Шахрай Зайченко Ю. Д.

Тема у розділі 'Кидали, шахраї на форумі', створена користувачем Алёна 95, 4 лип 2018.

reloader
?

Чи були у вас такі ситуації

1. Так

25,0%
  2. Ні

75,0%
  3. Пишіть у коментарях які саме

0 голосів
    0,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Алёна 95

Алёна 95 Новачок

Днями в мене сталася дуже не приемна ситуація. Злучила я свою суку із кобелем власником якого являється Зайченко Ю.Д. і ось як має бути зявилось у нас "потомство". Але як виявилось що майже у половини є порок у формуванні ротової плрожнини. Я почала з'ясовувати звідки це взялось на мою голову і виявилось, що власник кобеля скрив від нас те що у нього вже народжувались нащадки у яких були пороки. І як виявилось він підробляв документи, що наче у цуценят все добре. Мораль тут такова, що краще з такими людьми ніяких справ не мати, адже грошей витрачено чимало, а вам тоді за це щей погрожувати будуть. Отож закликаю всих собаководів бути пильними і не срівпрацювати з такими людьми як Зайченко Ю.Д.
    P.S. Як виявилось його пес за законом не має права на племінну діяльність.

Останнє редагування: 4 лип 2018
    krushinski00 подобається це.
  2. Safari
  3. WildWest

WildWest Мисливець

В теме о продаже щенков Вы об этом умолчали.....

Корнилов подобається це.
  4. Алёна 95

Алёна 95 Новачок

Потомучто у меня остались только здоровые щенки которых осмотрел врач. А всех бракованых забрал заводчик кобеля.

5. krushinski00

krushinski00 Снайпер

Як гадаєте чи потомство від ваших брак не дадуть?

zmedik, Корнилов та Гобой подобається це.
  6. Алёна 95

Алёна 95 Новачок

Вероятность есть но очень маленькая в связи с этим и снижена цена. Но даже и те щенки в принцепе нормальные но их можно использовать только в целях охоты и больше ни как. А с этими вы можете ездить на выставки и заниматься племенной деятельностью.

krushinski00 подобається це.
  7. klaus

klaus Мисливець

цена?

8. Jkth

Jkth Новачок

Поділитися цією сторінкою

Графф