою И когда идешь 5до10 км по факту ни одного следа зайчика куропатка одна три взлетит а не табун одни лисьи тропы порой желание пропадает Даже собачку научить толком нельзя А вот про зайчат первый раз слышу что радует
 
Зверху