Штраф за несоответствие патронов

Статус
Закрита.

ug290684pjj

Новачок
Розказував товариш , що його зупинила перевірка в складі єгеря і працівників держлісгоспу на полюванні , полювання зараз на зайця і лисицю , - з документами все в порядку , попросили показати набої в пантронтажі , там були 10- "00" , 10-"000" , 4- картєчі і 2 пулі , сказали що на зайця з картєчю і пулями такими набоями ходити заборонено , зсилаючись на якусь статю закону про полювання і склали адмінпротокол . я хочу знайти на основі якого документу склали адмінпротокол , або оскаржити рішення в суді . Підкажіть поради .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ug290684pjj;48082 сказав(ла):
Розказував товариш , що його зупинила перевірка в складі єгеря і працівників держлісгоспу на полюванні , полювання зараз на зайця і лисицю , - з документами все в порядку , попросили показати набої в пантронтажі , там були 10- "00" , 10-"000" , 4- картєчі і 2 пулі , сказали що на зайця з картєчю і пулями такими набоями ходити заборонено , зсилаючись на якусь статю закону про полювання і склали адмінпротокол . я хочу знайти на основі якого документу склали адмінпротокол , або оскаржити рішення в суді . Підкажіть поради .
Згідно із Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 254 частина 2), "Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності".
Тому Вашому товаришеві повинні були видати другий екземпляр складеного на нього протоколу. Ось візьміть у нього цей другий примірник та викладіть нам на розсуд.
Тоді обіцяю щось конкретне сказати.
 

ug290684pjj

Новачок
Так, протокол в нього є! Але мене цікавить, що яка різниця які патрони знаходяться в патронтажі?
 

Syava70

Мисливець
Носить в патронташе и использовать для охоты-это две большие разницы!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дело в том. что на вопрос отвечал уже не раз. Во-первых, несколько поднаосточертело!..
Во-вторых, хрен его знает, за что в действительности составлен протокол (такое уже было - говорили обо одном. а в протоколе оказалось совсем другое).
И, наконец, иногда вопрос с ответом оказывается совсем в другой плоскости. И можно даже в случае правомерного составления протокола побороться "за выживание" Или наоборот - можно найти такие нарушения, что лучше просто сделать выводы на дальнейшее.
Сява, а по твоей реплике могу сказать, что наше законодательство позволяет иногда "крутить дышлом".
 

Kapitan

Снайпер
Вполне может быть охотпользователь у них установил такой закон.У нас например заборона полювання с применением картечи больше "0000".Мне здесь больше интересно, что чесал егерю мужик.Зачем ему на пушного пули и картечь?
 

mom

Мисливець
Я всегда ношу пару пуль и пару картечи, именно крупной, даже на утку. Тока из-за двуногих.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Kapitan;48135 сказав(ла):
Вполне может быть охотпользователь у них установил такой закон.У нас например заборона полювання с применением картечи больше "0000".Мне здесь больше интересно, что чесал егерю мужик.Зачем ему на пушного пули и картечь?
1. Охотпользователь Законы не устанавливает.
2. Именно Закон Украины "Об охотничьем хозяйстве и охоте" запрещает "на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю або з
використанням набоїв, споряджених кулями і шротом діаметром більше
5 мм (N 0000)" (см. п. 4 ст. 20)
3. Вообще-то (и это подтверждает косвенно п. 2 нашей беседы), истинная картечь начинается лишь с диаметра от 5,25 и до 10 мм (согласно ГОСТ 7837-76). А до того - просто дробь
 

СССС

Мисливець
забув вийняти з попереднього сезону полювання, на разі не збирався використовувати по перу, тай вся розмова
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Та тут і пояснювати нічого непотрібно,патронташ як і кишені-це табу для перевіряючого і про це твердо говорить Закон!!!Для Закону України "Про мисливське господарство і полювання" головне що заряджено в рушниці,а не що переноситься в патронташі або кишені!Якщо прогавили відповідне конкретне законодавче трактування,то і натягувати на місцях нічого.
 

drat

Мисливець
Також цікавить дане питання,на яких підставах може провіряючий провірити патрони в патронтажі коли в мене їх 24 закритих зірочкою і візуально не можна відрізнити де який дріб,і не має маркировки.І стволи без патронів бо як мене вчили старші ,коли наближаєшся до людей розряди рушницю.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
drat;48217 сказав(ла):
Також цікавить дане питання,на яких підставах може провіряючий провірити патрони в патронтажі
А ніяких підстав немає і на даний час бути неможе!!!
 

veter

Мисливець
УВ. Админ на сайте старая версия закона Про мисливське господарство, не мешало заменить на новою, есть много противоречий.
А вообще можно и не менять, судя по теме его все равно не читают
 

mom

Мисливець
veter;48240 сказав(ла):
...судя по теме его все равно не читают
Его читают но не тут а там где он обновляется при выходе новых дополнений.
Его весь можно и не читать, а вот охотникам надо почитать ст. 1,12,14,15,17,19,20 ну может 43-ю.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
mom;48267 сказав(ла):
veter писал:
...судя по теме его все равно не читают

Его читают но не тут а там где он обновляется при выходе новых дополнений.
Его весь можно и не читать, а вот охотникам надо почитать ст. 1,12,14,15,17,19,20 ну может 43-ю.
Ну, почему так мало? Я бы еще посоветовал прочитать раздел ІІ прочитать весь, а также прочитать статьи 32-35, 39, 43.
А вообще лучше прочитать его (Закон) от "корки до корки" - надо же иметь о нем полное представление, хотя бы о чем в нем написано вообще и где что искать в случае необходимости.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кстати, так мы протокол увидим?..
Уверяю, должно быть интересно и, думаю, поучительно его разобрать прилюдно
 

Дядя Вася

Слідопит
Том, ты собираешься стрелять людей????? Пусть они плохие, но все таки... Ты знаешь ,дружище, даже если тебя после этого не найдут(не поймают, не арестуют) Очень не многие могут с ЭТИМ потом жить. Подумай. Или не обманывай.
 
Статус
Закрита.
Зверху