Шріт з часів СРСР №7 та №5......

Алекс49

Мисливець
І мені 3-4 кг N7
Можна навпіл з камерадом Алекс49
Запитав.
Сказав якщо на дві частини без залишків то згоден, так, що домовтесь з камрадом, "ВооМка" що раніше запитував про пару кил, кому скільки, чи порівну....
З пов.
 

bedlander

Новачок
Всем привет. Заберу остаток 7ки. Если я правильно понял происходящее))
 

otto.svt

Мисливець
На мой взгляд современная дробь круглее и более одинакова не думаю что качество металла хуже, из за чего такой ажиотаж? Разве что для коллекции ))))
 

BooMka

Слідопит
На мой взгляд современная дробь круглее и более одинакова не думаю что качество металла хуже, из за чего такой ажиотаж? Разве что для коллекции ))))
ДА нет ажиотажа, просто пора заряжаться, а 300 патронов на голубя - это мало.... :)
 

Алекс49

Мисливець
На мой взгляд современная дробь круглее и более одинакова не думаю что качество металла хуже, из за чего такой ажиотаж? Разве что для коллекции ))))
Ніякого ажиотажу - нема!
Той хто знає, що це за шріт, той купує, хто ні той пише так як Ви.
Сучасний шріт-пластилін, з кабельного свинцю, або твердий, але легкий шріт сплав свинцю з баббітом, по Вашому ні чим не відрізняється від старого гостівського штампованого твердого шроту?
Ну ну, не буду з Вами сперечатися - залишайтеся при своїй думці....
 

Алекс49

Мисливець
А какая цена за кг? Мне всего два кг надо.
Вага початого мішечка, що залишився і ціна вказана в темі, тож вибирайте хто скільки візьме, якщо не вирішите то тоді нехай забирає камрад "bedlander"
Всем привет. Заберу остаток 7ки. Если я правильно понял происходящее))
З пов.
 

BooMka

Слідопит
Вага початого мішечка, що залишився і ціна вказана в темі, тож вибирайте хто скільки візьме, якщо не вирішите то тоді нехай забирає камрад "bedlander"


З пов.
Свой резерв снимаю... Спасибо... С товаром не связано!
 

Morgan

Новачок
Вага початого мішечка, що залишився і ціна вказана в темі, тож вибирайте хто скільки візьме, якщо не вирішите то тоді нехай забирає камрад "bedlander"
З пов.
Можемо поділити на 2х
Мені 4кг
Якщо ні то я уступлю тому хто заберає всю
 

sergo 771

Снайпер
Ніякого ажиотажу - нема!
Той хто знає, що це за шріт, той купує, хто ні той пише так як Ви.
Сучасний шріт-пластилін, з кабельного свинцю, або твердий, але легкий шріт сплав свинцю з баббітом, по Вашому ні чим не відрізняється від старого гостівського штампованого твердого шроту?
Ну ну, не буду з Вами сперечатися - залишайтеся при своїй думці....
Не пишите ерунды....
 

Алекс49

Мисливець
Бачу ажіотаж вже проходить на «супер шріт»
Про те, що це "супер шріт", написали Ви самі....
Я писав, що це нормальний штампований твердий шріт старих часів, а не те, що продають зараз наприклад на "Козаках"...
Все більш нічого.
А Ви навіщось затіяли травлю. Вам це подобається?
Продовжуйте й далі "...... а караван іде"...... (с.)
 
Зверху