Шахрай: Рибалка Сергій Валерійович м.Гадяч

Тема у розділі 'Кидали, шахраї на форумі', створена користувачем kresch, 28 жов 2015.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. kresch

kresch Новачок

pmv1971pmv, INTER та Одинокий Вовк подобається це.
  2. Safari
  3. kresch

kresch Новачок

Кошти повернуті,але це відбулося завдяки не байдужим людям.Щира подяка!Найкращі побажання!Дякую!

pmv1971pmv подобається це.
  4. witia

witia Новачок

Увага! З'явилася ще одна мерзота і шахрай, Вовк Сергій Іванович, тел. 095 656-66-24 м. Гадяч, Полтавська .область. Просить зарахувати гроші на картку, а продає (надсилає) - одним словом - СМІТТЯ! Будьте Уважні!
    Номер картки 5168 7553 3606 7919

5. NORD_10

NORD_10 ветеран форуму надійна команда

що маєте на увазі під словом "сміття"? або що мало бути замість сміття?

6. Грищенко

Грищенко Снайпер

Ну если с первым фигурантом в теме все понятно,можно прочесть по ссылке все перепетии и подробности дела,то вот на счет второго все как-то загадочно и неопределенно.Можно раскрыть подробности?

7. witia

witia Новачок

Купив в нього телефон на запчастини, переписувався з ним, перепитував кілька разів, а він прислав з неробочим дисплеєм, заради якого, власне, купувався апарат. Це вже я не перша жертва в нього. Я розмістив в інтернеті його номер картки і номер телефону і до мене написав з Дніпропетровська хлопака, що той йолоп і його надурив. В приватбанку його картка заблокована і він в чорному списку і п еревипустити картку вже не зможе так як помічений як шахрай.
    Бажаю гарних вихідних.

8. Грищенко

Грищенко Снайпер

Ну вот теперь вопрос немного прояснился.

9. pmv1971pmv

pmv1971pmv Мисливець

УВАГА ШАХРАЙ. Обманув мене на 400грн. На всіх мисливських форумах створює шахрайські дії.
    5168757249403926 приват
    Рибалка Сергій Валерійовмч

10. pmv1971pmv

pmv1971pmv Мисливець

Телефон цього покидька 0953439484 Рибалка Сергій Валерійовмч

11. Арго

Арго Moderator Команда форуму

Опишіть як,щоб всі знали!!

12. pmv1971pmv

pmv1971pmv Мисливець

Виставляє товар (в моєму випадку котушку DAIWA laguna 2500) на сайті http://fishing.kiev.ua по ціні 70-65% від реальної вартості. Я подивився фото котушки реальне (сподобалася), запропонував ціну на 100грн. дешевше. Він пише: "Ні, не можу дуже якісна котушка і ....(про її якість)". Це була середа. В неділю пише: "Якщо придбаєте сьогодні віддам за 400грн." Я знехтував попередженнями наших колег про шахрайство (дивлюся реєстрація на сайті 2010 рік), думаю старожил вмить перевів кошти. Пише: "Гроші отримав, завтра відправлю". Через два дні пише: "вибачте запарка на роботі, завтра відправлю". Дзвоню через день не бере. Ще через день беру у колеги телефон з іншим номером дзвоню, піднімає трубку. Іде розмова "З моєї сторони на підвищених тонах". Починаю писати на всі сайти де зареєстрований. Шукаю його в ГУГЛІ, і він майже на всіх сайтах мисливців та рибалок зареєстрований. Ось сповістив і у нас на УОРІ щоб люди не повторювали моїх помилок, і знали героїв країни в обличчя.

Алекс49, жестянщик та SAB подобається це.
  13. Алекс49

Алекс49 Мисливець

Ось фото цього дрища

14. SAB

SAB Мисливець

Ох йому б шось поламать. А якби узнать де служе ця г....да.

pmv1971pmv та Алекс49 подобається це.
  15. Вік71

Вік71 Снайпер

Цей "дрищ" відомий своіми кидалами ще з 2013 р. на двох найпопулярніших ножових форумах під ніками "rsv11"та " РСВ",потім засвітився на Райберті,а в 2015 добрався і до "УАХАНТЕРА" та" УТМР".
    Достатньо загуглити його П.І.Б. в інтернеті,і все стане ясно-будьте уважні!

pmv1971pmv та Алекс49 подобається це.
  16. Алекс49

Алекс49 Мисливець

Він не служить!
    Цю шмарклю притисли були хлопці, то він як вуж закрутився і прохав допомоги, притих наче, а це знов узявся.
    Нічого "скільки ниточці не витись, а кінчику - буть!"

pmv1971pmv та SAB подобається це.
  17. SAB

SAB Мисливець

Ох колись буде край,ох буде.....

krushinski00, Metis, pmv1971pmv та ще 1-му подобається це.
  18. Admin

Admin Administrator Команда форуму

Вот этот персонаж зарегистрировался у нас, но вот в профиле в разделе ИНФОРМАЦИЯ по неосторожности указал свой засвеченный телефон, а интернет штука хитрая - сразу всё это выдаёт. http://uoor.com.ua/forum/index.php?members/sergeir.23677/

Вопрос к форумчанам - кто-то ещё с ним имел какие-то покупки??

19. Admin

20. krushinski00

krushinski00 Снайпер

Я посилку отримав.частину оплатив.частина осталось товаром

21. Admin

Т.е. Вы за полученный товар от этого Рыбалка Сергей ещё до конца не рассчитались? Если так, то запрещаю рассчитываться с этим кидалой - остаток ваших оплат ( или товара ) мы тут в теме сообща решим кому из кинутых им парней передать .
    Какую сумма ( или что из товара ) нужно Вам этому Рыбалке проплатить ( отослать )?

Поділитися цією сторінкою

Графф