Шо це було?

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
На представленому для впізнання екземплярі присутній механізм для двузахідної планки на підствольні крюки,а в Аіроні його немає!!
1503656980072808278325.jpg
Мабуть трьохзахідної.

Там ще на перелньому гаку цікаві виступи.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Систему нижнього запирання ввів Скотт.Він же об'єднав ричаг Річардса і рамку Перде за допомогою вертикальної осі.

 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Цей виступ немає відношення до запирання!!Цей виступ є частою фішкою в німецькій зброї.





 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Сперечатись не буду, але мені він виглядає в іншій площині.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все-таки це щось з німецького!!От приклад горизонталка Зауер.Майже те саме,але на горизонті і без двійного нижнього запирання!!

 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Щоб трохи розширити наші теорії важливо знати- де власне знаходилась ствольна пара,чи де знайдена і коли??Це питання до топікстарткра.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
От фото і підтвердило,що це таки старий німець,"Белер сталь" і "Зірка Давида"!!!Лишилось встановити бренд і модель.
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ще трішки відчистили но нажаль більше нічого немає
Давно вони вже лежали в воді,бо такі раковини за короткий термін не виїдає іржа!!!Мабуть в когось при перезаряді відвалились і з кінцями.Шкода,була річ і немає.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Пролежала у воді.який час мені не відомо
Напевно багато років,50 а то і більше .В землі лежить метал і більше 70-ти років і вигляд має кращий,хоть у болоті повинне зберегтися набагато краще,якщо не пісчане дно.
 

krushinski00

Снайпер
Напевно багато років,50 а то і більше .В землі лежить метал і більше 70-ти років і вигляд має кращий,хоть у болоті повинне зберегтися набагато краще,якщо не пісчане дно.
В мене є з чим порівнювати.маю ще одні трубки які пролежали в криниці 10-15 років.то там немає взагалі на що дивитись.
 
Статус
Закрита.
Зверху