Шкіряний футляр для рушниці-США

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю всіх
попався от такий екземпляр
старенький,вінтажний,але ще досить файний
Має замок з ключиком,довжина аж 85см
не знаю чи вартує везти його додому аж з Америки?
хто,що скаже?
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
200 меркель в такой не стыдно положить...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю всіх
попався от такий екземпляр
старенький,вінтажний,але ще досить файний
Має замок з ключиком,довжина аж 85см
не знаю чи вартує везти його додому аж з Америки?
хто,що скаже?
За морем телушка полушка, да рубль перевоз:
это как раз Ваш случай, ИМХО.
П.С. Всегда интересовал вопрос наличия в подобных аксессуарах замка: на кой ляд он там нужен, если носит лишь декоративный характер-не более того как?
А, ну еще ,правда, на цену предмета имеет какое-то значение!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
За морем телушка полушка, да рубль перевоз:
это как раз Ваш случай, ИМХО.
П.С. Всегда интересовал вопрос наличия в подобных аксессуарах замка: на кой ляд он там нужен, если носит лишь декоративный характер-не более того как?
А, ну еще ,правда, на цену предмета имеет какое-то значение!
Замочок там,це чисто,як Ви сказали,декоративний штрих...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Всегда интересовал вопрос наличия в подобных аксессуарах замка: на кой ляд он там нужен, если носит лишь декоративный характер-не более того как?
Закордоном дуже скурпульозно відносяться до питання ТБ при поводженні зі зброєю,а особливо акцентується питання присутність при наявності зброї дітей!!!Це в них закладено на генному рівні.Тому те,що в нас рахується безглуздим,в них обов'язковим.Думаю,що по багатьох позиціях це має деякий сенс,адже дитяча думка непередбачувана,а дії ще більше!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Замочок там,це чисто,як Ви сказали,декоративний штрих...
Це так здається нам -слов'янам!!Там все на своєму,а головне потрібному місці!!!Костя футляр бомба!!!Думаю про примінення його як робочого для М-96К.Якщо щось,то я перший в черзі.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Закордоном дуже скурпульозно відносяться до питання ТБ при поводженні зі зброєю,а особливо акцентується питання присутність при наявності зброї дітей!!!Це в них закладено на генному рівні.Тому те,що в нас рахується безглуздим,в них обов'язковим.Думаю,що по багатьох позиціях це має деякий сенс,адже дитяча думка непередбачувана,а дії ще більше!!!
Так,тут я з Вами згідний,але...
що стосується теперішніх законів,норм і правил,то тут це дуже строго-на рахунок дітей,це святе...
але в 20му столітті і раніше,все було по іншому-зброя стояла у багатьох в приміщенні,заряджена і,як розказував мені дядько(він тут народився,в Канаді)діти знали,бачили і бавилися зі зброєю з дитинства,а безпека,то вже була справа батьків-Second Amendment to the US Constitution-...the Right of the People to keep and bear Arms,shall not be Infringed(право народу мати і носити зброю не повинно бути порушене)...в плоть до 90х зброю і набої,можна тут було купити в ,,ларьку,,якщо її там продавали,навіть дітям...
а даний тубус був зроблений ще в ті часи,коли діти бавилися вогнепальними цацками більше,аніж іграшковими машинками(іх в продажу було меньше,ніж зброї)...багато було трагічниш випадків,безперечно,але таке було життя і реальність того часу...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
тему закриваю,так як тубус тут знайшов нового власника і сьогодні їде до Монреалю..
дякую всім форумчанам за відгуки!!!
буде щось цікаве-обовязково виставлю!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху